Şimdi Ara

Muhalifler niye Kuzey Marmara otoyoluna laf ediyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 16
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 37 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 39
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 16
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ali222 (1 mesaj) GoSSgO (1 mesaj) froster2006 (1 mesaj) sissil (1 mesaj) Last Troll Bender (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7 mesaj) Mobil (6 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Muhalifler niye Kuzey Marmara otoyoluna laf ediyor?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    124 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Selamlar, bu yol yapılırken bir sürü laf edildi akp ye ama bu akşam Şile den dönüşte bu yolun çok gerekli olduğunu anladım. 30 dakika boyunca karanlık yollardan gittim, yolu zor gördüm yani, dedim buraya gerçekten bu yol şartmış. Paralı da olsa burda o kaza riski alınmaz. Tekere çivi batsa ayvayı yedin yani. Yok orman katledilmiş falan filan. Yav millet karanlık yolda kaza mı yapsın bu sefer de kardeşim? İllaki birazcık ağaçları traşlayacaklar tabi. Acemi de şoförüm yani ödüm koptu kaza yapıcam diye. Bi tatile gidicez diye ölelim mi yani?

Sözün özü muhaliflerin içinde de çomarlar var. Zaten hala baya ormanlık orası, zaten ormanlık olmasa o kadar tırsmazdım. Bu yolu yaptırdığı için sayın Tayyip Bey e çok teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Some guy -- 1 Ağustos 2020; 22:18:0 >

|
    |
  • Dalga mı geçiyorsun. Şileye daha geçen ay iki sefer gittim geldim. Kuzey Marmara denen saçma otoyola niye gireceğim. Eski yol gayet iyi hemde bomboş. Zaten şileye sadece yazın insanlar yoğun olarak gider diğer aylar ne olacak.

Herşeyi geçtim çok gerekli yolu devlet niye yapmadı 3 TL ye hizmete açmadı.Allah'ın 1 günü kullandığın yol için yandaşa 25 seneliğine 30 TL geçen geçmeyen araç için para vermeye değiyormu,

Bu yolları devlet yapmadı kafanıza sokun yandaş geçiş garantisi karşılığı yaptı. 1 liralık yola 10 lira veriyoruz.

O verdiğimiz 10 liranın 5 lirasıda İngiltere'deki tefecilere gidiyor.
    Ben Susurluktan çıkmak zorunda kaldım. Dakka başı gişe, dıt 29tl dit 25-tl, derken bir hesapladik 180 TL üzerine doğru yürüyoruz. Söyle okkalı bir kufur savurdum önce, araba yol parasından cok daha az yaktı. Arkadaşıma dedim Susurluktan cikalim yoksa para kalmayacak, biraz sonra devlet görevlilerinin bizi bir tenhaya çekip....... söyledim.

Yapmaz olaymış. O fiyattan geçilen yolu 3 kuruşa yapmak varken 30 kuruşa yaptırmak! Babamda böyle yönetir yani. Başlarım yoluna köprüsüne. Neyse ki ihaleler Türkiye Cumhuriyeti'ne ve Türk milletine saldırı niteliği taşıdığı için.
    Erdoğandan sonra el koyacaktır Devlet. ABD bile yolunu kendi yapıyor.ucuz ucuz geçiyorsun.
  • Yarbay
    7747 Mesaj
    2 taraf içinde sabit fikirli kafasını kessen fikri degismeyecek çok sayıda insan var.
    Şimdi sen hafiften hükümet yanlısı gözüktün
    Birazdan buraya çözüm sürecinde karşılamalara neden ses çıkarmadınız diyen mi dersin olayı kadın cinayetlerine bağlayan mı dersin çeşit çeşit olayı öne çıkaran insanla dolacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kimsesiz Sevdaların Oldu Kimsesi
  • Yarbay
    4851 Mesaj

1 birime yapılacak işi 10 birime yaptıkları içindir belki de

ben de izmir otoyolu ve osmangazi köprüsünü gereksiz buluyordum
    ama izmire kamyak gibi yolda 160 km hızla non stop sadece 3 saatte gidince nasıl bir keyif olduğunun tadına vardım
    allah emeği geçenlerden razı olsun  

araç marka ve model alalım hemen..

|
    |
    CeyKalDa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Radar yok mu o yollarda ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    CeyKalDa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    755 Mesaj
    Şu 10 kmye 10 lira ödenen yoldan mı bahsediyorsun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    7018 Mesaj
    Dalga mı geçiyorsun. Şileye daha geçen ay iki sefer gittim geldim. Kuzey Marmara denen saçma otoyola niye gireceğim. Eski yol gayet iyi hemde bomboş. Zaten şileye sadece yazın insanlar yoğun olarak gider diğer aylar ne olacak.

