Şimdi Ara

////Mu-Turkey //// (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnŞ bi Sorun Çıkmazsa Bu Akşam Açılacak
  • HayırLı OLsun. versiyon flaan?
  • Kaç Günlük Açıyorsunuz ?? ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: Murd3R

Kaç Günlük Açıyorsunuz ?? ???

Guzel Bir Soru
  • Yha ne KDr Kendini ßilmez DoLmus bu Foruma Kac gunluk Allahim yha..
    Mu-Marina --Mu-Turkey olarak Degisti

Exp:Max drop:max Reset lwl:400 pointler Kalici Rset bAsi point 500-750 Season3 Bu ilk SErwerdir.. Daha Sonra qerCek serwer oLcaktir o zmn exp drop degiscektir Deneme degiLdir Reset atilcaktir SAdece Exp:1000 drop:95 olcaktir Simdilik ßu Kdr dir Bugun onLine mu-turkey.zapto.org oLcaktir ..

serwer Res aTildiginda Kalici olcaktir Serwer 7/24 onLine oLcaktir.. Lutfen sacma SeyLer Yazmayin.Birbirimizi uzMeyeLim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albert De Salvo -- 16 Şubat 2008; 15:43:02 >
  • Kendini Bilmez Değilde , Server Açanları Bilmez Diyelim
    Ben Sözümün Arkasındayım
    Yinede Hayırlı Olsn İnş. Uzn Süreli Seviyeli Bir Server Olur...(Hep Aynı Şeyleri yazmaktan Bıktım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murd3R -- 16 Şubat 2008; 15:33:53 >
  • Heh ßoyle oLun Biz 1 2 die acsayDik o kdr Zahmete Neden Girelim Salakmiyiz Biz Serwer Kalicidir
  • eet Mu-turkey olarak değişmiştir server kalıcıdır hepinizi bekleriz..
  • ne zaman açilacak?
  • bilmiyorum Serverde yetkili değilim artık
  • hayirli olsun kardeş acill install dosyasını sil sitende açık kapı bırakma. kolay gelsin. siteyı yeni bastan kur. bu gece açılırmı merakla bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ISTANBLUE -- 16 Şubat 2008; 21:08:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: _KuB4RM4N_

quote:

Orjinalden alıntı: Murd3R

Kaç Günlük Açıyorsunuz ?? ???

Guzel Bir Soru

Sizin Böyle Demeniz Yüzüne Adam Uzun Süreli Açacaksa bile açmıyor emeğe saygı lütfen

• HayıRlI OlSun iNsAllaH GuZeL BiR sErVer oLUr
  • şimdi server açılmıyo mu ????????
  • Arkadaslar aSlinda Dun oLNine idi Sİteyi ACtiq Ama Bir hAta Cikti Bugun 2-3 Gibi onLine
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cyris

Arkadaslar aSlinda Dun oLNine idi Sİteyi ACtiq Ama Bir hAta Cikti Bugun 2-3 Gibi onLine

sen kim oluyosun admin mi kardeşi mi ???? siteyi dün kuran bendim isterseniz gene yaparım sorun neyse çözerim
  • evet mu-turkey saat 3 gıbı hazır demıstın n serveri göremedık. ne zamana acacaksın bekliyoruz sabırsızlıkla bakalım nasıl umdumuz gıbı mı ollacak.kolay gele.
  • Slayer Laflarina Dikkat et Kardesim. ßen Msn'deki Sinan_BK. Sitede Acik bir Yer BiraktiGimiz İcin Hacklendİ.Siteyi En Bastan Kurcaz Napalim o.c Biri Hackledi. Agzimi Bos Yere Bozdum. Siteyi Yaparsak onLine oLcaktir. Oyuna Gİrebilirsiniz Oyun Tamami İle onLine Ama Site Yokken Ne ise Yaricak Siteyi HaLLedeLim Acicaz.

Slayer haLa Tanimadiysan Yuh Dicem.

Ben Gm im ßen Napim SErweri Bile ßen bir Arkadasa Kurdurdum.Yoksa Normalde Archil Pazartesi Size En Saglamindan Acarim Dedi.Bende Gec Olur dedim Akaruz' a Actirdim.İnsallah Sorun Cikmazsa Bu Hafta İci Online........... SaygıLarLa..
  • Evet Beyler Siteyi Actik.htttp://mu-turkey.zapto.org Buyrun geLin.Oyun offline ama 15-30 dk Sonra Online Siz Hazir oLun Bugun onLine oLcaktir....
  • Hayirli Olsun!!
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.