Şimdi Ara

Muadil entegre arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Creative sbs a350 ses sistemimde bass vurmuyordu sorunun entegreyle alakalı olduğunu tespit ettim fakat aynı entegreden bulamıyorum. Entegre BT4860B. Gittiğim elektronikçideki görevli Creative markasının parçalarına farklı kodlar yazdıklarını bundan dolayı bulunmadıklarını söyledi. Yardımcı olur musunuz bu entegrenin muadilini nasıl bulabilirim ? Muadil entegre arıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turgutsartas -- 26 Ocak 2022; 18:1:5 >

• sta 540 sanırım muadil olanı

https://karakoyelektronik.com/entegre-opamp/sta540-multiwatt-15-entegre-79464

yinede tecrübeli arkadaşlardan bunu teyit ettir sonuçta pahalı bir parça

• Aynı sorun bende de mevcut.Daha önce garantiye gönderdiğimde temassızlık giderildi ibaresi geçip çalışır vaziyette garantiden geldi ancak, aynı sorun yine ortaya çıktı. Subwoofer ilk fişe takınca 2 sn çalışıp kapanıyor ve uğultu sesi geliyordu, diğer haparlörlerde sorun yoktu. Acaba muadil entegre ile sorunu çözdünüz mü acaba herhangi bir sorun çıktı mı ya da nasıl çözdünüz rica etsem anlatır mısınız?

• Tda 7377 kullanılabilir Sta 540 keza aynı kullanılabilir ama orjinal olanını bulmak lazım. Malum çakmaları hemen şişiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TDA8511J olabilir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.