Şimdi Ara

MUHAKKAK SONUNA KADAR OKU!TIP VE DİŞTE BITIRDIGIN OKULUN ÖNEMLİ OLMAMASI SAÇMALIĞI VE OLASI SORUNLAR (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
2
Favori
3.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya allahın cezasi 20k sıralama Çok kötu sanki daha ne yapılması gerekiyor 20k bile yapmak çok zorken herkes 1k ya mi girsin iyice abartıyorsunuz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Söyledigim mesajları kanıtlariyla yalanlayamiyorsan sesini cikarmayacaksin yalanlayabiliyor musun hayır!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ZOOOOOOORTTTT

• REZİL ETMİŞSİN LA

• İNSAN ACIR BİRAZ DJAŞSJAŞAJAPA

• Boktan yazılı bir sınavdan sırf 3 5 soru az yaptı diye biraz daha farklı tıp fakültelerinde eğitim almış insanlara haksızlık yapılacağını düşünüyorsan kafayı yemişsindir.

• Konu sahibi DH forumun boş çarlarından. 12 yaşında kendini dev aynasında gören çocuklar olur ya kendini özel zanneden onlardan bir farkı yok. Sıradan bir insan olduğu(hepimiz gibi) yorumlarından belli oluyor bakalım o bunu ne zaman fark edecek. Ekstradan 20k dan tıp kazanmış diyip çocuğu 20k yaptı diye aşağılayan sensin 7.8k gibi son derece iyi bir sıralamayı görünce bu ne kendini zeki falan sanma diyen yine sensin, 40k yapıp ben Okyanus çözdüm çok zekiyim yoksa derece yapardım diyen yine sensin. Abi bir insan daha ne kadar salak olabilir aklım almıyor. Çelişki içinde çelişki. Samimi soruyorum doğuştan mı gerizekalısın yoksa kendi çabanla mı bu hale geldin.

• Şimdi helimiz kardesiz modunda takiliyorsunuz.Siirte Mardine de 23bininci arkadasimiz Tipa girecek oley diye.Tüm Tıp hocalari da uyariyor amfilerde nefes alacak yer kalmadi.Hasta odasina 30kisi birden giriyor kise hastanin yuzunu bile gormuyor.Nicelik artıp nitelik dusuyor ee be beyinsizler.Sayi artarsa maas duser bu altin kurali bilmeyen de beyinsizdir

• BlueEarth kullanıcısına yanıt

Şimdi beni dinle sevgili gerizekalı.Oncelikle ben 40k yaptim 20k yapmıs adamin siralamasini kücumseme ihtimalim yok.40k yi pek calismadan yatigimi belirtme sebebim Tıp hakkinda yorumda bulunurken surekli bana kazanamadigi icin bok atiyor imasinda bulunmaniz yani aslinda sizin egonuz yuzunden ben kendimi boyle aciklamak zorunda kaldim mezuna kalsam kazanma ihtimslim yuksek diye.Cunku malum Tip hakkinda tek olumsuz soz soyleyene Tipi kazanamamis gerizekali ezik damgasini yapistiran sizin gibi bos egolu gerizekalilar.Benim yanlis buldugum 100.000nufuslu ilçe buyuklugundeki sehirlere Tıp acilıp kontenjanlarin asirı şisirilmesi.Üstune ustluk bu 20k yapan kisi siralamasi iyi ancak iyi bir tıp egitimi de alamayacak tasrada.Ve biz buradan cikan doktorlara acilde canimizi emanet edecegiz.Açikcasi acilde Nisantasi Tıp mezununa denk gelmekten asiri korkuyorum ben.Tıp egitiminde her gecen gun nicelik artip nitelik dusuyor.20k yi Tiptan bagimsiz dusundugumde iyi bir siralama ancak dogruduzgun bir yerde Tip egitimi almak icin yetersiz bu yuzden 20k yi dusuk gordüm yani Tip icin dusuk.Bence her yere Tip acilmamaliydi orta ve buyuk olcekli sehirlerde Tip olmaliydi ve 15k ile de en kotu kapatmali nitelik artirilmaliydi.Sayi arttikca amfilere sigamiyor vakalari goremiyorsunuz anamizi babamizi nasil emanet edecez size?Simdi demek istedigimi anladin mi kit beyinli arkadasim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2021TytAytYolcusu -- 15 Ağustos 2021; 16:32:20 >
  • Yazanlar yazsın kendimi banlayacam yarın çünku bu site cok vaktimi caliyor bilgisayarda oyun oynarim yururum kosarim yuzerim daha iyi burada yazacagima.Asosyal 31ci inek ergenlerle ayni konumda olmak artik beni rahatsiz ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2021TytAytYolcusu -- 15 Ağustos 2021; 16:43:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlueEarth

