Şimdi Ara

Muharrem İnce %33 oy alacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
75
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cumhur ittifakı muhalefet önüne taş koymaya çalışır iken her defasında kendi ayaklarına sıkıyorlar.

Resmen her yaptıkları konuşma her yaptıkları işte oyları düşüyor. Ben birinci turda bay recep ile bay Muharrem arasında en fazla 10 puan fark olacak diyorum.

Öte yandan kim gelirse gelsin ülke çok kötü durumda olduğu için geçen seçimlerdeki kadar endişeli değilim. Çünkü artık manevi olarak bu ülke hiç umurumda değil.

AKPARTİ SAĞOLSUN ÖNCE DİNDEN SONRA ÜLKEDEN SOĞUTTU.
  • Ben de 30-32 arası düşünüyorum.

• Cumhur ittifakı muhalefet önüne taş koymaya çalışır iken her defasında kendi ayaklarına sıkıyorlar.

Resmen her yaptıkları konuşma her yaptıkları işte oyları düşüyor. Ben birinci turda bay recep ile bay Muharrem arasında en fazla 10 puan fark olacak diyorum.

Öte yandan kim gelirse gelsin ülke çok kötü durumda olduğu için geçen seçimlerdeki kadar endişeli değilim. Çünkü artık manevi olarak bu ülke hiç umurumda değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: sissil

Cumhur ittifakı muhalefet önüne taş koymaya çalışır iken her defasında kendi ayaklarına sıkıyorlar.

Bende aynı şekilde düşünüyorum git gide oy kaybediyor rte ve akp.Meclisin muhalefette olacağı kesin gibide başkanlığı bilemiyorum.Ve ince ile erdoğan arasında 10-12 puan olursa ince hem kürt hemde iyi parti ve diğer küçük partilerin seçmenlerinin oylarıyla arayı çok rahat kapatır,Erdoğanda saadet seçmeninden oy alır büyük ihtimal.(hepsinden değil)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dementor28

quote:

Orijinalden alıntı: sissil

Cumhur ittifakı muhalefet önüne taş koymaya çalışır iken her defasında kendi ayaklarına sıkıyorlar.

Bende aynı şekilde düşünüyorum git gide oy kaybediyor rte ve akp.Meclisin muhalefette olacağı kesin gibide başkanlığı bilemiyorum.Ve ince ile erdoğan arasında 10-12 puan olursa ince hem kürt hemde iyi parti ve diğer küçük partilerin seçmenlerinin oylarıyla arayı çok rahat kapatır,Erdoğanda saadet seçmeninden oy alır büyük ihtimal.(hepsinden değil)

Alıntıları Göster
    Temel reis başkan yardımcısı olursa bir kısmı verir bir kısmı sandığa gitmez biraz da erdoğana gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: to let myself go

Temel reis başkan yardımcısı olursa bir kısmı verir bir kısmı sandığa gitmez biraz da erdoğana gider.

Hocam çok etkisi olmaz saadet seçmenlerinin eğer yüzde 4-5 oy almazsa temel reis.

Benim seçim tahminim şudur
    Rte-43
    İnce 32
    Akşener-11
    Selo-10
    Temel reis-3.5
    Perinçek-0.05(oda belki)

Parti seçimindede

Akp 39
    Mhp 5
    Chp 24
    İyi parti 17
    Hdp 12
    Sp 3(sp nin oyuda artabilir insanlar zaten barajı geçemiyor diye oy vermiyordu şimdi baraj sorunu yok sp nin ittifakta yer alıyor.)

• quote:

quote:

Hocam çok etkisi olmaz saadet seçmenlerinin eğer yüzde 4-5 oy almazsa temel reis.

Rte-43
    İnce 32
    Akşener-11
    Selo-10
    Temel reis-3.5
    Perinçek-0.05(oda belki)

Parti seçimindede

Akp 39
    Mhp 5
    Chp 24
    İyi parti 17
    Hdp 12
    Sp 3(sp nin oyuda artabilir insanlar zaten barajı geçemiyor diye oy vermiyordu şimdi baraj sorunu yok sp nin ittifakta yer alıyor.)

Alıntıları Göster
    Böyle olursa İnce büyük ihtimalle 2. turu alır. Umarım olur.

• Yalnız işte 2.Turda Meral hanım olsaydı durum çok farklı olurdu bence

Meral hanımın şansı daha fazla olurdu daha büyük bi kitleyi etkisi altına alabilecek birisi olarak düşünüyorum Meral hanımı

Çünkü Hem partisi hem tutumu adalet içinde bi olan bir insanın bu işi siyasette layık olduğu yerde olacağını düşünüyorum.

İnce Bey 2.Turda birde Meral Hanım 2.Turda olsa bence Meral hanımın şansının İnce Beyden çok daha fazla olacağını hatta Hdpli seçmenden de oy alacağını düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zaman makinası var herhalde sizdeki böyle kesin konusabiliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: selo_33

Yalnız işte 2.Turda Meral hanım olsaydı durum çok farklı olurdu bence

Meral hanımın şansı daha fazla olurdu daha büyük bi kitleyi etkisi altına alabilecek birisi olarak düşünüyorum Meral hanımı

Çünkü Hem partisi hem tutumu adalet içinde bi olan bir insanın bu işi siyasette layık olduğu yerde olacağını düşünüyorum.

İnce Bey 2.Turda birde Meral Hanım 2.Turda olsa bence Meral hanımın şansının İnce Beyden çok daha fazla olacağını hatta Hdpli seçmenden de oy alacağını düşünüyorum.

Malesef hocam eğer meral akşenere ikide bir iftira atmasalardı bu dediğiniz olurdu.Malesef akşener akp seçmeninden fazla oy alamaz zaten alabilse 2.tura akşener kalırdı.(üzerine yapıştıran fetöcü damgası yüzünden)Akşener hdp seçmeninden oy alamaz özellikle son günlerdeki(bana göre doğru)hdp ile ilgili açıklamalarından sonra asla alamaz alsa bile belki yüzde 1.Artı olarak akşenerin şansı ince kadar yüksek değil anketlerde 10 civarlarında gözüküyor zaten bunun 7 si mhp seçmenleri.Malesef seçmeni kendisine çok çekememiş.Büyük ihtimal medya ambargosu yüzünden.Ama sıkıntı yok mecliste oyumuz iyi partiye.Görürsünüz iyi parti akşenerden daha fazla oy alıcak.

• Yani valde rica ettiğini için bende inceye oy veririm başkanlıkta ama pek kazanacağına inanmıyorum açıkçası.

Tayyip'in arkasında koca muhalif seçmen ordusu var. Sırf ona çalışıyorlar. Kendi seçmen kitlesi muhalifler kadar iyi iş çıkaramaz o derece.
  • Ben de bu akp sayesinde dinden soğudum deist ateist oldum diyenleri komik buluyorum.

Kuranı öğrenmeyip uygulamalara göre git islamı sorgula...komikmiş

• quote:

quote:

Rte-43
    İnce 32
    Akşener-11
    Selo-10
    Temel reis-3.5
    Perinçek-0.05(oda belki)

Parti seçimindede

Akp 39
    Mhp 5
    Chp 24
    İyi parti 17
    Hdp 12

Alıntıları Göster
    Hocam ben kürtlerin ilk turda 3-4 puan inceye vereceğini düşünüyorum twitter da bazıları hdpliler, hdp/inceye vericem diyor o yüzden 33 lere çıkabilir hdp %11 demirtaş %6-7 alır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9FEC7A6EC -- 15 Haziran 2018; 11:7:51 >

• İkinci turda reise bay bay

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.