Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Mudo.com.tr --- %70'e varan DİP indirim (Başlamış)

58
Cevap
1
Favori
8.070
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Mudo.com.tr --- %70'e varan DİP indirim (Başlamış)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      6246 Mesaj
      10 Nisan 2012 15:57:04
      adamlar oduna 1000 tl istiyor vay anasını
      |
      |
      10 Nisan 2012 15:59:43
      arkadaslar bu mudo da kargo işi nasıl acaba ? Ücretsiz olması için limit falan var mı

edit: Şimdi gördüm 70 tl üstüymüş peki bu mudonun kargo çeki falan oluyor mu ? Bilgisi olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.Sanchez -- 10 Nisan 2012; 16:07:59 >
      |
      |
      10 Nisan 2012 16:36:54
      %70'e nerde vardığını göremedim o indirimin, genelde %20 civarı... Kütük de almayacağımıza göre çok bir şey çıkmıyor gibi... En çok satılanlara baktım, 1.99 luk çay bardağı felan gözüküyor, millet 6 şar 6 şar aldığı için çok gözüktü herhalde
      |
      |
      10 Nisan 2012 16:40:19
      quote:

Orijinalden alıntı: sporcu42

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

o paraya 10 ton odun gelir,yak yak bitmez

bunları alan var mıdır yav

bu memlekette zengin geçinen parası çok aklı kıt gerzekler olduğu müddetçe daha bu odun solda sıfır kalır ... sözüm ona sosyete kısmının öyle gereksiz harcamaları var ki ... toplasan ve fakire dağıtsan belki ülkede aç insan kalmaz ... o derece yani ...

|
      |

• Teğmen
      111 Mesaj
      10 Nisan 2012 17:12:13
      quote:

Orijinalden alıntı: kontendoo

bu odunu alacağım eğer indirimdeyse. avantajix'i de kattık mı 2 tane bile alabilirim.

Budaksız olması büyük avantaj....
      alınabilir
      |
      |
      10 Nisan 2012 17:21:35
      quote:

Orijinalden alıntı: kontendoo

bu odunu alacağım eğer indirimdeyse. avantajix'i de kattık mı 2 tane bile alabilirim.

ooooff çok fena:D:D:D
      |
      |
      10 Nisan 2012 18:45:42
      cahilliğime verin.merak ettim bu odunlar gerçekten satılıyormu?
      |
      |
      10 Nisan 2012 19:22:00
      quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

O odunun kütük versiyonu da satıldı Mudo'da. İndirimdeyse kaçırmayın derim.

gerçekmi bu ya.

vay be, bunu alan varmıdır acaba
      |
      |

• Çavuş
      50 Mesaj
      10 Nisan 2012 19:25:51
      quote:

quote:

antik derken , kaçıncı yüzyıl olduğunuda yazsalar bari

admlar sokakta buldukları odunları taşlayıp satıyorlar.Eskiden kazıklar bu kadar göz önünde değildi şimdi açık açık gösteriyorlar
      |
      |

• Çavuş
      65 Mesaj
      10 Nisan 2012 22:15:09
      abiii bizim köy bunlardan doluu yaa meğer biz milyadreriiizz haberimizz yok yaaa:D:DD:
      |
      |
      10 Nisan 2012 23:17:13
      şimdiye kadar aldıgım hiçbir üründen memnun kalmadım diğer arkadaşın dediği gibi hemen çekti ve renkleri acayip soldu pazar malı bile o kadar değil fiyatlarıda az buz değil bence bulaşmayın. hiçbir alıp veremediğim yok adamlarla tamamen bilgilendirmek istedim.
      1-)aldiginiz kişinin üyelik zamani2-)forumdaki aktiviteleri uzun bir donememi yayiliyor. yoksa uzun suredir forumda yok kisa suredir basliklaeda aktif olmuş.3-) referansi varmi. varsa kisa surede edinilmis mi yoksa genis bir zamandami. referans aldigi uyeler nasil aktif eski bilinen uyeler mi.4-) cep telefonu vb bilgi istediginizde hemen veriyor mu yoksa gecistiriyor mu.5-) size satmak istedigi ürün satis ilanlarinda var mi. yoksa avlarını alinik ilanlardan mi seçiyor.6-) fiyatlar 3 aşağı 5 yukari ayni. vermek istedigi ürünün fiyati abarti düşükse. veya pazarlik yaptiginizda ne deseniz yok olmaz demiyorsa şüphelen.lütfen alisveris yaparken bunlara dikkat edin. boşuna caniniz yanmasin. bu asalaklara paranizi kaptirmayin.
    • Yüzbaşı
      777 Mesaj
      10 Nisan 2012 23:38:06
      köydeki kütükleri 2-3 çoçuğa kolayı verin taşlasınlar akşama kadar alsana taşlnmış kütük sonra mudonun önene getirip içeri girene abi kütük alıcaksan bede yarıyarıya hatta yanında karısı varsa onun üstünden satmak daha iyi olur - abla bak kütüğe abiyle iyi uyum sağladılar :))
      |
      |
      11 Nisan 2012 00:10:37
      hayır kütüğün, odunun üstüne neden güvenlik zımbırtısından takmışlar, çantaya-cebe atıp çalabilirler diye mi düşünmüşler .
      |
      |
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      11 Nisan 2012 02:05:45
      quote:

