Şimdi Ara

Muharrem İnce : Atatürk'ün Emaneti Kalmamıştır Sadece Tabela Var (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
0
Favori
8.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
125 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Volkan_Taner

Sadece adım kadar emin olduğum bir gerçeği söyleyeyim mi size ?

Gerçek bir Atatürkçü,
    Yani safkan bir CHP li
    Ama küsmüş kırgın bir CHP li

Chp yönetimi açık ve net bir şekilde Hdp ile arasına mesafe koyup, hatta hdp ile yakınlaşma adına pişmanlık duyup, bunu itiraf edip, seçmenden özür dileyerek, herkesin huzurunda PKK YPG PYD ve benzeri tüm oluşumlara lânet etmedikten sonra,

Asla CHP ile barışmaz.
    Asla CHP ye geri dönmez.

Net...

Chp'nin bunları yapacağını sanmıyorum CHP bitmiş ama halen Atatürkcü sanıp oy veriliyor bu partiye üzüldüğüm nokta bu.

• chp de chp li kalmamıştır bir sex videosu ile yönetim ele geçirilip tüm ulusalcılar kovulmuştur. Azerbaycanın karabağı almasına dahi güzel bir söz söyleyemeyen, sırtını her türlü hain ve terörist e dayamış partide son umutlar muharrem gibi azınlık görülmüş ulusalcılardır.

• Guaire kullanıcısına yanıt

dediğine sen bile inanmıyorsundur. Allahaşkına hangi ilden yazıyorsun ben bir istanbul beşiktaşlı olarak ve bu kıl kuyruğa sırf inat oyu atmış biri olarak yazıyorum vermez olaydık kandırıldık ellerimiz kırılsaydıda imamoğluna oy falan vermeseydik.

benim paramla islamcılara hava atmak için bilmem kaç paralık tablo alır

yeni kapıya arabaları dizecem dedi gitti otobüs minibüs clio dizdi şimdi gitti ihale ile yeni araç aldı

torpille partideki kızları gitti ibb de iş güvenliği uzmanları yaptı !! araştırılsın bizzat arkadaşım savcılar neden göreve çağırılmıyor

otoparkları hdp lilere peşgeş çekti

geldiğinden beri tek yaptığı projeleri iptal ettirmek bumu başarılı bumu övdüğün adam. !!!

kardeş gell sen yaşa o zaman burda da gör CHP sittin sene geçse adam olmazzzz

barbaros bulvarında iş yerim var bir lağam yapacaz diye kazdı ibb aylardır iş yapamıyorum taşeronu hangi akrabası ise bitmedi gitti inşaatı ya!!!

Ak partiyi kazandıran CHP dir. NET !!!!

• Gerçek CHP liler bile yollarını ayırdı . CHP'nin acil duzrlmesi lazım başına sağlam bir başkan geçmesi lazim
  • Yeni mi anlamış ?

Kılıçdaroğlu ayağını kaydırıp partiden gönderdi

Arkasında CHP desteği varken seçim kazanamayan Muharrem'in yeni partisiyle alacağı oy en fazla % 3,hadi taş çatlasın % 5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akp nasıl dini duyguları kullanıyorsa bunun gibiler de halkın Atatürk sevgisini kullanıyor. Biri de çıkıp ekonomide şunu yapıcaz şöyle refah oluşturucaz demiyor.

• Adam doğruları söylüyor diye bi kısım onu linç ediyor tipik ülkem insanı meyve veren ağacı tasliyoruz

• Parti işlerine girmesin twtiterdan takılsın daha ötesine gidemez.

• Yani bir gün haberlerde Kılıçdaroğlu nun covid testi pozitif çıktı diye bir haber duysanız,
    İlk aklınıza gelecek olan şey ;
    Kesin Tayyip Erdoğan yapmıştır düşüncesi olacak.

Yahu bırakın Allah aşkına yaa.

Başınıza gelen bütün olumsuzlukları Tayyip yapmıştır diyerek gerçekten vicdanınızı akladığınızı mi düşünüyorsunuz ?

Eğer sizin ve CHP li yöneticilerin azıcık fikri olsa, önce biz nerede hata yaptık diye düşünürsünüz.

Ama sizin ayağınız taşa takılsa, bu taşı buraya Tayyip koymuştur diyecek kadar tutulmuş aklınız.

Farkında bile değilsiniz ama,
    Aslında böyle yaparak, Tayyip Erdoğan i gözünüzde siz resmen tanrılaştırmış oluyorsunuz...

Yani onu o kadar büyütüyor ve korkuyorsunuz ki ;
    Size yapılacak bütün kötülükler ancak onun izniyle, onun planlamasıyla, onun etkinliği yada gücü ile yapılabilir zannediyorsunuz...

Bu kadar büyütmeyin yahu.
    Tayyip'te bir insan sonuçta...

