Şimdi Ara

Muhabbet Kuşum Dal Darı yemiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
7.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kuşa dal darı aldım yesin diye dal darıyı kafese koydum dal darıdan korkuyor dal darıyı yere düşürmüş elimle yavaş yavaş yaklaştırıp vereyim diyorum kaçıyor kuş.Sizce nasıl alıştırmalıyım kuşa dal darıyı elimle tutup yiyene kadar bekleyeyim mi elimle de tutmak istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: burakgs94

Arkadaşlar kuşa dal darı aldım yesin diye dal darıyı kafese koydum dal darıdan korkuyor dal darıyı yere düşürmüş elimle yavaş yavaş yaklaştırıp vereyim diyorum kaçıyor kuş.Sizce nasıl alıştırmalıyım kuşa dal darıyı elimle tutup yiyene kadar bekleyeyim mi elimle de tutmak istemiyorum

pet shopdanmı aldın ? ballı kraker verdinmi hiç ? dal darını yer kalsın kafeste korkması normal.Yarın vs inceleyecektir bakacaktır yani kalsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: I am Tony Montana

quote:

Arkadaşlar kuşa dal darı aldım yesin diye dal darıyı kafese koydum dal darıdan korkuyor dal darıyı yere düşürmüş elimle yavaş yavaş yaklaştırıp vereyim diyorum kaçıyor kuş.Sizce nasıl alıştırmalıyım kuşa dal darıyı elimle tutup yiyene kadar bekleyeyim mi elimle de tutmak istemiyorum

pet shopdanmı aldın ? ballı kraker verdinmi hiç ? dal darını yer kalsın kafeste korkması normal.Yarın vs inceleyecektir bakacaktır yani kalsın

Pet shoptan almadım Baharatçılardan aldım.Ballı kraker vermedim hiç kuşa.Kafesine koyduğum dal darıyı yere düşürdü ben de asmadım asacak uygun yer yok gibi duruyor çünkü

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: I am Tony Montana

quote:

Pet shoptan almadım Baharatçılardan aldım.Ballı kraker vermedim hiç kuşa.Kafesine koyduğum dal darıyı yere düşürdü ben de asmadım asacak uygun yer yok gibi duruyor çünkü

manda lile asın tam ortaya

• yıl olmuş 2022 ama yinede cevap vereyim :) bende quik marka dal darı aldım kafese koydum 3-4gün geçti daha hiçbir ısırık falan yok ne zaman yemeye başlar acaba bence hiç yemiyecek ama dursun kafesinde belki ileri zamanda yer ... 

• Merhaba bende eurogold markasının aldım fakat aynı sizin gibi tık yok öneri gelirse inşallah  not ballı kraker dışında yapıştırıcı olduğu için hiç vermemiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vuralfurkann -- 16 Haziran 2022; 1:19:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.