Şimdi Ara

Muhabbet kuşu almak istiyorum, ailemi nasıl ikna ederim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Karantinada evde kapalı kaldığım sürede tek hobim olan yazılımla uğraşıyorum, bu da pek sağlıklı olmuyor. Bilgisayarın başından kalkmak için kendime bir aktivite aramaya başladım ve bir evcil hayvan bakmak aklıma geldi ve muhabbet kuşu almaya karar verdim.

Ancak ailem bu konuya pek sıcak bakmıyor. Olmaz da demiyorlar olur da demiyorlar. Sizce ailemi nasıl ikna edebilirim? Daha önce ailesinden evcil hayvan isteyenler nasıl bir yol izledi? Yardımcı olursanız sevinirim ^^

• sizinkilerde babamın kafasını gördüm :)

emri vaki yapıp oturduğumuz odaya kafesi kurduk kardeşimle, oğlumu da koydum içine sonra babam gördü ilk izlenimi nasıl bakacaksınız kendinize bakamıyorsunuz daha gibi aşağılayıcı sözler söyledi oysa öyle bir şey yok, lafını dinlemedik diye atarlandı :) anneme bakıp hep sen yüz veriyorsun deyip kadıncağızında günahını aldı bu arada yaş da 30 haa çoculuk çocuk değiliz elimiz ekmek tutuyor koca adama diyor bunları bromda 26 yaşında yani düşün durumu  

neyse kaçarsa, ölürse vebali size gibi dramitizeye bağladı, Allah c.c. nün verdiği can belki biz ondan daha erken ölücez her canlı belirlenen ömrünü yaşıyor. hem inanın pet shop gibi ortamda çok daha mutsuzlar. biz bence içlerinden şanslı olanı esaretten kurtardık şeklinde düşünüyoruz.

asıl bombaya geleyim, öyle diyen babam 2-3 gün geçti parmağına almaya başladı, omuzuna falan alıştırdı, yazlığa gidene kadar 4-5 ay boyunca onu bizden daha çok sevip benimsedi bizle 2 kelime etmeyen adam kuşa babacık, aşkım, cici kuş falan fistan baya kelime öğretti ayrılmaz ikili oldular  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 13 Mayıs 2021; 20:52:24 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.