Şimdi Ara

Muhabbet kuşumun ayağımı Kırık yoksa yumurta felci mi acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Muhabbet kuşum kuluçka dönemindeydi ilk kez yumurtladı 4 tane yumurtası oldu son yumurtasını çıkardıktan üç gün sonra yuvalığa girmediğini farkettim tel ayağımın üzerine basamıyordu hatta ayağında şekil bozuklu var gibiydi erkek kuşun zarar vermiş olacağını düşünerek hayvan hastanesine götürdüm röntgen çekiciler ve bacağında Kırık olduğunu söylediler sargıya aldılar kuşu eve getirdiğimden beri yemek yemiyor su içmiyor kıpırdamıyor bile dokunsam çığlık atarcasına ötüyor babam içinde yumurta kaldığını söyledi eliyle biraz uğraştı ve yumurtayı çıkardı ama hala halsiz ve yine yiyip içmiyor yumurta sıkışması olduğu için mi ayağı öyle oldu yoksa gerçekten kırık mı var hastane de neden anlamadılar içinde yumurta olduğunu yardımcı olabilirmisiniz yani eğer Kırık değilse hayvan boşuna sargıda beklemesin o kadar zaman acil yardııım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Veterinere götürmekle en iyisini yapmışsınız. Lütfen veterinerin talimat ve tavsiyelerine uyun. Ayrıca bizimle doğru açıdan ve net çekilmiş birkaç fotoğraf paylaşırsanız daha sağlıklı yorumlar yapabiliriz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.