Şimdi Ara

... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
3.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yaw kimligini goster gec seni ariyorsa sonradan sikayetci ol ne diye artistlik yapiyorsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sivil vatandaşın devletin polisine fırça çektiği ülke. İnsan gerçekten hayret ediyor.
  • Daha sonra o polislerim gorev yerleri degismis. Baska ilcelere dagitilmislar diye okudum. Bu d0ru mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mgora kullanıcısına yanıt
    normal vasıfsız vatandaş olsa ziktir lan derler kapıdan sokmazlar karola rezillik
  • Hocam böyle demek kolay bende demiştim niye sesini çıkarmıyor diye de sonra bi arkadaşım babası maaşını kaybetme korkusu ailesi vs var ise zorunlu olarak susuyor diyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lemansky

Hocam böyle demek kolay bende demiştim niye sesini çıkarmıyor diye de sonra bi arkadaşım babası maaşını kaybetme korkusu ailesi vs var ise zorunlu olarak susuyor diyordu.
    Maaş kaybetme vb için onurunu satıyorlarsa zaten lafım yok.Bu kafada herkes devam ederse daha çok böyle ezerler ve ben ezenlere hak veririm bu fotoğrafta olduğu gibi.Kaç tane polis var o resimde hakkını bile alamayacak kadar acizler.
  • Yapacak bir şey yok hocam öyle bir duruma getirdiler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • müdürü atayan Akp varken zor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vollkan59 kullanıcısına yanıt
    Yanlış düşünüyorsun.Muharrem İnce'nin konuşmalarını bir dinle bakalım.Hiç de öyle biri değil.
  • Ne alakası ince ile, anlamadım ki? Ben toplumdan bahsediyorum.
  • Vidyoda bahsedilen hitap tarzı hiç duyulmuyor.Sadece klasik heryerde karşılaştığımız o gün ters tarafından kalkmış bir vatandaş gibi konuşan bir il sağlık müdürü var.

Yani sahte kıvılcımlara yangın çıkarcak konuma gelmişsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: nightdrive

Vidyoda bahsedilen hitap tarzı hiç duyulmuyor.Sadece klasik heryerde karşılaştığımız o gün ters tarafından kalkmış bir vatandaş gibi konuşan bir il sağlık müdürü var.

Yani sahte kıvılcımlara yangın çıkarcak konuma gelmişsiniz.
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DepremDede -- 10 Mayıs 2021; 3:49:23 >
  • Sorsan bunlar Allah kitap der, sorsan adalet odaklı bir partidendir, polis cumhurbaşkanının oğlunu ifadeye çağıramadığında da oldu bu, yasal mafya bunlar oy verin. Babasının ülkesi sanki. Sorsan adalet var yargı var. Aferin bu halka böyle devam etsin.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.