Şimdi Ara

MUHAKKAK SONUNA KADAR OKU!TIP VE DİŞTE BITIRDIGIN OKULUN ÖNEMLİ OLMAMASI SAÇMALIĞI VE OLASI SORUNLAR (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
2
Favori
3.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Beni tahrik ettin.Aslinda babanin bir suçu yok.Umarim sen ölumcul olmayan basit bir hastalikta kalitesiz doktorlarin elinde git gel yaip durursun ancak o zaman bu dediklerimi anlarsin cunku

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2021TytAytYolcusu 2 kullanıcısına yanıt

AYNEN KANKA TUTUYOR, kendi yazdıklarını okumuyorsun galiba. sen 7kyla tıp yazacak adamı beğenmiyorsun ne beyinsiz bir adamsın. küfür edeceğim ama yediğim bana değmez kendin bas git

Iyy igrenc pislik hala konusuyorsun daha bi de hasta olmami dilemis allahim nasil bir psikopatsin sen ya gerçekten toplumdan izole ol normal değilsin seni sokakta gorsem yolumu degistiririm allahin pis manyağı

• 40k ile girecegim Tip disten hayir gelmezdi zaten param olsa da gitmezdim ama sen tutmuyor demissin yanlis tutuyor o yuzden tuttugunu belirttim.Cunku sen tutmuyor dedin hayir tutuyor ama ben tercih etmiyorum.

Gerçekten soruyorum bir probleminiz mi var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donaldvladimir -- 15 Ağustos 2021; 17:42:52 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ribozomal Rna kullanıcısına yanıt

Disciler doktor değil yigenim 3k maaş

Devlet ataması yok

Böyle adamlara küfrettim diye daha geçen ban yedim ya devlette çalışmak isteyen kim zaten Forum öyle saçma haldeki herkes her şeyi çok iyi biliyor tüm meslekler ölmüş insanların canını sıkıp duruyorlar salsaniza milleti isteyen tıp yazsın isteyen diş geçen hocanın birine tıp geldi ama yazmıyorum dedim adam bana beyinsiz muamelesi yaptı her yer böyle insanlarla dolmuş

• donaldvladimir kullanıcısına yanıt

Abi anlamiyorum İlkogretim matematigin de bir suru olumsuz ozelliklerini yazdim ben bu forumda yemin ederim yazdim ya.Tip dis hakkinda da olumsuz gordugum yanlari belirtiyorum diye beni neden lincliyosunuz biri bana sebebini aciklasin ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2021TytAytYolcusu -- 15 Ağustos 2021; 17:46:56 >
  • Daneres kullanıcısına yanıt

Hocam bu arkadasin ciddi problemleri var. Ciddiye alınabilecek birisi degil mental sağlığı mesajlarından belli oluyor zaten.

• Sinirlenmene değmez gül geç  

Hocam bu açtığın kaçıncı başlık. Bana göre de ilk 10kya girip para/statu için tıp okumak mantıklı değil ama tutup başlık açmıyorum. Herkesin kendi kararı salın artık. Surda 5 gün kalmış zaten ne diye insanların kafasını bulandırıyorsunuz.

Bir de gelip insanlara beddua ediyorsun. :D Mantıklı mı sence bu yaptığın şey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patheticmuggle -- 15 Ağustos 2021; 17:48:25 >

Olumsuz tarafı olmayan herhangi bir bölüm yok ama siz tercih döneminde heves kırıcı moral bozucu şeyler yazıp hakaret ederseniz linçlenirsiniz sebep bu kadar basit o atanamaz bu doğuya gider şu olur bu olur Avrupa'da değiliz ki her şey harika olsun herkes çabalayarak bi yerlere gelmeye çalışacak bu kadar basit

• Daneres kullanıcısına yanıt
    Üstüne çirkin konuşmalarınızla tabiki de linçlenirsiniz

• GOOGLE a Tıpta iş garantisi biter mi yazın birakin beni Tıp doktorlarınin yorumlarini okuyun.Ulan mevcut tum doktorlar kontenjan artisi tehlikeli boyutlara ulasti diye kicini yirtiyor kuzenim doktor onun fakultesindeki hocalar boyle giderse her bitiren atanamayacak diyorlarmis.Ulan bir tek benden mi duyuyorsunuz boyle seyleri ya

• Discilik cok forslu meslekti ne oldu kontenjan artisiyla meslegi mahfettiler.Ulan gecen sene twitter yıkildi disciler eylem yapti yeni dis hekimligi fakultesi acmayin 6000dis hekimi atama bekliyor 400kisi ataniyor diye utanmazlarmus gibi bu sene yine birsuru fakulte acildi.Yahu Tıpında ayni sonu yasayacagini gormemek icin Pollyanna olmak lazim.Soylediklerimde 1tane mantiksiz sey var mi ya?

