Şimdi Ara

Müge Anlının Susturulması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
11.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
168 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı, şüpheli şekillerde ölen Aleyna Çakır ve Gülay Uygun’un konusunu işlemeyi bir süreliğine bıraktı.Göz göstere göstere kadını susturdular.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Böyle olacağını sessiz sedasız gündemden düşüreceklerini eşime söylemiştim. Çünkü dokunulan çete bürokrat ve paralı iş adamlarına hizmet veren bir çete. Bu konu kurcalanirsa kimlerin kimlerin kasetleri gizli kapaklı işleri dökülür Allah bilir. Müge anlı yi gözünüzde büyütmeyin. O fakir fukara gariban kesimi üzerinden ekmeğini yiyen, gücü onlara yeten bir reyting kişisidir. Bu ise bulaştigina da bin pişman. Bilseydi bu işin ucu buraya dayanacagini kapının önünden geçirmezdi. O sandi basit bir serseri fuhuş meselesi. Millete kufrettirip reytingleri toplamakti plan ama taşa denk geldi işte. Bu olayda Müge Anlinin aslında basit izinlerke milletin gazını alma yetkisi olduğu ortaya net çıkmıştır. Sorsan gizli soruşturma vs der kacar kurtulur.

Sustu yada susturuldu lafına katılmıyorum, yapacağı her şeyi yaptı kendi deyimiyle fotoğrafı çekti bundan sonrası yargının işi.

M.anlı hakim değil savcı değil polis değil gazeteci sonuçta kaldı ki tv programı yapıyor 1 yıl boyunca aynı konuyu işleyemez ki ama konuyla ilgili bir gelişme olduğu zaman mutlaka yayında açıklar konuşulur tekrar. Muhtemelen her gün yakınlarını arayanlar dolandırılanlar veya şüpheli ölümlerle ilgili 10larca başvuru alıyordur tek bir konuyu işlemek diğerleri için de adaletsiz olur rating kaygısının ötesinde

• adalet: who cares

vatandaşlar: we cares

aynen böyle

• Sanam ümit in vasıfı ne ki + üst düzey gelirlide değil
    Müge iş yok diye bırakmıştır

• Günlerce yankılandı her yerde BENİ SUSTURAMAYACAKSINIZ! diye diye bas bas bağırdı ama sonunda unutuldu.
    Bu Ümit denen mahluk yaratığın arkasında da güçlü kişiler olduğu kesin zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DB1BCF8C0 -- 27 Ekim 2020; 13:53:9 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DB1BCF8C0

Günlerce yankılandı her yerde BENİ SUSTURAMAYACAKSINIZ! diye diye bas bas bağırdı ama sonunda unutuldu.
    Bu Ümit denen mahluk yaratığın arkasında da güçlü kişiler olduğu kesin zaten.

Acar mısın ne gibi güçlü kişiler olabilir ki

• hazarcep H kullanıcısına yanıt
    Gündemi takip etmiyorsun galiba
    Bu mahluk herkesin gözü önünde tehdit etti Müge Anlı’yı
    Malum partilerin ve malum kişilerle çekilmiş fotoğrafları var.

• quote:

Ülkeye bak be!

• Sustu yada susturuldu lafına katılmıyorum, yapacağı her şeyi yaptı kendi deyimiyle fotoğrafı çekti bundan sonrası yargının işi.

M.anlı hakim değil savcı değil polis değil gazeteci sonuçta kaldı ki tv programı yapıyor 1 yıl boyunca aynı konuyu işleyemez ki ama konuyla ilgili bir gelişme olduğu zaman mutlaka yayında açıklar konuşulur tekrar. Muhtemelen her gün yakınlarını arayanlar dolandırılanlar veya şüpheli ölümlerle ilgili 10larca başvuru alıyordur tek bir konuyu işlemek diğerleri için de adaletsiz olur rating kaygısının ötesinde

• quote:

Anladım tehdit i bilmiyorum 1-2 haberini okumuştum olayı öyle biliyorum şimdi mantıklı olabilir

