Şimdi Ara

Muhabbet Kuşu Isırması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese iyi akşamlar benim 4-5 aylık erkek muhabbet kuşum var yaklaşık 1.5-2 ay önce almıştık 2 hafta öncesinde falan çok rahat parmağıma korkmadan geliyordu ama son günlerde kafesin içinde elimi sokuyorum daha dokunmadan koparır derecesinde ısırıyor canımı acıtması önemli değil ama çok saldırgan oldu parmağıma bile alamıyorum elimden yedirmeye çalışıyorum 2 tane yem yiyor sonra ısırmaya başlıyor acaba neden ve nasıl bu alışkanlığına son verir? Cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oyun oynuyor. ısırması normal. onlar için oyun
  • Vazgeçmez mi çünkü artık parmağıma bile alamıyorum bide eğer ısırdığında hiç tepki vermesem vazgeçer mi çünkü bi yazıda eğer ısırdığında bağırırsanız daha çok ısırır ve bağırdığınızda dikkati kuşa çektiğiniz için iyice kendine oyun yapar yazıyodu bu doğru mu

• Kızgınlık döneminde olabilir

• Peki sağolun

• quote:

Orijinalden alıntı: YellowAndGreen

Peki sağolun

ö.degil son zamanlardamı oldu cinsiyeti ne
  • quote:

Vazgeçmez mi çünkü artık parmağıma bile alamıyorum bide eğer ısırdığında hiç tepki vermesem vazgeçer mi çünkü bi yazıda eğer ısırdığında bağırırsanız daha çok ısırır ve bağırdığınızda dikkati kuşa çektiğiniz için iyice kendine oyun yapar yazıyodu bu doğru mu

Evde çocuk varsa ya da komşu kuşuyla falan takıldıysa bir süre ondan öğrenmiş de olabilir. Mum gibi kuşumuz vardı komşu kuşuyla yarım saat geçirdi ısırmayı öğrendi. Allahtan güçsüz çenesi var da biz tepki verme gereği duymayınca bıraktı.

O kuş neden ısırıyor? Çünkü onların evinde 3 tane aklı havada velet var. Kuşu kedi köpek sanıyorlar kuş da kendini koruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakkını Arayan Serçe -- 13 Mart 2017; 15:9:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: I am Tony Montana

quote:

Peki sağolun

ö.degil son zamanlardamı oldu cinsiyeti ne

Evet son zamanlarda oldu cinsiyeti erkek

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakkını Arayan Serçe

quote:

Vazgeçmez mi çünkü artık parmağıma bile alamıyorum bide eğer ısırdığında hiç tepki vermesem vazgeçer mi çünkü bi yazıda eğer ısırdığında bağırırsanız daha çok ısırır ve bağırdığınızda dikkati kuşa çektiğiniz için iyice kendine oyun yapar yazıyodu bu doğru mu

Evde çocuk varsa ya da komşu kuşuyla falan takıldıysa bir süre ondan öğrenmiş de olabilir. Mum gibi kuşumuz vardı komşu kuşuyla yarım saat geçirdi ısırmayı öğrendi. Allahtan güçsüz çenesi var da biz tepki verme gereği duymayınca bıraktı.

O kuş neden ısırıyor? Çünkü onların evinde 3 tane aklı havada velet var. Kuşu kedi köpek sanıyorlar kuş da kendini koruyor.

Evde çocuk yok başka bi kuşla vakitte geçirmedi yani rahatsız da etmiyorum avucuma alsam derim ki haklı ısımasında ama o elimi görür görmez saldırıyo

• Bir de gagası aşırı sivri elimi çekmezsem kanatacak derecede ısırıyor

• Benim kanatiyor erkek olan. Dişi ısırıyor. Eğleniyorlar böyle kendini korumak istese kaçar güvenmezse ellletmez. Karnınin sevince ısırıyordur oyun için

• Zaten dokunmamaya çalışıyorum ısırmasın diye ama zaten ısırması için elimi görmesi yeterli

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.