• Gerçekten muharrem ince değil de başka bir vekil çıksa bu adımları atsa helal olsun en azından uğraşıyor bir oyum da onun olsun derim zaten bi halta yaramıyor. Ama muharrem ince ne olduğunu cümle aleme göstermiş biri ne yazık ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wtersad

dediğine sen bile inanmıyorsundur. Allahaşkına hangi ilden yazıyorsun ben bir istanbul beşiktaşlı olarak ve bu kıl kuyruğa sırf inat oyu atmış biri olarak yazıyorum vermez olaydık kandırıldık ellerimiz kırılsaydıda imamoğluna oy falan vermeseydik.

benim paramla islamcılara hava atmak için bilmem kaç paralık tablo alır

yeni kapıya arabaları dizecem dedi gitti otobüs minibüs clio dizdi şimdi gitti ihale ile yeni araç aldı

torpille partideki kızları gitti ibb de iş güvenliği uzmanları yaptı !! araştırılsın bizzat arkadaşım savcılar neden göreve çağırılmıyor

otoparkları hdp lilere peşgeş çekti

geldiğinden beri tek yaptığı projeleri iptal ettirmek bumu başarılı bumu övdüğün adam. !!!

kardeş gell sen yaşa o zaman burda da gör CHP sittin sene geçse adam olmazzzz

barbaros bulvarında iş yerim var bir lağam yapacaz diye kazdı ibb aylardır iş yapamıyorum taşeronu hangi akrabası ise bitmedi gitti inşaatı ya!!!

Ak partiyi kazandıran CHP dir. NET !!!!

Tekrar yazıyorum. Muharrem'in Ankara ve İstanbul seçimlerde zerre kadar bile etkisi yok.

İlde İmamoğlu kazandı, ilçeleri Ak Parti süpürdü. Ne masal anlatıyorsunuz?

Ekmeledddin kadar oy alamamış Muharrem'i abarttınız da abarttınız.

Ne şekilde seçim kazanılacağına dair ortaya hiçbir şey koyamıyor, sorulan hiçbir soruya cevap veremiyorsunuz.

Sadece demagoji yapıyorsunuz.

Ayrıca eğer samimi isen cehalet içerisinde konuşuyorsun. Ak Parti ile CHP kitleleri arasında oy geçişi çok kısıtlıdır. Bu Türkiye siyasi tarihi boyunca hep böyle olmuştur. Ak Parti'ye oy veren herhangi birini çevirip sorun, yaşı yetiyorsa ANAP'a da oy vermiştir. Yaşları yetenler Adalet Partisi'ne ve Demokrat Parti'ye de oy vermiştir.

CHP'nin oylarının takibini de CHP, SHP, DSP gibi partilerden bulabilirsiniz.

• Bence haklı Muharrem bey

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aranan kan bulundu cumhur ittifakında resmen iyi yetişti Muharrem İnce...

• Muharrem İnce eskide kalmış.
    Atatürk siyasi olarak birleştirici değildir. Atatürk idelojik olarak birleştiricidir.. Atatürk sisayetçi olarak varlığını yanlız kalarak ve böylece yalnız olarak hayata veda ederek tamamlamıştır. Atatürk'ün en yakın siyasi müttefiği bile (İnönü) Atatürk'e uzak adamdır. Siyasetçi Atatürk öldüğünde yanında menfaatçilerden başka kimse yoktur. Onların da Aratürk'ün yanında olmasının nedeni Atatürk olduğu için değil ideolojinden yarar sağladıklarından dolayı idi. Siyasi Atatürk'ün arkasında halk desteği de yoktu. Siyasi Atatürk'ün seçim kazanma şansı da yoktu..

Şu anda CHP'nin bile Atatürk ile ilişkisi siyaset üzerinden değil ideoloji üzerindedir. CHP bile siyasetçi Atatürk ile değil, ideolojik Atatürkçülük ile Atatürkle gönül bağı kurmaya çalışıyor. Yeni CHP'de Atatürk ile değil ideolojisi ile oyunu korumaya ve dost edinmeye çalışıyor. Kürtlerle, farklı siyasi kesimlerle Atatürk üzerinden dostluk kuramaz, ideolojisi üzerinden dostluk kurmaya çalışıyor. Oy almak için Ne Mutlu Türküm diyene diyemezsin, mesela laiklik diyerek alabilirsin. Türkçü Atatürk'ü Kürtler savunmaz, ama laikçi Atatürk'ü savunur. Burada bir birleşme olur. CHP'nin de yaptığı budur. Atatürk, Atakürt değildir, dolayısıyla Mustafa Kemal daha birleştiricidir. Mesela Canan Kaftancıoğlu bunun için bu yöntemi seçiyor. Yani oyu artırmak için olması gerekeni yapıyor.

• Chp tabanini aleviler ele geçirmiş vasıfsız kilicdaroglu ömrü yettigi kadar orda durur tabelacilarda her secimde altina oyunu basar.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.