Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Muharrem İnce %33 oy alacak

13
Cevap
0
Favori
25
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Muharrem İnce %33 oy alacak
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
      |
    • Yüzbaşı
      763 Mesaj
      Ben de 30-32 arası düşünüyorum.

|
      |

• Yarbay
      6343 Mesaj
      Cumhur ittifakı muhalefet önüne taş koymaya çalışır iken her defasında kendi ayaklarına sıkıyorlar.

Resmen her yaptıkları konuşma her yaptıkları işte oyları düşüyor. Ben birinci turda bay recep ile bay Muharrem arasında en fazla 10 puan fark olacak diyorum.

Öte yandan kim gelirse gelsin ülke çok kötü durumda olduğu için geçen seçimlerdeki kadar endişeli değilim. Çünkü artık manevi olarak bu ülke hiç umurumda değil.

AKPARTİ SAĞOLSUN ÖNCE DİNDEN SONRA ÜLKEDEN SOĞUTTU.

• Yüzbaşı
      829 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: sissil

Cumhur ittifakı muhalefet önüne taş koymaya çalışır iken her defasında kendi ayaklarına sıkıyorlar.

Resmen her yaptıkları konuşma her yaptıkları işte oyları düşüyor. Ben birinci turda bay recep ile bay Muharrem arasında en fazla 10 puan fark olacak diyorum.

Öte yandan kim gelirse gelsin ülke çok kötü durumda olduğu için geçen seçimlerdeki kadar endişeli değilim. Çünkü artık manevi olarak bu ülke hiç umurumda değil.

Bende aynı şekilde düşünüyorum git gide oy kaybediyor rte ve akp.Meclisin muhalefette olacağı kesin gibide başkanlığı bilemiyorum.Ve ince ile erdoğan arasında 10-12 puan olursa ince hem kürt hemde iyi parti ve diğer küçük partilerin seçmenlerinin oylarıyla arayı çok rahat kapatır,Erdoğanda saadet seçmeninden oy alır büyük ihtimal.(hepsinden değil)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      763 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: KızlarınHayranOlduğuAdam

quote:

Orijinalden alıntı: sissil

Bende aynı şekilde düşünüyorum git gide oy kaybediyor rte ve akp.Meclisin muhalefette olacağı kesin gibide başkanlığı bilemiyorum.Ve ince ile erdoğan arasında 10-12 puan olursa ince hem kürt hemde iyi parti ve diğer küçük partilerin seçmenlerinin oylarıyla arayı çok rahat kapatır,Erdoğanda saadet seçmeninden oy alır büyük ihtimal.(hepsinden değil)

Alıntıları Göster
      Temel reis başkan yardımcısı olursa bir kısmı verir bir kısmı sandığa gitmez biraz da erdoğana gider.

• Yüzbaşı
      829 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: to let myself go

Temel reis başkan yardımcısı olursa bir kısmı verir bir kısmı sandığa gitmez biraz da erdoğana gider.

Hocam çok etkisi olmaz saadet seçmenlerinin eğer yüzde 4-5 oy almazsa temel reis.

Benim seçim tahminim şudur
      Rte-43
      İnce 32
      Akşener-11
      Selo-10
      Temel reis-3.5
      Perinçek-0.05(oda belki)

Parti seçimindede

Akp 39
      Mhp 5
      Chp 24
      İyi parti 17
      Hdp 12
      Sp 3(sp nin oyuda artabilir insanlar zaten barajı geçemiyor diye oy vermiyordu şimdi baraj sorunu yok sp nin ittifakta yer alıyor.)

• Yüzbaşı
      763 Mesaj
      quote:

quote:

Hocam çok etkisi olmaz saadet seçmenlerinin eğer yüzde 4-5 oy almazsa temel reis.

Rte-43
      İnce 32
      Akşener-11
      Selo-10
      Temel reis-3.5
      Perinçek-0.05(oda belki)

Parti seçimindede

Akp 39
      Mhp 5
      Chp 24
      İyi parti 17
      Hdp 12
      Sp 3(sp nin oyuda artabilir insanlar zaten barajı geçemiyor diye oy vermiyordu şimdi baraj sorunu yok sp nin ittifakta yer alıyor.)

