Şimdi Ara

Muhabbet kuşum halsiz ve hep uyuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 4 gün önce bir muhabbet kuşu aldım . Hayvancık gayet güzel takılıyordu atlıyordu zıplıyordu ta ki bugüne kadar..
    2 saatliğine bayram gezmesine gittik ve geldiğimde bir baktım kuş kafesinde yok.Eve gelen misafir çocukları kafesin kapısını açmış kaçmış hayvancık. Sonra evi aradım taradım hayvancık buzdolabının arkasına saklanmış. Buzdolabını beriye çekip hayvancağızı kurtardık(biraz bağırdı kızdı falan ama almak zorundaydık). Sonrasında kafese koyduk hayvancık toz içindeydi elimle temizledim. Kafesine koyduğumuzdan beri bir halsizlik var üstünde sesleniyorum mabet ediyorum hiç tepki vermiyor uyuyor hep. O saatten beri ne yem yedi ne su içti. Endişeleniyorum acaba hasta mı diye :( internet sitelerine bakıyorum bazılarında korkudandır diyor bazılarında eve yeni geldiği içindir kaçmasıyla alakası yoktur bazıları hastalanmıştır diyor. Anlamadım gitti Bir yardımcı olun a dostlar :((

• .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naaalalllakakal -- 23 Eylül 2021; 19:22:41 >
  • Reis düzeldi çok sağol ama başka bir sıkıntım var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.