Şimdi Ara

MuHaBBet BaHÇeSi (597. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.973
Cevap
0
Favori
146.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 595596597598599
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

çok yoğun bir programım var : 8-5 derslerin yanı sıra öğrenci asistanlığı , 4 tane profu memnun etmeye çalışma , 3 tane proje , dönem başından beri benimle uğraşan hastalıklar , bi de virüs bulaştırdım pcye .

selam verdin borçlu çıktın, bi dünya laf ettim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Déstiny
    deli yaa

kime bu

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: erdemlix
    Bir kız vardı. Güzeldi sanki ve senindi.
    Gözlerinde saklı bir ‘belki’ ve senindi.
    Anladı bir gün bitermiş herşey..ve bitti.
    O çocuk var ya o sendin sanki ve deliydi.
    Uyusaydı büyürdü belki ve deliydi.
    Derdi ki; “yarın bitermiş her şey”.. ve bitti.

bu mesajını görünce , halini hatırını sorayım dedim, orda sormak istemedim.

şimdi senin iş durun ne oldu ? kpss ?

• hmm yoğun ve zor bi sene desene, neyse öyle ya da böyle bitiyo okul yani çok fazla takma
    ama işin en zor kısmı o profları memnun etmektir yaa notu kıt ve anlatma sorunlu olurlar

1 dönemde 4 dersine prof mu geliyo vay bee

sen 3. sınıf değil misin ilk 2 sene çok yoğun olur aslında yani bizde öyleydi

• quote:

Orjinalden alıntı: erkna

quote:

deli yaa

kime bu

sana değil tabi ki alıntıyı yanlış yapmışım pardon vaniye o msj

@erdemlix anladım sağol ben çalışıyorum şimdi geri dönüşüm işi yapıyoruz ama haftanın 3 günü çalışıyorum tecrübem olmadığı için iş sorunu yaşadım biraz, bu iş iyi çünkü tecrübe kazanıyorum bi yandan da daha düzenli ve daha iyi bi maaş alacağım bi iş bakıyorum ama işte tecrübe olmadığı için bi süre böyle kendimi geliştiricem

kpss ye girmedim yaa çok kötü yaptım gerçekten seneye iyi hazırlanıp öyle girerim demiştim ama seneye de kpss yapılmayacakmış malesef

ama zaten girseydim de pek bişey olmazdı çünkü kontejanlara fln baktım çok fazla kontejan yoktu çevre müh için

• quote:

hmm yoğun ve zor bi sene desene, neyse öyle ya da böyle bitiyo okul yani çok fazla takma
    ama işin en zor kısmı o profları memnun etmektir yaa notu kıt ve anlatma sorunlu olurlar

1 dönemde 4 dersine prof mu geliyo vay bee

sen 3. sınıf değil misin ilk 2 sene çok yoğun olur aslında yani bizde öyleydi

4. sınıfım, bu dönem 4 prof var, 3 tanesinden proje var. gayet yoğun bir program.

bi de almanca öğreniyorum üstüne,

bizde de 4. sınıf kolay derler çünkü kimse proflardan ders almak istemez, ama ben tam tersini yaptım.

2 sene sonra kafamı duvarlara vurmak istemiyorum.

-doğru mu yaptım bilmiyorum -

• 4. sınıf bizim en kolay senemizdi yaa ve genelde öyle olur dersler fln az olur ama sanırım senin alttan dersler birikti biraz ve yoğun bi program oldu
    neyse sağlık olsun, atlatırsın takma fazla az kalmış zaten

tez alıyo musun bu sene, 2 dönem alıcak mısın yoksa uzuyo mu okul

sen girdin kpss ye sanırım, kaç aldın
  • quote:

4. sınıf bizim en kolay senemizdi yaa ve genelde öyle olur dersler fln az olur ama sanırım senin alttan dersler birikti biraz ve yoğun bi program oldu
    neyse sağlık olsun, atlatırsın takma fazla az kalmış zaten

tez alıyo musun bu sene, 2 dönem alıcak mısın yoksa uzuyo mu okul

sen girdin kpss ye sanırım, kaç aldın

yaza kadar uzadı okul, tez 2. döneme. alttan 2 dersim var, birikmr değil programı dolduran.kısmi zamanlı çalışma var okulda, hem öğrenci ,hem de başarılı olarak deçtiğin derslerin asistanlığı.bu dolduruyor zamanımı. kpss ye ben öylesine girdim :D
    70 aldım

• hmm hayırlısı olsun, alttan 2 ders bi şey değil zaten. kısmi zamanlı çalışma olayını ilk defa duyuyorum, vay bee keşke bizde de olsaydı az almışsın kpss den bnm ablam 85 aldı, keşke ben de girseydim

ben kaçayım artık erdemlix iyi geceler sana ve snrım snv zmnı, snvlarda da başarılar
  • quote:

sana değil tabi ki alıntıyı yanlış yapmışım pardon vaniye o msj

önemli değil
  • Ben geldim

20.00 - 03.00 arası uykumu tamamlamış bulunmaktayım. Dinlendim, zihnimi temizledim Elektrik Makine 1'in karşısına çıkmaya hazırım Sınav saati 13.00, şimdiden başarılar bana

Uçmuşum dimi ben

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: _vanilin_

des simdi tam oldu sanirim

bence az oldu

madem az tmmlariz cnm

X- eed fazla ucma

• Günaydın..

Aleyküm selam k_k..

Umut başarılar..

• ,,,,,,
  • 
Sayfa: önceki 595596597598599
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.