Şimdi Ara

Muhaliflerin mizahı ciddiyeti sulandırıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya bıktım bu mufaliflerin aptal mizahından. Adamlar sosyal medyayı kapatma derdinde muhalifler mizah ve şaka derdinde. Arkadaşlar işin ciddiyetine varin artık biraz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• İzahı olmayanın mizahı olur. Akıllıca şeyler ciddiye alınır. Bu yapılanda zerre bir akıl görüyor musunuz? 2020 yılında sosyal medyayı yasaklamaya çalışan kafaların neyini ciddiye alacaksın? Hadi aldın diyelim, hangi konuda muhalif fikirleri umursadılar? İnsanlıktan çıkma pahasına zıttı ne ise onu yapmadılar mı? 3Y ile mücadele mottosu ile kurulmuş parti 3Y yi en çok yaşatan partiye dönüştü, kendi kuruluş ilkelerini parçalayan oluşum sana bana ne yapmaz?

Daha önce ciddi ciddi kapatılmadı mı? İçerik düzenlemesi dediğin muhalif ne varsa temizlemek anlamına gelmiyor mu? Aksini söyleyebilecek bir argüman veya örneğin var mı? Bende binlerce böyle olacağına dair argüman var çünkü. Ülkede bir adalet olsa tamam diyeceğim ama memleketteki tek adalet paşa'nın adaleti. RTE isterse MV lerini içeri atar, belediye başkanlarını alır yerine kayyum atarken sen ben nasıl rahat rahat paylaşım yapacağız? Kaldı ki şu an bile rahat değil kimse, yüzlerce insan sosyal medyadaki paylaşımından dolayı ceza yedi. Böyle keyfilik olduğu sürece düzelme beklemeyin kardeşim bu memleketten. Bu kafayı değiştirmeyeceksen yediğin makarnaya şükür et, yarın onu da bulamayacaksın!

Başkanlık gelene kadardı muhaliflerin ciddiyeti. Köprüden önceki son çıkışı geçeli çok oldu. Atı (Ç)alan üsküdarı geçti. Bu zamana kadar dinleyen olmadı. Bundan sonra huni kafamızda böyle takılırız biz. Yapacak bir şey yok artık ortadoğu burası. Zevk almaya bakın.

Bu arada akepe seçimle falan gitmez. İstenildiği kadar ciddi olunsun. İşin sonu hiç iyi değil. Amerika bize demokrasi getirir bu işin sonunda. BOP tıkır tıkır işliyor yani.

Çay isteyen?

• sn cumhurbaşkanımızın dediği gibi
    sosyal medya çöplüktür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi trolleride propaganda yapamaz. Gündem değiştirme çabaları...

• "Ağır ol molla desinler" sözünün uygulamalı kanıtı. Seviye bekleyen, önce kendisi belli bir seviyede olacak.

• Muhaliflerin mizahı ciddiyeti sulandırıyor
  • hesaplarını kapat birşeyde yazma

• Bende senden bıktım. Azalarak biteceksiniz ama.

• Ciddiyetle yaklaştığımız hangi konuda bizim fikirlerimizi umursadı? Muhaliflerin mizahı ciddiyeti sulandırıyor 

• Doğru

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzahı olmayanın mizahı olur. Akıllıca şeyler ciddiye alınır. Bu yapılanda zerre bir akıl görüyor musunuz? 2020 yılında sosyal medyayı yasaklamaya çalışan kafaların neyini ciddiye alacaksın? Hadi aldın diyelim, hangi konuda muhalif fikirleri umursadılar? İnsanlıktan çıkma pahasına zıttı ne ise onu yapmadılar mı? 3Y ile mücadele mottosu ile kurulmuş parti 3Y yi en çok yaşatan partiye dönüştü, kendi kuruluş ilkelerini parçalayan oluşum sana bana ne yapmaz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi therkut -- 2 Temmuz 2020; 10:27:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: therkut

İzahı olmayanın mizahı olur. Akıllıca şeyler ciddiye alınır. Bu yapılanda zerre bir akıl görüyor musunuz? 2020 yılında sosyal medyayı yasaklamaya çalışan kafaların neyini ciddiye alacaksın? Hadi aldın diyelim, hangi konuda muhalif fikirleri umursadılar? İnsanlıktan çıkma pahasına zıttı ne ise onu yapmadılar mı? 3Y ile mücadele mottosu ile kurulmuş parti 3Y yi en çok yaşatan partiye dönüştü, kendi kuruluş ilkelerini parçalayan oluşum sana bana ne yapmaz?

