Şimdi Ara

Muhabbet kuşumun ışıktan rahatsız olup olmadığını nasıl anlarım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kuşumu odama getirdiğim zaman kafasını eğip bir yere bakıyor sonra bende neşelensin diye müzik felan açıyorum sonra ısırsın diye kağıt veriyorum ama hep benim gölge yaptığım yerde duruyor kuşu alalı 2 ay oldu ama ben onunla hiç ilgilenmedim sonra çok pişman olup ilgilenmeye başladım 5 gündür odama getiriyorum odama geldiği zaman benim hep gölge yaptığım yerde duruyor banada alıştı gibi kafesin içine elimi sokunca kaçmıyo sonra elimi ayağının altına götürümce elime biniyo zaten aynı odada kalıyoruz geçenlerde benim elimden yunurta yedi ama odamın ışığı gözünü rahatsız edip etmediğini nasıl anlayabilirm?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• salıyormusun kuşu dışarı. camları kontrol et sal dolap arkası filan tuvalet dikkat et. uyku saatinde ışık görmesin .
  • Akşamları ışık görünce donup kalıyorlar. Akşam 6-7'den sonra karanlık bir ortamda kalmasında fayda var.
  • 6-7 de niye yatsın kuşlar tavuk gibi. gece 12-1 gibi yatıyorlar sahibi kaçta yatıyorsa o zaman yatsınlar.
  • sürekli yanında durut konuş ilgilen elinden yem ver oyuncak ver çıngırak halkası topu vs ilgilenirsen alışır zaman ayıramıyorsan eş alabilirsin yanına
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.