• quote:

Orijinalden alıntı: 2021TytAytYolcusu

GOOGLE a Tıpta iş garantisi biter mi yazın birakin beni Tıp doktorlarınin yorumlarini okuyun.Ulan mevcut tum doktorlar kontenjan artisi tehlikeli boyutlara ulasti diye kicini yirtiyor kuzenim doktor onun fakultesindeki hocalar boyle giderse her bitiren atanamayacak diyorlarmis.Ulan bir tek benden mi duyuyorsunuz boyle seyleri ya

hocam doktor sayısı o kadar mı fazla doktor fazlası mı yaşıyoruz 

• quote:

Discilik cok forslu meslekti ne oldu kontenjan artisiyla meslegi mahfettiler.Ulan gecen sene twitter yıkildi disciler eylem yapti yeni dis hekimligi fakultesi acmayin 6000dis hekimi atama bekliyor 400kisi ataniyor diye utanmazlarmus gibi bu sene yine birsuru fakulte acildi.Yahu Tıpında ayni sonu yasayacagini gormemek icin Pollyanna olmak lazim.Soylediklerimde 1tane mantiksiz sey var mi ya?

gerçekten sorunlusunuz ne zaman kendinizi banlayacaksınız acaba

• İlkogretim matematik iyi de Tip dis mi kotu diyenler.Ulan ogretmenlik zaten olmüs öleli 10yil olmus ben bunu bilerek giriyorum fakulteye zaten Kpss de derece yapip atanmaktan baska sansimun olmadigini da biliyorum.Ama burada oyle tipler goruyorum ki Tip disi kusursuz sanip bitirince zengin olacagini sanan tipler var uzuluyorum.Cokca doktor var cogu meslegin gidisatindan rahatsiz.Disci tanidigim var kontenjanartisi sorun diyor.Cok fazla yeni mezun demek özellerde piyasaninasgari ucrete kadar dusmesi demek diyor.Doktorlar sayiarttikca döner alamadiklarindan ve dogudan batiya donmenin giderek daha da zorlastigindan bahsediyorlar özeller hizla doluyor doldukca fiyat dusuruyorlar diyorlar ulan ben bu bilgilerin hepsini doktorlarla dis hekimleriyle kinusarak yaziyorum buraya gotumden uydurmuyorum nedir bu linc ya?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2021TytAytYolcusu -- 15 Ağustos 2021; 18:1:37 >
  • quote:

İlkogretim matematik iyi de Tip dis mi kotu diyenler.Ulan ogretmenlik zaten olmüs öleli 10yil olmus ben bunu bilerek giriyorum fakulteye zaten Kpss de derece yapip atanmaktan baska sansimun olmadigini da biliyorum.Ama burada oyle tipler goruyorum ki Tip disi kusursuz sanip bitirince zengin olacagini sanan tipler var uzuluyorum.Cokca doktor var cogu meslegin gidisatindan rahatsiz.Disci tanidigim var kontenjanartisi sorun diyor.Cok fazla yeni mezun demek özellerde piyasaninasgari ucrete kadar dusmesi demek diyor.Doktorlar sayiarttikca döner alamadiklarindan ve dogudan batiya donmenin giderek daha da zorlastigindan bahsediyorlar özeller hizla doluyor doldukca fiyat dusuruyorlar diyorlar ulan ben bu bilgilerin hepsini doktorlarla dis hekimleriyle kinusarak yaziyorum buraya gotumden uydurmuyorum nedir bu linc ya?

yo kimse kusursuz demiyor ki bölümlere doktor eksikkliğinden dolayı insanları 36 saat çalışmak zorundalar ve çok fazla hastaya bakıyorlar ve göç alan bir ülkeyiz

oced hekim verilerinde de halen en düşük ülkelerden biriyiz ve istifa yasağı getirilen tek meslek

---------

14 aydır covid döneri veriliyor hayli fazla miktarda ekimde bitiyor tekrar aralığa kadar uzatacaklar

ve halen döner falan alınmıyor diyorsunuz

• quote:

İlkogretim matematik iyi de Tip dis mi kotu diyenler.Ulan ogretmenlik zaten olmüs öleli 10yil olmus ben bunu bilerek giriyorum fakulteye zaten Kpss de derece yapip atanmaktan baska sansimun olmadigini da biliyorum.Ama burada oyle tipler goruyorum ki Tip disi kusursuz sanip bitirince zengin olacagini sanan tipler var uzuluyorum.Cokca doktor var cogu meslegin gidisatindan rahatsiz.Disci tanidigim var kontenjanartisi sorun diyor.Cok fazla yeni mezun demek özellerde piyasaninasgari ucrete kadar dusmesi demek diyor.Doktorlar sayiarttikca döner alamadiklarindan ve dogudan batiya donmenin giderek daha da zorlastigindan bahsediyorlar özeller hizla doluyor doldukca fiyat dusuruyorlar diyorlar ulan ben bu bilgilerin hepsini doktorlarla dis hekimleriyle kinusarak yaziyorum buraya gotumden uydurmuyorum nedir bu linc ya?

asgari ücrete mi düşüyorlar dişçilikte

sabit 3bin + yapılan işlemin %25ini alıyorlar en az 15-20bin ediyor ve 1 sene sonra o sabiti 10bine çıkarıyorlar 

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.