Alıntıları Göster
      Böyle olursa İnce büyük ihtimalle 2. turu alır. Umarım olur.

|
      |

• Teğmen
      125 Mesaj

Yalnız işte 2.Turda Meral hanım olsaydı durum çok farklı olurdu bence

Meral hanımın şansı daha fazla olurdu daha büyük bi kitleyi etkisi altına alabilecek birisi olarak düşünüyorum Meral hanımı

Çünkü Hem partisi hem tutumu adalet içinde bi olan bir insanın bu işi siyasette layık olduğu yerde olacağını düşünüyorum.

İnce Bey 2.Turda birde Meral Hanım 2.Turda olsa bence Meral hanımın şansının İnce Beyden çok daha fazla olacağını hatta Hdpli seçmenden de oy alacağını düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      KızlarınHayranOlduğuAdam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Uzaklaştırılmış 12 gün cezanın, 11 gün 1 saat 4 dakika kadarı kaldı.
      4 Not
      Zaman makinası var herhalde sizdeki böyle kesin konusabiliyorsunuz.

|
      |

• Yüzbaşı
      829 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: selo_33

Yalnız işte 2.Turda Meral hanım olsaydı durum çok farklı olurdu bence

Meral hanımın şansı daha fazla olurdu daha büyük bi kitleyi etkisi altına alabilecek birisi olarak düşünüyorum Meral hanımı

Çünkü Hem partisi hem tutumu adalet içinde bi olan bir insanın bu işi siyasette layık olduğu yerde olacağını düşünüyorum.

İnce Bey 2.Turda birde Meral Hanım 2.Turda olsa bence Meral hanımın şansının İnce Beyden çok daha fazla olacağını hatta Hdpli seçmenden de oy alacağını düşünüyorum.

Malesef hocam eğer meral akşenere ikide bir iftira atmasalardı bu dediğiniz olurdu.Malesef akşener akp seçmeninden fazla oy alamaz zaten alabilse 2.tura akşener kalırdı.(üzerine yapıştıran fetöcü damgası yüzünden)Akşener hdp seçmeninden oy alamaz özellikle son günlerdeki(bana göre doğru)hdp ile ilgili açıklamalarından sonra asla alamaz alsa bile belki yüzde 1.Artı olarak akşenerin şansı ince kadar yüksek değil anketlerde 10 civarlarında gözüküyor zaten bunun 7 si mhp seçmenleri.Malesef seçmeni kendisine çok çekememiş.Büyük ihtimal medya ambargosu yüzünden.Ama sıkıntı yok mecliste oyumuz iyi partiye.Görürsünüz iyi parti akşenerden daha fazla oy alıcak.

|
      |

• Yarbay
      2908 Mesaj
      Yani valde rica ettiğini için bende inceye oy veririm başkanlıkta ama pek kazanacağına inanmıyorum açıkçası.

Tayyip'in arkasında koca muhalif seçmen ordusu var. Sırf ona çalışıyorlar. Kendi seçmen kitlesi muhalifler kadar iyi iş çıkaramaz o derece.
      |
      |

• Binbaşı
      1132 Mesaj
      Ben de bu akp sayesinde dinden soğudum deist ateist oldum diyenleri komik buluyorum.

Kuranı öğrenmeyip uygulamalara göre git islamı sorgula...komikmiş

|
      |

• quote:

quote:

Rte-43
      İnce 32
      Akşener-11
      Selo-10
      Temel reis-3.5
      Perinçek-0.05(oda belki)

Parti seçimindede

Akp 39
      Mhp 5
      Chp 24
      İyi parti 17
      Hdp 12

Alıntıları Göster
      Hocam ben kürtlerin ilk turda 3-4 puan inceye vereceğini düşünüyorum twitter da bazıları hdpliler, hdp/inceye vericem diyor o yüzden 33 lere çıkabilir hdp %11 demirtaş %6-7 alır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonez -- 15 Haziran 2018; 11:7:51 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      950 Mesaj
      İkinci turda reise bay bay

|
      |

Reklamlar
paykasa
paykasa
Yeni Abonelik d-smart
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.