Konu sahibi DH forumun boş çarlarından. 12 yaşında kendini dev aynasında gören çocuklar olur ya kendini özel zanneden onlardan bir farkı yok. Sıradan bir insan olduğu(hepimiz gibi) yorumlarından belli oluyor bakalım o bunu ne zaman fark edecek. Ekstradan 20k dan tıp kazanmış diyip çocuğu 20k yaptı diye aşağılayan sensin 7.8k gibi son derece iyi bir sıralamayı görünce bu ne kendini zeki falan sanma diyen yine sensin, 40k yapıp ben Okyanus çözdüm çok zekiyim yoksa derece yapardım diyen yine sensin. Abi bir insan daha ne kadar salak olabilir aklım almıyor. Çelişki içinde çelişki. Samimi soruyorum doğuştan mı gerizekalısın yoksa kendi çabanla mı bu hale geldin.

doğuştan bence 

• quote:

Orijinalden alıntı: 2021TytAytYolcusu

Yazanlar yazsın kendimi banlayacam yarın çünku bu site cok vaktimi caliyor bilgisayarda oyun oynarim yururum kosarim yuzerim daha iyi burada yazacagima.Asosyal 31ci inek ergenlerle ayni konumda olmak artik beni rahatsiz ediyor.

hadi güle güle   (ama bu sefer git lütfen her defa aynı şeyi söylüyorsun da daha diğer konun da onda da diğer konun da gidiyordun)

• Ankaratıplı kullanıcısına yanıt

Özelden bana yazdigin mesajlari ifşa edeyim mi yardimci saglik personeli him?

Burada Tıpı övüpte özelden bana Tipin olumsuz yanlari icin destek verdigini ilce devlet hastanelerinde döner verilemedigini söyledigini ss lerle burada ifsa edeyim mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: 2021TytAytYolcusu

Özelden bana yazdigin mesajlari ifşa edeyim mi yardimci saglik personeli him?

Burada Tıpı övüpte özelden bana Tipin olumsuz yanlari icin destek verdigini ilce devlet hastanelerinde döner verilemedigini söyledigini ss lerle burada ifsa edeyim mi?

hadi hoşçakal hocam çok uğraşma   ben de bıktım senle uğraşmaktan

öğretmenlik için sana en iyi forum konularını bulmaktan sıkıldım ve senin için doktorların az kazandığını söylemekten yoruldum hadi hoşça kal

• 2021TytAytYolcusu 2 kullanıcısına yanıt

Aynen dostum mat öğretmenligi dis hekimliginden daha iyi dkdmdmdm sen buna inandiysan ben bir sey demek istemiyorum. Kura da kura diye geziyorsun dus diye bir sey var bilmiyorum duydun mu kpss ile atanacagina dusa girip ortodontist olup gayet prestijli bir konumda olabilirdin + gayet iyi para kazanirdin ama mat öğretmenligi her anlamda daha iyi akmdjxksmsmdkdm

Çok iğrenç konuşuyorsun seri banla kendini

• Ribozomal Rna kullanıcısına yanıt

Dusu da herkes kazanabiliyordu zaten Allahim egoya bak.Devlete atanip ozel derslerle kombinleyip maasimi 8-10bin yapip 2ayda yaz tatili yaptigida seni tekrar gormek isterdim😀

Ne egosu allah askina asagilik kompleksine sahip olan sensin ogretmenlikte de atanmak nasil kolay anlatamam xkzmdmxm 8-10 bin para zaten bu devirde hahahha kendi kucuk dunyanda basarilar diliyorum sana goruselim mutlaka :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ribozomal Rna -- 15 Ağustos 2021; 17:11:40 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.