Şimdi Ara

Muhalefete güvenemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yok aga bunlardan cacik olmaz eren erdem denen chp milletvekili sahisin yaptigi ortada. gencecik cocugu akp ve pkklilarin onune atmis. simdi ben nasil oy aticam bu heriflere? yahu hainlerle is birligi yapmayan onlarin cikarina calismayan bir parti yok mudur koca memlekette ulkenib cikarlarini dusunsun. chp isgal edilmis cok acik. geriye bir tek zafer partisi kaliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4F3 -- 27 Mayıs 2022; 4:2:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O zaman bir beş sene daha mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkeyi kurtarmak için önce CHP yi kurtarmak lazım

• Yalan ve aldatmaca siyasetin temeli. Siyasete atılsam ben kendime bile güvenmem

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Siyaseti aldatmaca olanlar çoğunlukta olduğu sürece gün yüzü görülmez...

• Valla bu son şans yine AKP kazanırsa ülke bitti demektir geçmiş olsun

• Ulkenin basina sokaktan gecen cocugu koysan akp kadar zararli olamaz. Senelerdir tekrar tekrar secildi icin hem inanilmaz yayildilar, her yerde adamlari var, hem de simardilar, bazilari kendilerini tanri zannediyor, kimsenin kendilerine dokunamayacagini dusunuyor.

Yeni gelecek parti ne olursa olsun bunlar kadar yetkisi olamaz zaten. Normalde devlet insani, halka hizmet icin vardir.

Su duzen bir bozulsun, birileri temizlenmeye baslasin, baska bir sey istemiyorum.

Yine de cok istiyorsan HERHANGİ bir parti ile akpnin yaptiklarini karsilastirabilirsin. Ulkeyi parca parca sattilar, insanlari birbirine dusman hale getirdiler, egitimin icini bosaltip gelecegimizi mahvettiler. Arasan bulamazsin daha kotusunu. Uzun suredir basta olan ve sinirsiz yetkisi olan bir hukumet, ve elimizde olan Turkiye bu. Daha hala dusunenin samimiyetine inanmiyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yirikalische kullanıcısına yanıt

Zaten sıkıntı da çok büyük ölçüde ülkeyi uzun yıllar boyunca aynı partinin yönetmesi. Denetlenebilirliğin olması için illa ki sirkülasyon olması lazım. Ki iktidar sürekli değiştiği takdirde yönetenler olur da öbür dönem seçilemezsek bizden hesap soracaklar deyip bu kadar cürretkar davranamazlar.

• CHP ye oy vermeyeceğim. Adam olsaydınız da CHP ye oy vermeseydiniz ana muhalefet yapmasaydınız. Bu sizin mallığınız. Gideceğim hangi parti uygun gelirse ona basacağım.
    Erdoğan tekrar iktidara gelirse gelsin. Getirtmeseydiniz o zaman. Adam olsaydınız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.