Şimdi Ara

Muhabbet Kuşumun Cinsiyeti??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benim kuş "şımarık" burnunun üstü kahverengi açık renk gibiydi ben hep dişi diyordum... 4 sene önce biz bunu yakalamıştık... hep dişi diye biliyordum.. hatta yanına bi erkek alcaktım... son günlerde noldu anlayamadım burnunu üstü dökülmeye ve mavi renk çıkmaya başladı.. şok oldum... yani şimdi benim kuş erkek mi

birde hep kafesin en altında uyuyordu hep.. kafasını saklayıp... elime aldığımda titriyordu acayip bi şekilde.. şimdi iyi gibi ama...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loading -- 28 Ağustos 2008; 11:05:57 >

• burun deliklerinin olduğu kısım mavimsi bi renk ise erkek pembe tonlarında ise dişidir. senin ki erkek maaşallah:D
  • Senin kuş sonradan cinsiyet mi değiştirmiş ne
  • Bu arada iyi poz vermiş hayvan
  • yaa işte 4 senedir öyleydi... 1 haftadır değişti rengi... döndü üçkağatçı
  • bu kuş dişi.yanlış görmüyosam burun deliklerinin etrafı beyazlaşıyor.kahverengi olduğu zaman ise üreme dönemine girmiş oluyor.eğer kahverengi renk kaybolmaya başlıyosa üreme döneminden çıkıyo demektir
  • Erkek
  • dişi
  • dişi kuş.
    zaten bakışlarından belli. gagasını karalasanız bile dişimi erkekmi tanıyorum yeterki kuş kabarık dursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkcu -- 30 Ağustos 2008; 9:13:28 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.