Şimdi Ara

Mübarek PS4, 1 sene garantili BİM'den alınma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PS4 satılıktır, şu an çanakkalede benimle İstanbula dönemediğimden 500GB, CUH-2216a. Garantisi devam etmektedir. Kolun R3 tuşu arada sapıtıyor, isterseniz garantiye yollayabilir isterseniz de kendiniz yaptırabilirsiniz. Kargo alıcı ödemelidir. İçinde 3 oyun olan hesapla verilecektir:

Tom Clancy's Ghostrecon: Wildlands;
    For Honor;
    GTA 5.

Fiyat: 2500TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baykus_reyis -- 20 Nisan 2020; 20:18:18 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Çok azıcık beynini kullanabilen insan sebebini anlar aslında ama olmayınca olmuyor demek ki. Açıklayayım; bundan 1 sene önce dolar 5.70ti. Tam 1 tl arttı bu güne kadar. O zaman 300 dolara aldım şimdi 330'a satıyorum. Yanında da 600tl lik oyun veriyorum. 85 dolar falan o da totalde 215 dolara satıyorum yani ps4ü. Benim alacağım şeylerin fiyatı arttı neden para kaybedeyim senin gibi tipler oyyn oynayabilsin diye? Hadi başka yere ağla.
  • 1700 tl almış.
    1 sene kullanıp kolu bozmuş.

2200 e satıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • byoqan kullanıcısına yanıt
    Çok azıcık beynini kullanabilen insan sebebini anlar aslında ama olmayınca olmuyor demek ki. Açıklayayım; bundan 1 sene önce dolar 5.70ti. Tam 1 tl arttı bu güne kadar. O zaman 300 dolara aldım şimdi 330'a satıyorum. Yanında da 600tl lik oyun veriyorum. 85 dolar falan o da totalde 215 dolara satıyorum yani ps4ü. Benim alacağım şeylerin fiyatı arttı neden para kaybedeyim senin gibi tipler oyyn oynayabilsin diye? Hadi başka yere ağla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baykus_reyis -- 12 Nisan 2020; 18:24:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Güncel.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.