Şimdi Ara

Mu-Turkiye TEAM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunda bir kaç kendini bilmez yüzünden oyunu kapatmak zorunda kaldık oyun yedekleri alındı DBler alındı piyasada (Lee) (karayak) ve bir kaç kişi kendi çapında birşeyler yapmaya çalıştı ama başarılı olamayacaklar... Ne olaydı ViP burda olaydı Mu-Turkiye ye bu şekilde davranamazlardı. Biz elimizden geleni yapacaz. 4-5 gün içinde yapıp cıkacaz. hersey test edildikten sonra %100 güvenlik sağlandıktan sonra karşınızdayız. Anlayışınız için teşekkürler... Mu-Turkiye TeaM...

İletişim : mu-turkiye@hotmail.com

• hayırlısı
  • S.A
  • alkol maya muda kı alqolıq sen mısın?????????
  • Benim tanıdığım Karayak sebepsiz yere saldırmaz. Kesin aranızda bir mülakaşa olmuştur.

Geçmiş olsun..
  • icinızde mayamu oynayan varmı???*?
  • Geçmiş Olsunmu Diyim Hayırlı Olsunmu Diyim Nediyim:) Ama %100 Emin Degilsen Kimsenin Günahını Alma Bence :P
  • Karayak kendi ağzıyla söyledi saldıranın kendi olduğu... Lee zaten ip adresinde belli... Karayak dediğiniz adam durduk yere yapmaz dediğiniz adamla bi sorunum yok...
  • Kardesim g.o benimde serverim var sitesini karayak girmeye calismisti girdide tekrardan kurdum 0.8 site kullanmistim 0.9 yaptim simdi de urasti ama basarisiz oldu :) tabi senin sitende 0.9 muydu bilmiorum :(
  • Hayırlı Olsun Başarılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: MagicLife1

Hayırlı Olsun Başarılar

Magic Life Sende Postmu Kasıyosun Ne Herseye Hayırlı Olsun adam Diyo siteme saldırdılar sen hayırlı olsun dıyosun
  • :D:D:D:D:DD: Yapmaz ya magicole seyler:D
  • @muqliq msni arada açın az ve öz süremden bi kaçını size ayıracağım güvenlik için
  • quote:

Orijinalden alıntı: ту¢00η

quote:

Hayırlı Olsun Başarılar

Magic Life Sende Postmu Kasıyosun Ne Herseye Hayırlı Olsun adam Diyo siteme saldırdılar sen hayırlı olsun dıyosun

koptum ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: redsoldiers07

quote:

quote:

Hayırlı Olsun Başarılar

koptum ya

e öyle deme kendide genelde hayırlı olsun dediği için kendi kendini belli etti ^^ @ту¢00η
  • quote:

quote:

Hayırlı Olsun Başarılar

Lvl düşük lvl atlada gel
  • quote:

quote:

quote:

Hayırlı Olsun Başarılar

Lvl düşük lvl atlada gel

K bakma Senın Gibi Post Kasamıyom Oyuzdn Lwlm Düsük :(( Senin gibi sahtekar olcagıma ezik olurum daha ii :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morgause

quote:

Orijinalden alıntı: redsoldiers07

quote:

quote:

Hayırlı Olsun Başarılar

koptum ya

e öyle deme kendide genelde hayırlı olsun dediği için kendi kendini belli etti ^^ @ту¢00η

Ahbe Kardeşim Be Ah Sana Nededik Simdi Bize Diyon:S Ben Nediyim Hiç Olmassa Siteme Saldırdılar Diyen adama hayırlı olsuN Demiyorum Bana Garezin Ne?:S anlamadımki
  • açılcakmı server? ***
  • quote:

Orijinalden alıntı: dwdie

açılcakmı server? ***

Vallah duruma bakalırsa daha çok uğraşıcaklar gibi geliyor bana

@ту¢00η sana gelincede

sana garezim yok sadece kendininde yaptığın şeyi bir başkasına sanki amaç post kasmak mış gibi yansıtman ;) foruma attığın ilk posta bakarsak eğer misal.. :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.