Şimdi Ara

Muhabbet kuşum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi forumlar ! arkadaşlar yavru muhabbet kuşu aldım da cinsiyetini ve kaç aylık olduğunu nerden anlayabilirim? bana erkek ve daha yavru yeni geldi dediler ama bilemiyorum yardımcı olurmusunuz? Bir de gagasında grilik beyazlık var acaba mantar olabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chasensxx -- 4 Eylül 2017; 1:45:23 >

• Muhabbet kuşum

Muhabbet kuşum

Muhabbet kuşum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Chasensxx C kullanıcısına yanıt
    .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naaalalllakakal -- 23 Eylül 2021; 19:26:56 >
  • Bir kaç aylık, ışık dolayısıyla tam resimden net belli olmamakla beraber erkek gibi, gagasında ki beyazlıklar mantar başlangıcı olabilir.
  • Bana erkek ve yavru dediler :( ve mantar için veterinere götürmelimiyim?

• Arkadaşlar kesin bi bilgisi olan varmı mantar olabilir mi?

Muhabbet kuşum

• quote:

Orijinalden alıntı: Chasensxx

Arkadaşlar kesin bi bilgisi olan varmı mantar olabilir mi?

Muhabbet kuşum

Erkek ve 2-3 aylık zaten resme göre, eğer o beyazlıklar artarsa eczaneden troysd mantar kremi alıp ince şekilde nazikçe gagasına ve ayaklarına sürebilirsin 3-5 gün, iyi gelecektir.

• Dostum çok teşekkür ederim.Bir sorum daha var seni de meşgul ediyorum kusura bakma ama :( 2–3 aylık bana alışabilir değil mi ? Hani elime gelme, konuşma gibi şeyleri öğretmek için geç değil değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Chasensxx

Dostum çok teşekkür ederim.Bir sorum daha var seni de meşgul ediyorum kusura bakma ama :( 2–3 aylık bana alışabilir değil mi ? Hani elime gelme, konuşma gibi şeyleri öğretmek için geç değil değil mi?

Rica ederim, alışması için en ideal zamanı, tabiki alışır. Bol bol uçurmanı tavsiye ederim. Şimdilik kuş yeni olduğu için herhangi bir tedavi uygulama , dediğim gibi beyazlıklar artarsa söylediğim kremi temin edip kullanablisin.
  • Zaten kafeste kanat çırpıp duruyor hemde çok hızlı şekilde dışarı çıkmak istiyor galiba .. Dostum yardımın için çok sağol.. Sana selamı var

Muhabbet kuşum

Sen ona yemine ek dal darı al, petshoplarda buunur. Uçuracağın zaman perdelere dikkat et ayağı takılmasın, etrafda dolu su kapları, sivri eşyalar vs bulunmasın. Her gün uçur sana alışması daha kolay olur. Konuşması için de her gün aynı kelimeleri kısık bir tonda fısıldar gibi tekrar et ona.
  • supernova034 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır reis çok sağool
    Sende sağol dostum.
  • .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naaalalllakakal -- 23 Eylül 2021; 19:29:24 >
  • Tamamdır bro önemli değil sağolasınn

• Muhabbet kuşum

Muhabbet kuşum hamilemidir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.