Şimdi Ara

gg (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
0
Favori
30.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
407 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunlar o çadırda çocuk yapıyorlar,hepsinden en az 2 karısı var.

• Biz bunları sittin sene temizleyemeyiz. Başımıza bela aldık, geçmiş olsun.
  • Tanıdığımızın apartmanının altına geçmişte fırın yapılmak istenmişti. Çoğu kişi karşı çıkmıştı ama yine de yapıldı. Zamanın yöneticisi adam gibi ilgilenmediği boşverdiği için fırın yüzünden apartmana bir kere böcek dadandı ve o gün bugündür senelerdir o böcekleri temizleyemediler.

İşte bunları da kötü benzetme olacak ama böcek olarak görüyorum. İStenmediler, bir bölgede tutulsun denildiler ama dinlenilmedi. Suriye sınırından girip ülkede elini kolunu sallaya sallaya dolaşmalarına izin verildi. Şimdi şehirleri komşular gibi düşünürken birinden kov diğerine gidecekler. Ama tamamen kökleri kurumayacak ve sınır dışı edilemeyecekler. Kimlik de aldılar ohh miss.

Para da devletten pardon devletten değil bizden. Bizim vergilerimizle adamları besliyoruz ve bize yine kötülük yapıyorlar. Resmen bir proje gibi ya, savaş falan olmadan ülkenin bitişini izliyoruz. Benim gözümde terörden bir farkı yok bu istilanın. Hem de daha tehlikeli.

Adamlar bayramda ülkelerine gidip geliyor. Ulan madem ülkene gidecek kadar savaş bitti ortam rahat defolup gitsene. Bizim devlet neden madem öyle bende almıyorum falan demiyor anlamıyorum ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.R.A.C.L.E -- 8 Haziran 2019; 19:54:8 >

• Cola Contains Caffeine kullanıcısına yanıt
    Yazık bir de doğru uygulamayı eleştiriyorsunuz. Bunları bu kadar seviyorsanız açın evinizi göçmenlere.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atamızın kurdugu ulkeye yapilanlara bak. Türk genci olarak ben utaniyorum ama bazi zihinler anlamsizca zevk aliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbulda ne zaman sahile insem Arap Afgan magandalar cirit atıyor.

Bunlar savaştan kaçmamışmıydı senden benden daha iyi keyifleri
  • Suriyelli kardeşlerimizi kovan zabıta hakkında derhal işlem yapılmalı, gerekirse hapse atılmalıdır. mal varlıklarına el konularak tazminat olarak bu kardeşlerimize verilmelidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman06 -- 8 Haziran 2019; 20:50:6 >
  • ya kardeşim 5 milyon mülteci falan olmaz. mülteci dediğin 10bin 15bin olur.

5 milyon ipsiz sapsiz adam ülkeye girerse bu işgaldir. istiladır. buna göz yuman da vatan hainidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    Mülteci hakları diye birşey var biliyor musun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: zihnimdeki yabancı

Bilmiyorum neymiş

• quote:

Varsa bile uygulamasak ne olacak? Yaptırımı kim uygulacak? Şimdi bunları toplayıp sınır dışına atsak kim ne diyecek?
  • Şimdi sana buradan Bi mülteci hakkı veririm.

• ozhanbayram kullanıcısına yanıt
    Beni yanlış anladınız ben suriyelileri savunmuyorum aksine burda onları polyanna gibi gösterip onları savunan birine mülteci olarak yaşam haklarını hatırlattım çünkü suriyeliler bunu baya aşmışlar 1. Sınıf insan gibi yaşıyorlar ...

• akp'nin en büyük fiyaskosu. Bu yüzden 3 büyük şehri kaybettiler; hükümeti de kaybedecekler.
  • quote:

Beni yanlış anladınız ben suriyelileri savunmuyorum aksine burda onları polyanna gibi gösterip onları savunan birine mülteci olarak yaşam haklarını hatırlattım çünkü suriyeliler bunu baya aşmışlar 1. Sınıf insan gibi yaşıyorlar ...
    Bak dostum burda yanlış yapıyorsun insanları ayırıyorsun 1. Sınıf insan 2. Sınıf insan diye birşey yok sen kendini ne olursa olsun ondan üstün göremezsin plajlar tğrk milletinindir diyemezsin
    Bende istemiyorum senin gibi cuma namazında camideki çıplak ayaklı suriyelileri gördükçe sinir oluyorum ama herşeyden önce adam insan insana hayvan muamelesi yapamazsın diyorum evet bencede yollayalım geri bir tanesini bile görmek istemiyorum ama ilk mesajından itibaren eşitsizlik ayrımcılık bu adamlara ortak düşmanlık mesajlı vermene karşıyım tamam tepkimizi dile getirelim ama böyle değil gidip adamlara dalmayalım yani okey

• kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    Bence sen önce benim yazdığımı anla 1. Sınıf insan demem tamamen bizi kast etmemdir( anlamazsın diye parantez içine yazıyorum Türk vatandaşları) asıl ayrımcılığı sen yapıyorsun üstelik sinir oluyorsun felan benim sinir olduğum konu suriyeliler değil mülteci hakları olan birinin bizim vatandaşımızla aynı haklara sahip olması ilk mesajımdada bu vardı şimdide bunu söylüyorum . Ben tepkimi hukuk yolu ile dile getiriyorum yani buda böyle bilinsin

• Bunlara sokağa çıkarken tek tip kıyafet giydirip, üzerlerine ben Türk değilim yazmalı..

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.