Şimdi Ara

muayenesiz yakalanma (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
45.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: onuraydin

egzos emisyonuda yaptırmadım yaptırım mı gidim acaba?

Evet yaptır bence yoksa sıkıntı yaşarsın
    Kaynak: Tüvtürk Araç Muayene Gerekli Belgeler
    Burada gerekli belgeler içinde geçiyor ayrıca Egzoz Muayene ile ilgili sayfada da bu işin zorunlu olduğundan ağır kusur sayıldığını anlatmış.

• Egzoz muayene zaten ayrı bir prosedür.
    normal muayene ile alakası yokama tabiki mecburi bir bakım.
    yaptırmamanın cezasi da biraz tuzlu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuraydin

egzos emisyonuda yaptırmadım yaptırım mı gidim acaba?

Yeni uyarlamaya göre,egsoz muayenesi olmayan araçlar ağır kusurlu sayılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobra41

benim aracım da arkadaşlarla yaptığım ufak bir istanbul kaçamağında çevirmeye girdi ve muayenem geciktiği için 62 lira ceza yedim cezayı 15 gün içerisinde 45 lira olarak ödedim ama polis bana o esnada 7 gün süre veriyorum bu süre içerisinde aracı muayeneye götür sonra ruhsatla emniyete git bağlamayı kaldır dedi ben muayeneyi yaptırdım ama bağlamayı kaldırmadım sorun olurmu acaba sonuçta çevirmede muayene tam herşey tam sorun çıkar mı şimdiden teşekkürler

ceza kesilirken tescil belgene el koymadılarmı?
  • hort oluyor ama aynı soruyun bendede var. aracım muayenesiz yakalandı polis ceza yazdı ve 7gün trafiğe çıkış için belge verdi. yarın muayeneye giriyorum, salı günü son. hyerhangi bir evraka el koymadı, yinede muayene sonrası trafik tedcile gitmem şart mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: whiskeyinthejar

hort oluyor ama aynı soruyun bendede var. aracım muayenesiz yakalandı polis ceza yazdı ve 7gün trafiğe çıkış için belge verdi. yarın muayeneye giriyorum, salı günü son. hyerhangi bir evraka el koymadı, yinede muayene sonrası trafik tedcile gitmem şart mı?

Hiçbirşeye gerek yok muayeneyi yaptırdıktan sonra rahat rahat gezersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan G.

quote:

Orijinalden alıntı: whiskeyinthejar

hort oluyor ama aynı soruyun bendede var. aracım muayenesiz yakalandı polis ceza yazdı ve 7gün trafiğe çıkış için belge verdi. yarın muayeneye giriyorum, salı günü son. hyerhangi bir evraka el koymadı, yinede muayene sonrası trafik tedcile gitmem şart mı?

Hiçbirşeye gerek yok muayeneyi yaptırdıktan sonra rahat rahat gezersin

teşekkürler
  • Yakalanmadıkça sorun yok bizim berlingoyu 3 kere çektiler hala trafikte muaynesiz hatta pollislerle arkadaş oldum
  • Benim araba için en yakın cuma gününe alabildik randevuyu. Bu hafta kullandığımda polis çevirse ve göstersem Cuma günü aldığım randevu kağıdımı yine de sorun çıkartır mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hortlatıyorum ama acil yardım lazım arkadaşlar..
    arkadaşlar izmir bucada oturuyorum.
    Araç duster ve kaza yaptı babam bi süre yattı sonra toplattık fakat düzgün toplanmadı tekrar göndericektik toplamaya sonrasında vize yapıcaktık,
    fakat birgün trafiğe yakalandım vize süresi 3 ay geçmiş o yüzden kurtulamadım yazdı ceza ve 1 hafta izin yazdı vize işlemleri için.
    fakat aracı toplatamadığım için gene yaptıramadım...
    Şimdi sorum şu, o 1 hafta içinde yaptırmadım vizeyi o yüzden araç trafikten men olmuşmudur, yoksa tekrar yakalanıp araç çekilirse mi trafikten men olucak..
    bir duyum aldım o 1 hafta izinde yaptırmadığım için men olurmuş ve tekrar izmir tepecikten gidip açtırmam gerekiyormuş?
    bu doğruysa tekrar trafiğe açmak için ne yapmalıyım..?
    Önce vize mi yapmalıyım yoksa önce trafiğe mi açmalıyım..
    0 | |
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4ikaos

hortlatıyorum ama acil yardım lazım arkadaşlar..
    arkadaşlar izmir bucada oturuyorum.
    Araç duster ve kaza yaptı babam bi süre yattı sonra toplattık fakat düzgün toplanmadı tekrar göndericektik toplamaya sonrasında vize yapıcaktık,
    fakat birgün trafiğe yakalandım vize süresi 3 ay geçmiş o yüzden kurtulamadım yazdı ceza ve 1 hafta izin yazdı vize işlemleri için.
    fakat aracı toplatamadığım için gene yaptıramadım...
    Şimdi sorum şu, o 1 hafta içinde yaptırmadım vizeyi o yüzden araç trafikten men olmuşmudur, yoksa tekrar yakalanıp araç çekilirse mi trafikten men olucak..
    bir duyum aldım o 1 hafta izinde yaptırmadığım için men olurmuş ve tekrar izmir tepecikten gidip açtırmam gerekiyormuş?
    bu doğruysa tekrar trafiğe açmak için ne yapmalıyım..?
    Önce vize mi yapmalıyım yoksa önce trafiğe mi açmalıyım..
    0 | |

Once muayeneni yaptir sonra baktir men mi diye mense kaldirtirsin zaten.

• 4ikaos kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de cevirmede verdikleri 1 haftayi gecirdim. Muayeneyi yaptirdiktan sonra trafik subeye gidip bilgisayardan men olayini sildiriyorsunuz. 5 dk surer. ihmal etmeyin. Sonra bir cevirmede araci baglarlar

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.