Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

MUHARREM İNCE BAŞARACAĞIZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
19
Cevap
0
Favori
45
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> MUHARREM İNCE BAŞARACAĞIZ
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş

• _____________________________

• Er
      0 Mesaj
      Allah yar ve yardımcımız olsun

• Teğmen
      243 Mesaj
      23 Haziran'da büyük İstanbul mitingi var. Bu adam bu kadar kısa sürede varını yoğunu ortaya koydu. Her kesimi birleştirdi, umut verdi. Cumhuriyet tarihinin en büyük mitingini yapmak borcumuz olsun.

İmza yok parmak bassam?
    • Yarbay
      2190 Mesaj
      1 mesajlı 0 mesajlı üyeler bastı ortalığı.

Ama sorsan 2014 üyesi ak partililer troll

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Ahmaklığın bir işareti de, kendinden çok daha güçlü olan şeyleri yok varsaymaktır.
    • Yüzbaşı
      334 Mesaj
      İlk turda biter bu iş D E V A M

|
      |

...
    • Yüzbaşı
      262 Mesaj
      Başaracağız başaracağız diye bağırınca bi gülme tuttu

• Yüzbaşı
      482 Mesaj
      Kemal gibi mi?

|
      |

• Yarbay
      2779 Mesaj
      Kılıçdaroğlu ile İnce 4 mitingi ortak yapacaklardı..

Hiçbirisi yapılamadı..

Neden acaba

|
      |

Msi Z370 Pro Carbon Ac®Msi GTX 1080 GAMING X®Intel® Core™ i7-8700K®Samsung m2 256Gb®G.Skill Trident Z RGB LED 16GB(2x8) DDR4 3200MHz®Nzxt Kraken X63®Corsair CS750M PSU®Asus 24" MG248Q Full HD 1ms 144Hz ®Thermaltake Core V71® Corsair Gaming K70 RGB
    • Yarbay
      4259 Mesaj
      %99 ince kazanacak buna çok eminsiniz o halde rahat olun burada ne kasıyorsunuz adam zaten başkan olmuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Yarbay
      4259 Mesaj

Neden bahsediyorsun? Chp başkanı kunut dualarına ayet diyor. Sela okunuyor ezan okununca susarız diyor ama ezan değil sela okunuyor. adamların din ile uzaktan yakından alakası yok aileni bilmem sana göre mükemmel dindar olabilirler ama Chp yi yönetenler İslam ile alakalı değil

Edit : Erdoğan dediğin adam şehit taziyesi için gittiğinde kur'an okur çokta güzel okur.

Edit 2 : Eğer insanlar bir siyasi partiden dolayı dinden soğuyorsa bahane ediyor demektir. Bahaneyi buldu mazeret var ne dinden soğudum. Allah a inanan ve ölüm gününden sonrası için düşünen insan bu bahaneler ile yola çıkmaz. Bir yolcuyuz bu hayatta gelip geçiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 14 Haziran 2018; 22:50:49 >
      |
      |
      kkratoss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      4259 Mesaj

Muharrem ince çok inandı %99 başkan olacağından bahsedenlerin sayısı çok

Şimdiden vatana millette hayırlı olsun. Bol bol kahraman Apoleti söker. Yerli araba üretimi durur. ASELSAN roket san falan yalan olur. Metro inşaatları durur vs vs yapmaya değil adam yıkmaya geliyor. Hayırlı olsun hepimize

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      instance kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Er
      4 Mesaj

AKPli Egemen Bağış da Kur'an ayetleriyle Bakara Makara diye dalga geçmişti ?
      |
      |
      Skylined kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4259 Mesaj

Sonra da partiden postalandı dimi

Akp yaptığı hatayı kandırıldık der hepimiz güleriz dimi

Bak çözüm sürecinde kandırıldı. Şimdi ne yapıyor anasını ağlatıyor pkk ypg ne varsa bir çiller i bilirim birde rte yi komünist pkk nın karşısına çıkmış en belalı iki şahıs bunlar.

Edit : chp ne yapıyor Kemal çıkıp teröre yataklık yapıyorsam vardır bir bildiğim diyor. Adamlar tam yol ileri komünist kardeşleri pkk ypg hdp ile elele projeleri pkk ya parlamento . Bir yandan da çeyrek domuz yedim diyen il başkanları var ateist ama yeri gelince dua ediyor göstermelik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 14 Haziran 2018; 23:13:4 >
      |
      |
      lotharbey21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Binbaşı
      1117 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: to let myself go

Erdoğan'ın dinle alakası olduğunu sanmıyorum. Sadece oy için kullanıyor.

Alıntıları Göster
      Yav he he

Ben muharremden bir saniye önce ezberledim ayetel kursiyi....

Anlayana din sömürüsü nasıl olur...

|
      |

• Binbaşı
      1117 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: to let myself go

Erdoğan'ın dinle alakası olduğunu sanmıyorum. Sadece oy için kullanıyor.

