Şimdi Ara

Muhalefet partilerinin iyi olması onları doğru yapmaz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

• CHP trolü = akp trolü arasında fark bile yok. Boktan muhalefet yapıyorlar, kendi belediyelerinde yolsuzluk, hırsızlık, rüşvet almış başını gitmiş müdahale bile etmiyorlar. Hırsızlığı miktara göre değerlendirdikçe bu halk bir yere gelemez, hırsızlık hırsızlıktır.

• Kendi yaznlla kendin çelişiyorsun.. sonra kendine aktroll ilan edildim diyorsun..

"Önceki iktidar dönemlerinde söz verdiklerinin yarısını bile yaptılar mı?"

Hangi önceki iktidar.bu ülkede nerdeyse 20 yıldır tek parti yokmu.. ondan öncesi 90 lıları diyorsan o yıllardan hangi parti gelmiş bugünlere chp dersen adamlar 40 yıldır iktidar olmamış 40 yıl öncesinin Türkiye si ile imkanları şartları ile zaten bugün kıyaslanmaz..

İyi parti,deva, gelecek bunların hepsi yeni partiler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkmoon34 -- 25 Temmuz 2021; 17:42:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bisikletçi76 kullanıcısına yanıt

şu mesajı yazabilmek için kısa bi süre için bi sürü konu açmışsın çoğuna cevap bile gelmemiş, akpli değilsen bile şu yazdıkların akp'ye hizmet ediyor, düşük iq'lu muhalif dediğimiz tayfadansın

• Hala devam ediyorsun su forum muhalifine laf anlatmaya senide bıktırırlar birazdan Muhalefet partilerinin iyi olması onları doğru yapmaz 

sen niye boyle baslik actin ?

sen akp ye hizmet ediyorsun...

sen akp trolusun...

ne geregi var boyle bir basligaaaa....

oyunu bosa atacak tipsin....

......

...

BU FORUMDA MUHALIF TAKLACISI OL FONDAS falan ol yeter Muhalefet partilerinin iyi olması onları doğru yapmaz 

• SED77 kullanıcısına yanıt

bu konunun başında yazdıklarımı kastediyorsan ben genel bir şekilde konuştum. En azından niyetim bu. Chpnin başarılı olup olmadığıyla alakalı bir şey söylemedim sadece chp ye (chp bir örnek sadece, konuda adı bile yok.) iyi diyeceksek tek bakacağımız yön muhalefet yönü olmamalı dedim. Belediyelerde kötü şöyle şöyle şeyleri var demedim hocam.

Hakaretini de sana iade ediyorum.

• darkmoon34 kullanıcısına yanıt

Önceki iktidar dönemlerinde lafını chpye söylemedim. O sadece bir partiyi değerlendirirken bakılması gerektiğini düşündüğüm kriterlerden biriydi. Şimdiki partiler için geçerli olmayabilir tabi.

• KAUANKA K kullanıcısına yanıt

Ya hocam valla bıktırdılar son kez yazdım bir daha yazmayacağım ya. Banane chp den iyi partiden. Ben adamlara odaklanarak yazmadım. Genel konuşuyorum ve chp ye de iyi partiye de vs bu kriterlerde bakılmalı diyorum sadece.

Evet haklı olabilirler şuanki koşullarda bunları önemsememek gerekebilir chp de iyi partide sorun olmayabilir ben bunun aksini iddia etmiyorum ki zaten. Sadece bir partiyi "uygun, oy verilebilir" statüsüne koyacaksan tek kriterin adamın iktidarı tokatlaması olmamalı diye düşünüyorum.

Bir de şu var (eleştirdiğim için demiyorum)muhalefeti eleştirmek tamam bu dönemde koşullarda aktrollük olsun yanlış olsun eyvallah. Ama umarım bu "iktidardan kurtulmalıyız muhalefete sesini çıkarma" davranışı akp gittikten sonra sular durulduktan sonra da devam etmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bisikletçi76 -- 25 Temmuz 2021; 18:20:7 >
  • Muhalefet partilerinin iyi olması onları doğru yapmaz

Adam seçim sistemini bilmiyor, hükümet nasıl kurulur onu bilmiyor ve siz bu adama laf anlatmaya çalışıyorsunuz.

Daha önceki iktidar dönemlerinde ne yapmışlar diyor. Daha önce iktidar olan hangi muhalefet partisi?

Chp 50 yıldır iktidar olamadı.

Yok chpyi kastetmedim.

İyi parti daha yeni kuruldu.

Yok iyi partiyi kastetmedim.

Neyi kastettin? Akpye muhalifmiş. Güleyim de boşa gitmesin.

• Sokakta köpeğin boku mu yoksa AKP mi deseler, köpek bokuna oyumu basarım. Bilirim ki bu ülke için AKP dışındaki herhangi bir şey AKP'den daha hayırlı olacaktır.

• by-ko kullanıcısına yanıt
    Mağaradan yeni çıktım.
    Konuda saçmalamış olabilirim. Ama troll falan değilim. Benimle düzgün konuş. Atarını giderini cebine sok.
    Akp yi birçok kez eleştirmiş bir insanım. Karakola çağrıldığım da oldu. Bilip bilmeden saçma sapan konuşma.
    Seçim sistemi meselesinde yanlış konuşmuş olmamla mevcut konunun ne ilgisi var? Boş adamsın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bisikletçi76 kullanıcısına yanıt

Oğlum bir sene düşünüp bu yorumu mu attın? AdshxhfjfjdMuhalefet partilerinin iyi olması onları doğru yapmaz 

• by-ko kullanıcısına yanıt

Hee

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.