Şimdi Ara

MTV Türkiye Yeni Anime Serisi (Last Exile) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
4.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftaya başlar büyük ihtimalle beyler 23-26'yı geçmez seriler heralde o yüzden Naruto DB falan fantazi yapmayalım.Tahminim Salı günü başlaya bilir.
  • keşke full metal alchemistide werseler yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: refuse2k3

Sormaya korkuyorum ama kaç seri yayınlayacaklar.Böle devam etmelerini diliyorum 1-2 birşey yayınlayıp bırakmasınlar.

Katılıyorum..

Adını MTV Gonzo Gecesi yapsınlar bir de
  • quote:

Orjinalden alıntı: rtlh.yil

Haftaya başlar büyük ihtimalle beyler 23-26'yı geçmez seriler heralde o yüzden Naruto DB falan fantazi yapmayalım.Tahminim Salı günü başlaya bilir.

bekleyen yok canım takılıyoruz öyle.veren tv leri biliyoruz yarıda keserler bölümleri tekrar tekra ve karışık olarak yayınlarlar felan.dbz de ve pokemonda öyle oldu misal.
  • dbz hiç türkiyede yayınlandımı ki
  • quote:

Orjinalden alıntı: dombilibili

dbz hiç türkiyede yayınlandımı ki

pardon db olacaktı
  • Eğer kalitesiz bir kanalda denk gelirse tabi olacak odur pokemon falan onların önüde kesildi bide yok çocuklar falan atlıyormuş blah blah... Ama birazda o yüzden Mtv kısa ama güzel animeler verceğe benziyor neyse hayırlısı...
  • Önümüzdeki Salı günü ilk 2 bölümünü seyredebilirsiniz
  • Bekliyoruz.Basilisk'ten sonra mı yayınlanacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shinigami_L

Bekliyoruz.Basilisk'ten sonra mı yayınlanacak

Evet salı günü saat kaçta oluyor bilmiyorum ama perşembe ve cumartesi 01:00-02:00 saatlerinden olacak Hellsing yerine
  • Yani saat 11'de o geç be... Neyse bakiyim belki bir düzen oluşturabilirim.
  • Ben torrentten türkçe dublajlı bölümünü indirdim fena değildi.
  • jetix deki oban yarışçılarının daha düzgün senaryolu hali ben çok beyendim
  • quote:

Orjinalden alıntı: merlinthewizard

jetix deki oban yarışçılarının daha düzgün senaryolu hali ben çok beyendim

o ismini söylediğin animeyle karşılaştıramıyacak bir anime diyebilirim kalite olarak
  • Oban anime miydi?O zaman Shaman King'inde anime olma ihtimali var mı?Bayağı bi Japon animasyonuna benziyor da...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ballrry

Oban anime miydi?O zaman Shaman King'inde anime olma ihtimali var mı?Bayağı bi Japon animasyonuna benziyor da...

shaman king de anime dir
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ballrry

Oban anime miydi?O zaman Shaman King'inde anime olma ihtimali var mı?Bayağı bi Japon animasyonuna benziyor da...

shaman king de anime dir

Konusu muhteşem ama biraz saçma.Birbirlerine Allah yarattı demeden dalıyorlar ama bir kere bile kan çıktığını görmedim.
  • bunun nedeni sansürlü olması aslında kanlı bir seridir ama jetix kesmiş o kısımlarını
  • quote:

bunun nedeni sansürlü olması aslında kanlı bir seridir ama jetix kesmiş o kısımlarını

Tüh ya
    Jetix'in kestiği başka sahneler de var mı?Küfür,öpücük falan...
  • küfür de varda başka varmı bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dombilibili -- 3 Mayıs 2008; 22:43:19 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.