Şimdi Ara

Mu Online Sunucusu Kurulum Yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Elinde Mu S6 Files Dosyasi + Web Dosyasi Olan Arkadaş Lazim Ücretli Yada Ücretsiz Kurulum Yapabilcek Kişiler Lütfen Files Sağlam Olsun

İletişim
    Whatsapp: 0 533 779 60 60

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeknolojiDR -- 31 Mayıs 2019; 14:41:57 >

• MUEMU - MuOnline Server Files
    Build your own MuOnline Server ! - MUEMU - MuOnline Server Files
    https://muemu.tech
    s6 , s9 ve s12 files ve kurulum yapıyorlar ancak ücretleri paypal veya western union üzerinden alıyorlar , ülkemizde paypal aktif olmadığı için western union ile gönderimde 15$ gönderim ücreti alınıyor , totalte 22$ files + dmncms webdosyası ücretsiz lisansdan yararlanıyorsun + sunucu tavsiye edilen lg host 8,99$ game balanced ddoss korumalı + 21$ kurulum ücreti = 66,99 dolar aylık tutar tutuyor , filesleri sağlamlar igcn fileslerini lisanslıyorlar , eğer maddi durumun kurtarıyorsa düşünebilirsin.Dışardan files almaya çalışırsan patlama olasılığı yüksek buglu ve eksik dosyası olması muhtemel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YAMTARYABGU -- 31 Mayıs 2019; 17:12:51 >

• igc nin filesleri mevcut zaten millet aptalmı 70 dolar para verecek salaklıktır.
  • doğrudur
  • aylık 22 dolar :D
  • Elinde Sağlam Filesi Olan Varsa Paylaşirsada Sevinirim.
  • TeknolojiDR T kullanıcısına yanıt
    kimse saglam dilesibi vermez kardes :D bosa bekleme
  • hocam db varda web uyduramadim bir turlu yada kuramadim :(
  • hangi files? hangi db darkteam mi igc mi hangisi?
  • TeknolojiDR T kullanıcısına yanıt
    ve piyasadaki bütün filesler sorunlu bosa emek verme.
  • Ver 500 tl sana 6 tane saqlam calisir bugsuz s6 werem eklentili eklentisiz bu arada benim kullandigim files mu emu salak mi oluyoz orjinal files aldimizda sen gibi aramiyoruz buralarda durumun varsa ver parani alalim sana files indirimde yaptirrim sana ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • q0pqeL Q kullanıcısına yanıt
    adama files versen ne olacak kursa sonra ne yapacak ? sunucu nerdden alacak hack olayı ne yapacak yonetimi nasıl yapacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeknolojiDR

Elinde Sağlam Filesi Olan Varsa Paylaşirsada Sevinirim.
    kardeş ne yaptın açıyormusun serveri yardım lazımsa elimizden geldiğince bakalım istişare edelim
  • Hack olayi kalkti hack kullanamazlar saldiri icin de ddos korunali sunucu alacak lghost kullansin.3 aylik 21 dolar benm sw korumali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Sql dosyası lazım 2000 veya 2008 lisanslı server açma kurma için... açil dönüş yapın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dorukcan Firat

Arkadaşlar Sql dosyası lazım 2000 veya 2008 lisanslı server açma kurma için... açil dönüş yapın
    yadi.sk
    Mssql — Yandex.Disk
    https://yadi.sk/d/L5g8PnWxpaLEm
    Buyur kardeşim
  • DOSYA TEMİN EDİLMİŞDİR TŞK EDERİM OLUMLU YADA OLUMSUZ CEVAP VEREN HERKESE.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeknolojiDR -- 13 Haziran 2019; 20:57:19 >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.