Şimdi Ara

MTV %40 ZAM! YETER ARTIK! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.137
Cevap
10
Favori
63.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
500 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok fena zam gelmiş, kabul edilebilir gibi değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PomPom

Uzun zamandır izlemiyordum. En son tv8de miydi neydi? Düzgün adamdı iyice palyaço olmuş çok şaşırdım.

• Aynı ötv gibi olacakmış. 1.6 motorlu focus ile 1.6 motorlu 5.20 arasına lüks farkı eklenecekmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PSN_vs_XBOXLive

Bu zamma itiraz edecek bir babayiğit var mı şu ortamda?

Millet vekilleri Vekil VEKİLLERİ milletin vekili MİLLET normalde meclis hop demeli ama bizde millet vekilleri malum ya toplanıp üniversite mezunları bir parti kursa bu ülke aydınlanacak

• Amerika Almanya ve Türkiye Otomobil farkı..
    https://twitter.com/twitter/statuses/913011393191907328
  • Ak-boylara fazlaca mesai yaptıracaklar zamlardır.

İşsizliği düşüremedik," OHAL kaldırılmalı","heryeri imam hatip yapmak doğru değil" gibi fantastik beyanlarda bulundu ak parti yetkilileri"
    ülkede muhalefet olamyınca muhalefetide akp kendsine yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

Rte "Bir gece ansızın gelebiliriz xd" derken bunu kastediyormuş meğersem.

• Sıcak su kurbağa misali aynı durumdayız
  • Mtv ye yüzde 40 zam gelmiş: ) devlet resmen bizim kendi paramızla aldığımız aracı bize kiraliyor
  • o kadar mesaj atılmış YGS-LYS fatihi serkan ve selamcı başğan uğramamış buralara

verginiz bol kulağınızın arkası temiz olsun

dolar ve euro ile
  • 2008 model (neredeyse 10 yıllık) arabaya 2 bin lira vergi ödüyorum yıllık. Son zamla birlikte 3 bine yaklaşacak sanırım.

Araç pick-up bu arada.

Ben 10 yıllık araca 3 bin lira yıllık vergi ödeyeceksem bu aracın sıfırını alan adam bi 10 bin lira yıllık gözden çıkarır herhalde...

son zamanlarda meşhur olan bir caps var ya "neden bilmem ne yapmıyorsun beni?" diye, o geldi aklıma.
  • DisCoVeRY06 kullanıcısına yanıt
    Bir tane ak eleman baslamis "ama orada sigorta ne kadar, meyve ne kadar, egitim ne kadar" diye.
  • Türkiye kendi otomobilini yapınca ne kdv ne ötv ne de mtv isteyecekmiş.
  • İşte Evet'in gücü, işte güçlü yeni Osmanlı...

• A Haber izleyen kitle burda mı ? nasıl güzel değil mi böyle..tam istediğiniz gibi Türkiye...ha pardon Yeni Türkiye olacaktı....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tüm dünyanın kıskandığı bu hükümet eğer %40 zam yapmazsa 5 milyon suriyeliye nasıl bakacak? suriyeliler habire doğuruyor.yakında 10 milyon olurlar.bize kazığı sokacaklar ki suriyeliler rahat yaşasın,yüksek miktarda burs alsın,kamplarda çeşit çeşit kırmızı et yesin.başkan olunca terör bitecek,ekonomi büyüyecek,ülke şaha kalkacaktı.gördük çok güzel oldu.
  • Vay.... Vay..

Ulan oram buram cikti imanim gevredi bi 2004 530d alacağım diye ben burda 75bine aldim yurtdisinda herifler 20 25binlere biniyorlar bu verdigimize 3 tane E60 alıyor. Üstüne vergiye ona buna zam geliyor. Ulan zor tutuyorum kendimi mazot olmus 4.70 benzin olmus 5.30 5.40

Hayır bi biz mi görüyoruz bu haberleri bi bize mi yayınlanıyor baska millet tepki göstermiyor. Zehir zikkim haram olsun ödediğimiz vergiler yazik ulan yazik.

• quote:

Orijinalden alıntı: rockfatal

2008 model (neredeyse 10 yıllık) arabaya 2 bin lira vergi ödüyorum yıllık. Son zamla birlikte 3 bine yaklaşacak sanırım.

Araç pick-up bu arada.

Ben 10 yıllık araca 3 bin lira yıllık vergi ödeyeceksem bu aracın sıfırını alan adam bi 10 bin lira yıllık gözden çıkarır herhalde...

son zamanlarda meşhur olan bir caps var ya "neden bilmem ne yapmıyorsun beni?" diye, o geldi aklıma.

caps linki ver. öle ortaya atıp kaçmak yok. ben bilmiyom mesela.

• Arkadaşlar boş boş yorum yapmayın Almanya tabi ki kıskanır bizi adam o kadar araç üretiyor, Türkiye üretmeden onlar kadar para kazanıyor vergiler sayesinde, kim kıskanmaz.
  • 5 milyon Suriyeli ile dilenci seçmenin maaşını biz ödüyoruz resmen böyle bir şey dünyada yok yeter artık yahu darbe olsa bukadar baskı altında olmazdık belkide anlamadım ben bu işi hiç bir iş yapmadan çiftleşerek çoğalan malum parti seçmeni ile Suriyelilerin maaşını ben ödemek istemiyorum

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.