• Kadın napsın daha stüdyoda mahkeme mi kursun savcı hakimler işini yapmıyorsa onun suçu mu

• konunun büyük siyası noktaları olduğu bir fuhuş çetesi gibi daha sonra olayların ortaya çıkma noktasında cinayetler le sonuçlandığı vs dilek ekmekçi isimli avukatın kendi ailesini araştırırken bu şebeke yi ortaya çıkardığı işlerin baya karışık olduğu iddiaları var müge anlının ilgilendiği bu konunun da bu şebekeyle bağlantı olabileceği vs işler karışık gibi

• Adaleti tv programlarından bekler olduk yazık

• Şu ülkede Müge Anlı gibi yürekli ve adaletin peşinde koşan insanlar olmadıkça bizden bir halt olmaz. Faili meçhul olmayan bir cinayet vakasında dahi adaletin yerini bulup, suçlunun cezalandırılmasını bekliyoruz ve bunun için bir kadın çırpınıyor sadece!

• Böyle olacağını sessiz sedasız gündemden düşüreceklerini eşime söylemiştim. Çünkü dokunulan çete bürokrat ve paralı iş adamlarına hizmet veren bir çete. Bu konu kurcalanirsa kimlerin kimlerin kasetleri gizli kapaklı işleri dökülür Allah bilir. Müge anlı yi gözünüzde büyütmeyin. O fakir fukara gariban kesimi üzerinden ekmeğini yiyen, gücü onlara yeten bir reyting kişisidir. Bu ise bulaştigina da bin pişman. Bilseydi bu işin ucu buraya dayanacagini kapının önünden geçirmezdi. O sandi basit bir serseri fuhuş meselesi. Millete kufrettirip reytingleri toplamakti plan ama taşa denk geldi işte. Bu olayda Müge Anlinin aslında basit izinlerke milletin gazını alma yetkisi olduğu ortaya net çıkmıştır. Sorsan gizli soruşturma vs der kacar kurtulur.

• Küçük ortağa değdi ucu ondan susturuldu. Bu ülkede adalet böyle.

Resmen ortada bir terör örgütü var ve bir parti ile bağı var ama ses eden yok

• İzlemeyin arkadaşlar böyle programları. TV bile izlemeyin hatta, zamanımıza yazık.

Bazı sağlıkla ilgili profesörlerin konuşturduğu programlar hariç TV ler tamamen zararlı programlarla dolu

• Güzel diyorsun iyi diyorsun ben anneme yasaklamıştım kadının psikolojisi bozulmasın diye Ama Aleyna olayını kim nereden haberi olacaktı ki Müge Anlı olmasaydı bir gündem olurdu biterdi en azından herkes biliyor artık.

İkinci konu tabi susturulur hani Aile bakanlığı vekil tayin etti hani dosyalar birleşti

Büyük ihtimalle arkada büyük bir organizasyon var çok çok büyük olaylar milletvekilleri var deniyor daha bir çok kişi var kazılırsa baya olay çıkar Türkiye de ama çıkartamıyorlar izin vermiyorlar

• cocugun soyismi nedir arastirma yapacagim

• Genel olarak konuştum ben hocam.

Günümüz tv dizilerinin bir çoğu ve o dışarıdan ithal edilmiş programlarla insanlarımızın değer yargılarını bitiriyorlar.

Belki bu program bu noktada iyi olmuştur ama genel itibarı ile zarar veren bir program.

O yemek programlari, Türk örf ve âdetinde var mıdır misafire gidipte ikram edileni beğenmemek? Yoktur. Ama bu programlar insanlara başkasının evinde ikram edilene nasıl dil uzatılır bunları öğretiyor.

Yine müge anlının bir programında bir kadının çocuğu kimden diye birşey yapmışlar da, kadın kocasının yanında çocuk başkasından diye sevinmiş.

Bunlar bir toplumun yüzlerce yıllık geleneğini, taaa DNA'larımıza işlenmiş güzel huy ve ahlâkımızı elimizden almak için hazırlanmış özel yapım programlar.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.