Şimdi Ara

muhabbet kusu aldim acil yardim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
15.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • eyvallah dostum ama daha kusu alali 1 ay oldu olmadi disari daha hic cikartmadim 1 kere kafesini temizlemek icin cikardim ondada saatlerce ugrastim geri koyaiblmek icin simdilik biraz alismasini bekliyorum.ama cidden rahatsiz oluyorum kasinmasindan ki ben bile ona bakarken rahatsiz oluyorsam kus kim bilir ne halde.simdi biraz gecti sanki ama bi taraftan da sanki zayifladi gibi:(
  • Canı sıkılmıştır ortam değişikliği yüzünden. Alışır yer merak etme. Ama fazla yalnız bırakma sıkıntıdan ölebiliyorlar.
  • tokatla
  • ya hocam sende kuş nefes alsa gelip yazacaksın bu yaşadıklarının hepsi normal ben 4 tane beslemiştim en sonuncusu 10 yaşında öldü benimkide kafayı çok çarpıyordu duvarlara belliki yavru seninkide yavaş yavaş alırı merak etme
  • arkadaşım sen bastan yanlıs yabmıssın bı kere kusu ılk aldıında hemen salmıcaktın 2 gun felan kafeste durcaktı sonra eger kus 1 aylık felansa yemı yemlıge deıl yere serpıstır sonra eger kafese qelmıosa tulle yakalama sonra sana alısması cok uzun zaman alır kac saattır gelmıosa kafesın altından tutup kusun goğsune deydır kafesı azıcık sonra kafesın ustune atlıyacaktın sonra koy bı yere sen bakma kendı gırer ıcerı!! he kasıntı ıcınde veterınerden sprey al cok etkılı bı kere sık bıdaha kasınmas hade k.gelsın!!
  • İyi Günler..
    Bende dün bir muhabbet kuşu aldım. aldığım yer 3 aylık felan dedi. Kuş geldiğinden beri 3 kere 2 snlik ötüş yaptı ve neredeye hiç yer değiştirmedi. Yemini sadece benim elimden yiyorr ve daha hiç su içmedi ( benim gördüğüm kadarıyla). Aynalı salıncak felan aldım gaga taşı aldım tık yok hiç ellemiyor acaba problem nedir???
  • quote:

Orijinalden alıntı: KUSCUM4283

KONU İLGİ ALANIMA GİRİYOR MESLEĞİM GEREĞİ
    Büyük ihtimal yavru kuş aldın yavru kuşlar çoğu yemikten yem yemez yemleri yere serpiştir 2 kuşun hemen ötmez yavru kuşlar biraz korkak olur ve genelde dinler seni yani sorun yok
    şimdi sen yere biraz yem serpiştir hatta süpürge tohumu yani kanarya yemide koyabilirsin bir sorun olursa pm den cev yazabılırsın
    not: çok para vermişsin bende kuş kafes yem aksesuar 50 tl kredi kartına 6 taksit

alınma ama mesleğin gereği hiçbir şey bilmiyorsun yavru muhabbet kuşları korkak olmazlar tam tersine cana yakın olurlar ben 40 günlük muhabbet kuşu aldım kafese elimi sokuyorum tanımadığı halde elime konuyor biraz daha bilgilenmeye ihtiyacın var

• Merhaba arkadaşlar. Ben 2-3 ay once kendıme Bulgar tarzı orta boyda genç bir erkek muhabbet kuşu aldım. Pek ilgilenemiyorum vakit olmuyor okul dershane falan derken bir dişi almaya kalkıştım :) daha dün aldım dişiyi ve didişip duruyorlar. Dişi macar kuluymuş. Acaba o yuzden bır sorun olabılırmı ? veya bana yumurta verebılırlermı ? kuşlarıma en iyi olarak nasıl bakabılırım ? a vitamini b vitamini , ishal hapı , kızıştırıcı falan yemin içine katıp verıyorum. Birşey olurmu ? ben daha çok acemiyim biraz bilgi verebılırmısınız :)
  • arkadaşlar öncelikle merhabalar ben daha yeni 1 çift muhabbet kuşu aldım 3 tane yumurtaları vardı yatmadılar bende kırdım dişi kuşumun kanatları kuyruk hizasında hareketsiz sürekli uyuyor eş alıyorlar erkek olan ise çok cingöz sürekli her fırsatta eş almak istiyor ama dişi kaçıyor dişi kuşum canlı değil çok az ötüyor sürekli uyuyor kafesin bir kösesinde birde yumurtlama belirtileri nelerdir kanatları düşük dişi kuşumun oynamıyor nereye bırakırsam orda kalıyor lütfen cvp verirseniz sevinirim acaba neyi kuşumun ne zaman yumurtlarlar şimdiden teşekkürler
  • benimde ıngiliz muhabbet kusum var dun aldım çok sakın ele geliyor ancak çok az otuyor ve kafeste hareket etmıyor normalmı
  • beslenmesine özellikle dikkat etmenizi öneririm...teşekkürler...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.