Şimdi Ara

Mu-Titan Sezon 5 Episode 4 ONLİNE!! www.titan-mu.com (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
1
Favori
3.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muonline31

her gün saat 9 da eventler yarısmalar vs.. yapıcalacktır eglenceli olucak bekliyoruz :)

bu guzel ıste :)
  • ya brader üyelik alamıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekselans3

ya brader üyelik alamıyorum..

calsıyor sendekı sorun tam nedırkı bıraderım ?
  • yeni client i indirmeme rağmen crywolf barracks gibi maplara geçemiyorum lorencia 0,0 a atıyor otomatik olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ****orr

yeni client i indirmeme rağmen crywolf barracks gibi maplara geçemiyorum lorencia 0,0 a atıyor otomatik olarak

Dostum altta verdiğim yeni clienti indirmen gerekiyor.Şimdi denedim herangibi bi sorun yok bütün haritalara sorunsuz ışınlanıyorum.

Yeni Client :http://www.gamefront.com/files/21814336/Mu+Titan.rar
  • Windows Mode ekliyorum arkadaslar indirmek isteyenler olabilir.

Download Linki :http://s2.dosya.tc/server15/KDSfvG/Minimizador.rar.html

Alternatif link :http://www.roosle.com/5CV9I8KB74I6/Minimizador.rar.html
  • tamamdır şuanda bir sıkıntı yok. Loren Deep'e geçtim de sanırım castle siege aktif değil umarım yakın zamanda aktif olur :)
  • quote:

tamamdır şuanda bir sıkıntı yok. Loren Deep'e geçtim de sanırım castle siege aktif değil umarım yakın zamanda aktif olur :)

En yakın zamanda aktif olucaktır.
  • arkadasını rekalam vss yapana özel hedıyelerımız warrr
  • Admin, 3. nesil kanat yapmak için chaos goblin %4 oran veriyor TIKLAYIN bunu düzenlemenin imkanı var mıdır acaba?
  • ben clienti indirdimde main e tıklayınca siyah bi ekran gerip kapanıyor direk win7 32 bit kullanıorm bide launcher ispanyolca gibi bi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirhan

ben clienti indirdimde main e tıklayınca siyah bi ekran gerip kapanıyor direk win7 32 bit kullanıorm bide launcher ispanyolca gibi bi

launcher ispanyolca jogar diyip gircen kardesım sıkıntı olmaz maini kullanma
  • quote:

Orijinalden alıntı: muonline31

quote:

Orijinalden alıntı: kadirhan

ben clienti indirdimde main e tıklayınca siyah bi ekran gerip kapanıyor direk win7 32 bit kullanıorm bide launcher ispanyolca gibi bi

launcher ispanyolca jogar diyip gircen kardesım sıkıntı olmaz maini kullanma

ahahaha jogar dicekmişiz tamam geliyorum ben yandakilere tıklıodum cıkıyodu :D
  • logar jogar salla gıtsn girsinde yeterki:)
  • quote:

Admin, 3. nesil kanat yapmak için chaos goblin %4 oran veriyor TIKLAYIN bunu düzenlemenin imkanı var mıdır acaba?

halledılcek soledım
  • oyun kapalı sanırım
  • Online biraz önce serveri yeniden başlattım sanırım o sıra giriş yapmaya çalıştın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekselans3

oyun kapalı sanırım

Online biraz önce serveri yeniden başlattım sanırım o sıra giriş yapmaya çalıştın.
  • eyw hemen dalıyorum D:
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mu-Titan

Online biraz önce serveri yeniden başlattım sanırım o sıra giriş yapmaya çalıştın.

erdem msjlarını kontrol et
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.