Şimdi Ara

. (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
0
Favori
5.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hopelesscase

Buyrun hocam;

.

Kaynak:http://konda.com.tr/wp-content/uploads/2017/02/KONDA_30Mart2014_YerelSecimAnalizi.pdf
    Sayfa 19'a bakabilirsin.

Bunun gerçekliği ve kanıtlığı yok, oylar gizli oldugu icin üniversite mezununun verdigi oyu veya ilkokul mezununun verdigi oyu göremezsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir akpli olarak gemelde calişirim benim gibi insanlarda calişir

Ama burdakiler sabah aksam evinde oturup online oyun oynar kahrolsun bağzi seyler der durur genelide 19 24 yas arasidir bazilari oy bile vermez boaver tartisma bunlarla sana comar diyene domuz veya süslü avrupa finosu de geç

• Hocam inkar etmeyin isterseniz. Konda başarılı bir anket şirketi. Referandumu neredeyse virgüle kadar tutturdu. Daha önce de 7 haziran seçimlerinde son derece yakın tahminde bulundular. Yani bunu reddetmenin anlamı yok. Ki bakan dahi kabul etti bunu.

Zaten bu araştırma verilen oylar üzerinden değil, halka sorulan sorular üzerinden yürüyor. Yani tutup ne verdiğine bakmamıza gerek yok ankete verdiği cevap yeterli böyle bir sonuca ulaşmak için.

He bunun yanında bu çok mu mühim bu sonuç, değil bana kalırsa. Demek ki CHP veya diğer partiler okuyamamış kesime yeterince yaklaşamamış. Bu da muhalefetteki tüm partilerin eksikliği.
  • lalale kullanıcısına yanıt
    Yada hükümet kendi adamlarını kadrolara sokup muhalif kesimi kadrolardan çıkartıp işsiz bırakıyor olabilir.

• Kimse alınıp gücenmesin kardeşim.

Bak şimdi sinirli insanlar her zaman sinirlendirilirler. Yani örneğin burnun yamuktur ve bundan haz etmezsin herkes bununla seni sinir eder. Çünkü senin sinirleneceğini bilirler. En çokta bunu askerde görürüz, boşluk anlarda millet birbiri ile dalga geçer birbirlerini kızdırırlar.

Şimdi bu örneği neden verdim ?

Bahsi geçen dalga konusu insan vücudunda etik olarak kusur sayılmasa da optimum bir vücuttan şaşmış kusurlu kısımlardır. Bir insan kepçe kulak ise altın orana tam olarak uymaz, insan kafası ve kulağını insan beyni kalıplaştırdığından farklı olanı kusurlu görür.

Optimize edilmiş devlet anlayışını, yönetim şeklini, eğitim sistemi gibi bir çok konudan herhangi birisinden en ufak doğru yanlış bir fikri olan insanlar görüşlerinin zıt yönde olan görüşlere kendi görüşleri ile karşılık vermek isterler. Eğer ki bunu kusur olarak ele alırsak iki zıt fikir doğrultusunda karşıt fikir sizinle örneğin çomar gibi bir kelime kullanıp sinir ederek sizi hem demorolize etmek hem de kendi taranfında bu durumdan karşısında haz almak ister.

İşte durum hem bu hem de bizlerin doğru olarak düşündüğümüz bir durum karşısında yıllardır size kendi doğrumuzu göstermek istediğimiz halde sizler bunu görmedikçe ve en son yapılan seçimde yeniden mağlup olduğumuz için sizlere karşı da nefret kusmak istiyoruz. Bu nefreti bu şekilde atarken aynı zamanda üstte bahsettiğim gibi haz aldığımız için bunlarla karşılaşıyorsunuz.

Keşke göstermek istediklerimizi boş bir sevdadan çıkarak görmek isteseniz.
  • Tartışma konusu, sizin çomar ve yobaz oluşunuz mu ?
  • adamı konuyu açtığına pişman etmişsiniz
  • silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1172F340B -- 11 Temmuz 2021; 0:10:40 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 11 Temmuz 2021; 22:36:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1172F340B

silindi.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 11 Temmuz 2021; 22:36:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

.