Ciddi ciddi Twitter'in Youtube'nin kapatılacağına inanabiliyormusun, en fazla içerik düzenlemesi gelir. Şunu kapatalım diye bir durum söz konusu değil

• Başkanlık gelene kadardı muhaliflerin ciddiyeti. Köprüden önceki son çıkışı geçeli çok oldu. Atı (Ç)alan üsküdarı geçti. Bu zamana kadar dinleyen olmadı. Bundan sonra huni kafamızda böyle takılırız biz. Yapacak bir şey yok artık ortadoğu burası. Zevk almaya bakın.

Bu arada akepe seçimle falan gitmez. İstenildiği kadar ciddi olunsun. İşin sonu hiç iyi değil. Amerika bize demokrasi getirir bu işin sonunda. BOP tıkır tıkır işliyor yani.

Çay isteyen?

Muhaliflerin mizahı ciddiyeti sulandırıyor
  • Normalde hak verirdim, muhaliflerin her olayda asiri bir espiri yapma cabasina bende uyuz oluyorum. Zaten ya salak espri yapacak illa ya da benim gibi chpli olanlara bile aktroll diyip asiri derecede kendini hakli sanacak.

Ama dunku meselede cok guzel cevaplar vermisler Meral Hanimda, Kemal Kilicdarogluda. 90 lardan beri boyle siyasete hasretiz. 90larda en yobaz dedigimiz refah partisi fazilet partisi liderleri bile bu kadar basin medya ozgurlugune saldirmamisti. Birbirlerine hakaret etmiyorladi.

Necmettin Erbakani insan olarak sevmeyen yoktu mesela. Olacak o kadarda adamla ne dalga gectiler bisey demedi. Zaten olmeden once AKP ye ve Tayyibe giydirmisti neyse.

Uluslarasi basina bile konu olacak kadar guzel bir atisma oldu bence demokratik ulke boyle olur benim hosuma gitti. Konu AKP ye Tayyibe vs laf cakilmasi degil gercekten boyle bir siyasi ortam isterim ben TR de.

• danger-gddr D kullanıcısına yanıt

Daha önce ciddi ciddi kapatılmadı mı? İçerik düzenlemesi dediğin muhalif ne varsa temizlemek anlamına gelmiyor mu? Aksini söyleyebilecek bir argüman veya örneğin var mı? Bende binlerce böyle olacağına dair argüman var çünkü. Ülkede bir adalet olsa tamam diyeceğim ama memleketteki tek adalet paşa'nın adaleti. RTE isterse MV lerini içeri atar, belediye başkanlarını alır yerine kayyum atarken sen ben nasıl rahat rahat paylaşım yapacağız? Kaldı ki şu an bile rahat değil kimse, yüzlerce insan sosyal medyadaki paylaşımından dolayı ceza yedi. Böyle keyfilik olduğu sürece düzelme beklemeyin kardeşim bu memleketten. Bu kafayı değiştirmeyeceksen yediğin makarnaya şükür et, yarın onu da bulamayacaksın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi therkut -- 2 Temmuz 2020; 15:18:14 >
  • Adam gayet haklı. Adam çıkmış Z kuşağı bilgileniyor. Diğer ülkedeki durumlardan haberdar olduğu için interneti kapatacağım diyor muhalefet liderleri şaka yapma peşinde. Sizin şakaların ile kurtulacağız zaten değil mi ? Yahu tepki göstersene işin ne senin ? Tek adam akıllı tepkiyi İnce verdi.

Bir de çıkıp bu durumu izahı olmayan şeyin mizahı olur diye savunuyorlar. Eee o zaman ölelim biz o zaman ? Muhalefet şakaya devam eder. 2023'de de sandık da şaka yaparlar böyle. Yetenek Sizsiniz zaten ülke biz de ona göre 3 evet/hayır veririz.

Forumun yıllık paralı trolleri de şakşakçılık yapsın anca. Şaka da şaka olsa zaten anca Z kuşağına hitap eden 2 IQ'luk şakalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atanamayan Dr. Strange -- 2 Temmuz 2020; 16:10:32 >
  • Bazen karşındakine en büyük tepki onu ciddiye almamaktır.

• Bu da yeni moda çıktı.

Zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Kuşağı!

Ne bunlar, uyuyor mu Z ismini alıyor? veya son kuşak mı bunlar! Hay bu batı nın!!!

• katılıyorum bu batılılar bi yerlerinden saçma sapan şeyler uyduruyorlar.

hayır yani o kadar aptallar ki z kuşağı yaşlanınca yeni kuşağa ne isim verecekler.Mahmut kuşağı mı diyecekler.?

cahiller z nin alfabenin son harfi olduğunu bilmiyorlar.Muhaliflerin mizahı ciddiyeti sulandırıyor 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 2 Temmuz 2020; 16:54:46 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.