Herşeyi geçtim çok gerekli yolu devlet niye yapmadı 3 TL ye hizmete açmadı.Allah'ın 1 günü kullandığın yol için yandaşa 25 seneliğine 30 TL geçen geçmeyen araç için para vermeye değiyormu,

Bu yolları devlet yapmadı kafanıza sokun yandaş geçiş garantisi karşılığı yaptı. 1 liralık yola 10 lira veriyoruz.

O verdiğimiz 10 liranın 5 lirasıda İngiltere'deki tefecilere gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sissil -- 2 Ağustos 2020; 11:9:32 >

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

ama izmire kamyak gibi yolda 160 km hızla non stop sadece 3 saatte gidince nasıl bir keyif olduğunun tadına vardım

Ben Susurluktan çıkmak zorunda kaldım. Dakka başı gişe, dıt 29tl dit 25-tl, derken bir hesapladik 180 TL üzerine doğru yürüyoruz. Söyle okkalı bir kufur savurdum önce, araba yol parasından cok daha az yaktı. Arkadaşıma dedim Susurluktan cikalim yoksa para kalmayacak, biraz sonra devlet görevlilerinin bizi bir tenhaya çekip....... söyledim.

Yapmaz olaymış. O fiyattan geçilen yolu 3 kuruşa yapmak varken 30 kuruşa yaptırmak! Babamda böyle yönetir yani. Başlarım yoluna köprüsüne. Neyse ki ihaleler Türkiye Cumhuriyeti'ne ve Türk milletine saldırı niteliği taşıdığı için.
    Erdoğandan sonra el koyacaktır Devlet. ABD bile yolunu kendi yapıyor.ucuz ucuz geçiyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoSSgO -- 2 Ağustos 2020; 11:41:54 >
    |
    |

• Yarbay
    2124 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

Kaç para ödediğini de yazmalısın.

|
    |

Valla bıktım yeminle. Ya idrak yolları iltihapla tıkanmış bunların, yada inatla anlamak istemiyorlar.

1- Hizmete karşı değiliz, 1 birime yapılacak işi 10 birime yandaşa peşkeş çekilmesine karşıyız.

2- Hazine geçiş garantisi verilmesine karşıyız, deli dumrul misali geçenden de , geçmeyende de akçe. Böyle fiyatlama olmaz hayvan gibi geçiş ücreti de cabası.

3- Sen "yap-işlet-devret yapıyorsan (-ki doksanlarda çokca modaydı) firmayı denetleyip takip etmelisin. Yapılan işin kalitesine bakmalısın. Yoksa karadeniz sahil yolu gibi akrpuz misali yarılan, asfaltı sökülen yollar ile baş başa kalırsın

yandaş olunca iş denetlenmiyor tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Violet Evergarden -- 2 Ağustos 2020; 13:47:32 >
    |
    |

O 30 dakika boyunca gittiğin yolu chp karanlık bıraktı doğru

|
    |
    Bunlağğğ hizmet nedir bilmeeez.

Gaymak gibim yollarda nası gidiyo araba üfff..

İtibardan tasarruf olmaz. Verecem tabi parasını alacam hizmeti.

|
    |
    • Viewsonic 23.6" VX2458-MHD 144Hz 1ms ASUS TUF K7 mekanik klavye Rampage Lunatic 7.1 Surround
    • Steelseries Rival700 SteelSeries QcK Heavy Mouse Pad
  • Yüzbaşı
    466 Mesaj

yol yapana kadar karanlık dediğin yola lamba takaydı aluminyum

|
    |

Baslik muhalif degil vatanseverler,arsen lupinlige karsi, ahlaklı,vicdan sahibi olmali idi.

|
    |

diyeceklerim bu kadar  

|
    |
Reklamlar
Sohbet
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Cancer Clinical Trials
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,812
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.