Şimdi Ara

muhabbet kuşu ile ilgili sorularım var bakın hele. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27
Cevap
0
Favori
17.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    vitamin eksikliği olabilir veya eve alışamamış olabilir
  • MerhaBa..
    Benim 3.5 aylik erkek muhabbet kuşum var.yaklasik 1 aydir bizimle.bize ve özgürlüğe cok alisti.kafese koyunca cildiriyor.acinca hemen bize ucuyor.fakat fazlasiyla uyuyor.2dk hareketsiz kalsa hem3n oldugu yerde uyuyor..fakat 2 gundur sol gözü kapali.arada kisa süreli aciyor geri kapatıyor.ayrica bi halsizlik var gibi üstünde fazla ucmuyor bile kanatlari da azicik düşmüş gibi. Veteninrrden daha once vitamin almistim surekli suyuna damlatiyorum.hasta mi acaba ne yapmaliyim acil yardımcı olirsaniz cok sevinirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün 1 bugun 2.. kuşumu veterinere götürdüm bugün. Cok kötüydü ve veterinerde bir igne vurdular ve kuşum 15 dk sonra öldü.. ben iyi olsun diye götürdüm ölüsunu getirdim..cok üzüldüm bulutu kaybettim..

• Kuşun camlarda aynalarda olması çok normal bir durum,
    ayrıca ağzından yem dökmesi kus büyük ve kızgınsa kur yapıp doyurmaya kalkar :)
    İYİ FORUMLAR
  • Bi muhabbet kuşu aldim daha yeni 1aylik annesinden aldim evde 5-6gundur var yem yiyor hareketli saglikli elimede geliyo ama arasira kaciyor ben bu kusu nasil evcillestirecem ve konustutacam

• antienflamatuvar kullanıcısına yanıt
    Merhaba

5 aydır bizimle yaşayan dünyanın en tatlı erkek muhabbet kuşuna sahibiz tahminen 7 aylık ortalama olarak.ama bu 5 ayda çok badireler atlattık.muhabbet kuşlarıyla ilgili bilginiz olduğu kesin bende sizin tecrubelerinizden faydalanmak hemde bikaç sorunumuzla ilgili yardım almak istiyorum

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.