Alıntıları Göster
    silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1172F340B -- 11 Temmuz 2021; 0:10:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1172F340B

silindi.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 11 Temmuz 2021; 22:35:41 >
  • silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1172F340B -- 11 Temmuz 2021; 0:10:10 >
  • Bu forumu bırak git. Kafa yormaya değmez. Sürekli düşüşte zaten.
    Burda kendi kendilerine konuşup dursunlar. Seçim günü sandığa mührümüz vurur yolumuza bakarız..
  • Ne muhalifim ne de yandas sadece bu ulkenin vatandasiyim ve olaylara parca parca bakarim bunun da dogru olduguna inanirim. Sunu soyleyeyim ki herkesin bi ucundan kendini hakli bulacagi nedenler cok ancak bana sorarsaniz bizim milletimizin sorunu fiziksel yeterlilik. İnsanlar ustunlugu sadece fiziksel olarak algiliyor. Fiziksel bakiyor. Eliyle tutup dokunamadigi gorup anlatamadigi seylerin yuceligini henuz kavrayabilmis degil. Kim ne dersr desin bu sorunun temelinde de bugun de dahil olmak uzere bugune kadarki yonetimler. Trtnin arsivleri muthis bir kaynak izleyin. Milletler uretim devrini yasarken bizimkiler hala ne bulduysam onunla gecineyim derdindelerdi. Milletler daha iyiyi teknolojiyle ararken bizimkilere daha iyinin fiziksel cogunluk oldugu benimsetildi. Dusunun herkes hala yuksek maaslarin pahali otolarin pesinde. Kimse ideallerden bahsetmiyor. Kimsenin ileriye dair dusuncesi yok. Bugun yasayim biriktireyim yiyeyim ve oleyim pesindeler ve bu anlayis devam ettigi surece ne kadar ugrasirsak ugrasalim ilerleyemeyecegiz. Once manteliteyi degistirmek lazim. Zenginlik parayla degil fikirle kazanilir.

Ulkenin neden hala insaatla ilerlemeye calismasinin nedenide bu. Kimsenin argeye gomecek(!) parasi yok. Kafaya bak yav!

Muhalefetin hatasi bu insanlara hala adalet ozgurluk kavramindan bahsetmesi.

Kardesim yerlesik hayata gecmedik tarimdan bahsediyosun.

Yapma!

• şimdi şöyle bir gerçek var akp den farklı bir seçenek olsa oraya yöneliriz ama şuanda akp tekel durumda başka seçenek yok oy verile bilecek bir yanda chp hdp ikilisi var terör odaklı çalışan partiler ki buna kimse itiraz edemez 2 gram beyni olan diyer tarafda sendeleyerekde olsa ülkeyi yürüten mhp akp ikilisi var hani bir mustafa kemal çıktıda bizmi oy vermedik arkadaşlar türkiyenin durumu belli imkanlar kısıtlı adam kıtlığı var ülkede sütü bozuk karaktersiz insan çok düzgün adam yetişmiyo yapacak bir şey yok eldekilerle idare edecen yada yok olacan
  • Demiyim demiyim diyorum ama yobazsınız biz ne yapalım taciz haberi çıkıyor hacı hoca akp'li kişiler darp haberi çıkıyor akpli yolsuzluk haberi akpli ayrıştırıcı söylem akpli yok hayır verenler terörist falan fişman geçin bu işleri

• okumadım, banlamak için girdim, çıkıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan032

Bu forumu bırak git. Kafa yormaya değmez. Sürekli düşüşte zaten.
    Burda kendi kendilerine konuşup dursunlar. Seçim günü sandığa mührümüz vurur yolumuza bakarız..

kapı açık buyurunuz...
  • "AKPnin oyu aslında %15-20 dir"

Beni benden aldın dostum
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.