Orijinalden alıntı: megalomanyag

şimdiye kadar aldıgım hiçbir üründen memnun kalmadım diğer arkadaşın dediği gibi hemen çekti ve renkleri acayip soldu pazar malı bile o kadar değil fiyatlarıda az buz değil bence bulaşmayın. hiçbir alıp veremediğim yok adamlarla tamamen bilgilendirmek istedim.

Aynen hocam 5-6 tane tshirt, bir de gömlek almıştım ilk yıkamada hepsi gitti. Bendekilerde çekme olmadı ama renkler gitti, lcw'deki tsihrtler bile o kadar kötü değil. Makinede bir şeyler yıkarkende her zaman dışarıda giydiklerimi hassasda yıkarım, siyahları falan için ayrı yumuşatıcı kullanırım. Bende alışveriş yapmıyorum artık.
      |
      |
      11 Nisan 2012 02:17:41
      quote:

quote:

antik derken , kaçıncı yüzyıl olduğunuda yazsalar bari

2009
      |
      |

• Yüzbaşı
      554 Mesaj
      11 Nisan 2012 02:34:29
      Odun ve kütük paylaşan arkadaşlar, gece gece çok güldürdünüz vallahi.. Allah da sizi güldürsün
      Corsair 380T | Asus Z170I Pro Gaming | Intel i7 6700K Corsair H100 | Kingston Hyperx Fury 2x8GB DDR4 | Asus GTX980 Strix 4GB 256Bit | Samsung 950 Pro 512GB | Asus PG279Q | Logitech K360 | Logitech G9x
    • Yarbay
      2366 Mesaj
      11 Nisan 2012 03:04:11
      quote:

Orijinalden alıntı: erjunt

Odun ve kütük paylaşan arkadaşlar, gece gece çok güldürdünüz vallahi.. Allah da sizi güldürsün

Yaş aktı resmen gözlerimden. Senelerdir komedi filmi arıyorum güldürecek. Forum sağolsun.
      |
      |
      11 Nisan 2012 12:47:11
      mudo spam sms lerin yerine mms göndermeye başladı artık..

resimler ve yorumlar süper bu arada
      |
      |
    • Teğmen
      118 Mesaj
      12 Nisan 2012 09:03:55
      adam reklamını yaptırıyor bence bir kütüğe 1350 tl yazıp insanların dilden dile anlatmasını sağlayarak.

Reklamın iyi Kötüsü olmaz sonuçta herkes mudo da eski bir masanın 8 bin lira eskitme bir dolabın 7 bin lira olduğunu çok kişiden duymuşsunuzdur bence hiç alan koktur reklam malzemesi diye düşünüyorum.
      |
      |
      insan bir yolcudur. Sen burada misafirsin. Ve buradan da diger bir yere gideceksin. Misafir olan kimse, beraberce getiremedigi birseye kalbini baglamaz. Bu menzilden ayrildigin gibi, bu sehirden de çikacaksin. Ve keza, bu fani dünyadan da çikacaksin. Öyle ise aziz olarak çikmaya çalis.

Bediüzzaman Said Nursi
Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.