Şimdi Ara

Muğla Sıtkı Kocmanda okuyanlar ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Okuyan varsa yazsın ünv. hakkında bir sorum var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkankilic -- 22 Nisan 2017; 22:01:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ?

• ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soruyu direkt olarak konuya yazsaydın daha iyi olurdu. Sorunu bekliyorum cevaplandırabilirim belki.
  • Antocio kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, sorum ingilizce bölüm hakkında ? İng inşaat mühendisliğini istiyorum ama ing bilgim sıfır hazırlıkda ne kadar öğrenebilirim ? Olaylar nasıl oluyor? Bilgi verirseniz mutlu olurum hocam

• furkankilic F kullanıcısına yanıt
    Oda arkadaşlarım İngilizce eem okuyor sanırım. 1 sene hazırlık okuduktan sonra rahatça okula adapte olmuş gibiler. Ama iş sizde bitiyor biraz çabalamak gerekli. Ders programı zaten yoğun yani salıvermiyorlar çalışırsanız mutlaka rahatça tamamlarsınız diye düşünüyorum.

Bu sorduğunuz soruyu cevaplamak biraz zor açıkçası çünkü kişiden kişiye değişir. :)

• Antocio kullanıcısına yanıt
    Hocam peki arkadaşınız önceden az cok ing biliyor muydu ? Birde size göre hic bilmeyen biri gelse hazırlıkda ik defa ing görse diger 4 sene dersleri anlayabilir mi ? Biraz detaylı anlatırsanız sevinirim. Veya zahmet olmazsa arkadaşınıza sorar mısınız hic bilmeyen biri orada okumalı mı nasıl zorluk ceker ?

• ?

• ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.