Şimdi Ara

Muhabbet Kuşum Ayna Olmadan Duramıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
4.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba. Bi tane erkek muhabbet kusum var. Su siralar aynalari cok sever oldu. Boy aynasina gidip asiliyo saatlerce gelmiyo. Tencerelerden kendini izliyo parmagimizi uzatinca da kopek gibi kovalamaya basliyo isirmak icin. Bi kac kez isirdi kanatti. Onunden alinca 1 saat boyunca ciyak ciyak bagiriyo. Sizce neden? Napmami onerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bence yanına karşı cinsten bir kuş dahaiyi olacaktır. tavsiye ederim en sağlıklı çözüm o duruyor.

birde kuş ne kadar süredir sende ve ne zamandır bu kuşa bakıyorsun.
    Anladığım kadarı ile çok olmamış ve kuş ile pek ilgilenmiyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 18_RetkiT_18 -- 3 Şubat 2014; 17:44:02 >
  • Kusun es istiyor muhabbet kuslari aynaya gecince baska bir kus var gibi goruyorlar o yuzden es istiyor ciftlesme zamani gelmis

(Es alirsan aynayi cikar)

• Benim kuşumda erkek 4-5 yıldır var eşi falan yok ama arada bi komşu kuşları geliyodu sanırım yeterince ilgilenmişim
  • eş lâzım
  • Arkadaslar cok iyi ilgileniyorum her gun ders yaparken masama aliyorum kagit falan kopariyo yanimda sarki soyluyorum ona surekli yani ilgiyle alakali degil sanirim. Es alirsam uzaklasicak almasam olmaz mi :(

• guzel kardesim ne yap ne et kaldir o aynayi iki gun sonra yem kusmaya baslar kursak tahrisi olur,kursak tahrisi oldu mu hastaliktan kurtulmaz yakasi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.