Şimdi Ara

Muhabbet kuşu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle selamünaleyküm. Her zamanki gibi buda tanıdık bir konu benim muhabbet kuşum var alalı 1 ayı geçti daha hala alışamadı kafesin içinde elimize geliyor ama dışarıda hep kaçıyor hep kaçıyor avucumuza alıyoruz ısırıyor tamam avucu sevmiyorlar ama sabit durmuyor yani yavru diye aldık belkide büyüktür bide bileziği var siyah renkte bi yardımcı olursanız mutlu oluruz iyi forumlar

Muhabbet kuşu

Muhabbet kuşu

Muhabbet kuşu

Muhabbet kuşu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilezikte ay/yıl olarak tarih ne yazıyor? Bu kuş pek yavru gibi gelmedi bana. Nereden baksanız 6 aylıktan büyük.

Bu arada ne olursa olsun zorla yakalamaya, avucunuza almaya çalışmayın. Daha çok ürker kuş. Eğer kafesine kendiliğinden girmiyorsa size alışana kadar dışarı salmayın.

Meyve sebzeleri elinizle verin, zamanla kaçmayı bırakır ama yaşı büyük olduğu için fazla alışmasını beklemeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GorunmezBKZ -- 21 Mart 2019; 15:45:59 >
  • GorunmezBKZ kullanıcısına yanıt
    Bilezik te tarih falan yazmıyor İnternetten biraz araştırdım bileziğin rengi doğduğu yılı gösteriyormuş 2019 un rengide siyahmış eğer doğruysa zaten en fazla 3 aylık falan oluyor karakteri böyle herhalde bu kuşun tam anlayamadım zaten 1 hafta daha böyle olursa değiştiricem mecbur

• bu kuş en az 7-8 aylık erkek ve kızışmış bir erkek. Açın kafesi uçurun oda da yorulunca alın elinize sevin yoksa başka türlü alışmaz.
    Mavi bir dişi bulun veya kendi gibi mavi beyaz size bol bol yavru yapsınlar.
  • ByMotsan B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum üretme konusunu düşüncem

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.