Şimdi Ara

Muhalefetin Z kuşağından oy alma ümidi dünden sonra suya düştü mü sizce (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
3.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu işin fıtratı bellidir. Gençler her zaman mevcut statükonun kötü, gelecek olan statükonun iyi olduğunu düşünür. Babası en iyisi değildir kendisi baba olunca en iyisi olacağını düşünür. Ama çocukları da ona aynı muameleyi yapacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kuşak bazıları gibi unutkan değil, hani dindar nesil yetiştirecez diye kindar nesil yetiştirdiler ya.

Aynı şeyi z kuşağını kendine muhalafet ederek yaptı...

• Korona başlarında üniversite sınavını bir ay ileri alıp turizm uğruna haziran başında geri eski tarihine aldıklarını şahsen hala unutmadım ben ve o yıl rahat 2 milyon oy kaybettiler genç seçmenden  

• Ahahahaha komik bu adamlar ya😂😂😂😂😂😂
    Televizyonda kilicdaroğlu çikinca kumandadan ses kapatma tuşuna basiyorum😂😂😂😂😂😂

• Pardon ya dolar "1.7 oldu artık PC toplanmaz "seviyesine mi indi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RTE çıkıyor diye TV izlemiyorum.

• Ahahaahahhhaha
    Akilli bıdık seni🙂
    Ne kadar solcu varsa sanki bu forumda toplanmis🙄
    Cok yazik gercekten🙄
    👀

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt

Bu doğru yalnız. Ben ünide evde kalıyorum 3-5 arkadaşım misafirliğe gelince malum şahıs çıkınca bir tanemiz bile durun ne diyor dinleyelim demiyor. Herkes inanılmaz derecede sevmiyor kendisini.

• Sen z kuşağını malatya da halay çeken dayılarla karıştırdın galiba
    Bu çocuklar zehir zehir ülkeye faydası olmuyacak adama oy vermez
    İnşaallah Bedava fanatiklik devri kapanıyor.....

• Şahsım'ın bana en büyük faydası bol bol dizi ve film izlememi sağlaması.

Hatta ben evdeyken genelde haber dahi izlenmez.
    Başka yerde de açıksa kulaklığımi takarım telefona başka şeylerle meşgul olurum.👍😁

• dolar düşmediki 12.5 lira

• Yakın'da internet zam'lar başlayacak milletin en fazla kullandığı şey internet donanım habere giren troller bile internet fiyatları artar ise kudururlar  

• Z kuşağından biri olarak oyum reise

• shegenli chingen kullanıcısına yanıt

11.64 

• Dr.Stephen Strange kullanıcısına yanıt
    tmm cok dusmus..sen reyize verirsin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dr.Stephen Strange kullanıcısına yanıt
    Ben inandım Z kuşağından olduğuna

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Doları düşürdü de dışarıdan yatırım mı aldı da düşürdü, yoksa turizm geliri getirip de mi düşürdü, hayır sadece hazinenin yani milletin paralarıyla yüksek faiz vererek düşürdü. Sonra bunlar bize yüksek vergi, enflasyon ve daha da batık bir ekonomi olarak geri dönecek

Bu arada iki ay önce dolar 8 liraydı, yani aslında 8 liradan 13 liraya düşürdü de denilebilir  

• Dalga geçtiğini düşünmekle birlikte ciddi olduğunu varsayıp şöyle söyleyeyim.

Paralel evrende siyasal laik Chp 20 yıldır iktidar ve borcumuz 500 milyar doları geçmiş. dışarıdan aldığı kredileri yandaş laiklere dağıtıp yol köprü falan yaptı.

Muhalif olan tüm siyasal İslamcılara nefes aldırmıyor. Arasıra Amerikaya İsraile efelenip eyy Abd eyy İsrail böyle birşey olabilir mi diyerek milletin gazını alıyor.

Amerikalı şeyhler ve Avrupalı prenslerle al takke ver külah ticareti yapıyor. Hele o galaktik demokrasi havarisi Kılıçdar yok mu, adam Tuncelide ki tüm yandaşlarını ihya etti.

Bunu gören gariban halk uyanıyor ve z versiyonuna sahip gençlerden oy alma ümidini kaybediyor. Eski teknolojiye sahip dayılar isimli robotlar ise hala kılışdarın entegresinin teliyim diyor.

• Z kuşağı 30 yıl sonraki hali (Temsili)

• "Döviz yüzünden bırak PS5'i oyun bile alamıyorduk yiğenn"
    • "Iphone kuyruklarında beklerdik sabaha kadar sen bilmezsin"
    • " bu siyasal islamcılar gençliğimizi çaldı, yaşayan bilir evladımm"
  • 10 küsur oldu diye mi? 😂😂
    Ben üniversite ogrenciligimde dolari 1.7 gibi alip amerikaya gitmistim.
    Cok dustu madem hadi 10dan alsinlar dolar da wat yapsınlar gorim. 😂 benim 8.5k harcadigim paraya 50 bin vermeleri lazim şimdi. Hadi cikarsinlar yirtik ceplerinden 50k 😂 8.5k ulan! Suan bir cep telefonu parasina abd ye gidip kalmisim yemisim icmisim aylarca... Simdi ise 50 bin!

Doviz 3-5 seviyelerine gelir ve orda uzun sure istikrarini korur o zaman hükümet dişe dokunur bise yapıyor deriz. Bu ne lan cocuk oyuncağı gibi 1 gece 3 5 lira cikip iniyor. Btc boyle degismedi anasini satim. Buna güvenip ulkede is mi yapilir da oy verecek bide millet böyle hükümete güvenip?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lee-on! -- 23 Aralık 2021; 15:22:12 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.