Alıntıları Göster
      S A H T E K A R M U H A R R E M S İ N S İ C E

|
      |

• Yarbay
      3546 Mesaj
      |
      |

INTEL - E6400 C2D ; ASUS P5B ANAKART ; ATİ X1600 XT 256 MB EKRAN KARTI ;4X512 mb 533 mhz kingston ram ,2X250 GB SAMSUNG SATA II HDD ; ENERMAX 535 WATT PSU ; PHİLİPS 170X6FB LCD MONİTÖR
    • Yarbay
      6198 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

Neden bahsediyorsun? Chp başkanı kunut dualarına ayet diyor. Sela okunuyor ezan okununca susarız diyor ama ezan değil sela okunuyor. adamların din ile uzaktan yakından alakası yok aileni bilmem sana göre mükemmel dindar olabilirler ama Chp yi yönetenler İslam ile alakalı değil

Edit : Erdoğan dediğin adam şehit taziyesi için gittiğinde kur'an okur çokta güzel okur.

Edit 2 : Eğer insanlar bir siyasi partiden dolayı dinden soğuyorsa bahane ediyor demektir. Bahaneyi buldu mazeret var ne dinden soğudum. Allah a inanan ve ölüm gününden sonrası için düşünen insan bu bahaneler ile yola çıkmaz. Bir yolcuyuz bu hayatta gelip geçiyoruz.
      Chp yöneticilerinin islamla alakalarının olup olmaması beni ilgilendirmiyor ki zaten. Zerre umurumda değil inançları. Erdoğan'ın imanını da zerre umurumda değil aynı zamanda. İşi bilene vereceksin, imama değil.
      |
      |

• Yüzbaşı
      334 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

Saçma sapan bir çıkarım işte. Benim Chp'li ailemin imanını müslümanım diyen kimsede göremezsin kolay kolay. (Ben aileme çekmedim ama) Erdoğan kim ki birilerini müslüman yapacak? Aksine insanları dinden soğuttu, sağlam bir deizm furyası başlattı sağ olsun.

Alıntıları Göster
      Sağlam imanlı bir insan deist veya ateist olmaz

Eğer başkaları seni deist veya ateist yaptığına inaniyorsan o insanda sorun var demektir.

Başkalarına suç atma suçu kendinde ara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haylaz__ -- 15 Haziran 2018; 7:3:50 >

...

• Yarbay
      6198 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: haylaz__

Sağlam imanlı bir insan deist veya ateist olmaz

Eğer başkaları seni deist veya ateist yaptığına inaniyorsan o insanda sorun var demektir.

Başkalarına suç atma suçu kendinde ara

Alıntıları Göster
      Toplum açısından bakarsak söylediklerim doğru aslında. Dini zimmetlerine geçirmiş olan bu partinin yaptıklarını görünce, camileri sahiplenince soğuyan insanlar oldu ister istemez. Lan bu mu müslümanlık dediler kendi kendilerine. Ha bana sorarsan peki? Yok, suçlama değil benimkisi. Teşekkür de diyebiliriz hatta. Laik bir ülke sayesinde İslam güzellemesi yapan ve Arapların İslam yaşantısını küçük görenler, yavaş yavaş gerçek İslamı gördükçe işin aslını anlayıp Arap mitolojisine inanmayı bırakıyorlar. Sövdükleri Cüppeli, Ebu Sifil gibilerin aslında gerçek dini temsil ettiklerini görüyorlar yavaş yavaş. Güzel bir şey bu. Akla mantığa uymadığı için hadis reddetmelerle, ayet bükmelerle günü kurtarmaya çalışanlar var ama yemez. Bu bilgi çağında hiçbir şey yemez.

Bizim toplum küstah bir toplumdur. Kendi dillerinde inmiş olan kitabı, Arapların anlamadığını söyleyebilecek kadar küstah hem de. Bu insanları bir yıl Arapların arasına atsak ağlayarak gelirler buraya. Öyle de tezat bir durum işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 15 Haziran 2018; 7:17:43 >

• Yüzbaşı
      334 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

Toplum açısından bakarsak söylediklerim doğru aslında. Dini zimmetlerine geçirmiş olan bu partinin yaptıklarını görünce, camileri sahiplenince soğuyan insanlar oldu ister istemez. Lan bu mu müslümanlık dediler kendi kendilerine. Ha bana sorarsan peki? Yok, suçlama değil benimkisi. Teşekkür de diyebiliriz hatta. Laik bir ülke sayesinde İslam güzellemesi yapan ve Arapların İslam yaşantısını küçük görenler, yavaş yavaş gerçek İslamı gördükçe işin aslını anlayıp Arap mitolojisine inanmayı bırakıyorlar. Sövdükleri Cüppeli, Ebu Sifil gibilerin aslında gerçek dini temsil ettiklerini görüyorlar yavaş yavaş. Güzel bir şey bu. Akla mantığa uymadığı için hadis reddetmelerle, ayet bükmelerle günü kurtarmaya çalışanlar var ama yemez. Bu bilgi çağında hiçbir şey yemez.

Bizim toplum küstah bir toplumdur. Kendi dillerinde inmiş olan kitabı, Arapların anlamadığını söyleyebilecek kadar küstah hem de. Bu insanları bir yıl Arapların arasına atsak ağlayarak gelirler buraya. Öyle de tezat bir durum işte.

Alıntıları Göster
      Tekrar söylüyorum başkalarının lafı sözü eylemleri ile sen deist ateist oluyorsan sorun vardır diyorum.

|
      |

...

Reklamlar
türksohbet.net
paykasa
chat.gen.tr
SEO
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.