Şimdi Ara

mtv

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mtv ocak ayı vergisini ödememek için arabayı ne zaman almalıyız aralıkta ödemeyi yapıp ocakta aracı teslim alsak vergiden kurtarır miyiz yani faturayi ne zaman kestirmeliyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kurtarırsın.sadece yeni yıldan kaynaklanan mtv zam farkını verirsin

• Geçen sene binlerce uyanık bunu yapmak istedi ama yılbaşı sabahı ötvnin %40tan %45e geldiği an ne büyük zarar ettiklerini anladılar. Siz ne kadar cin olsanız da sizi yönetenler çakal, hani derler ya sizin güttüğünüz koyun kadar bizim düzdüğümüz çoban var diye, ha işte tam da uyuyor, bu yüzden bu riske değmez.

2012de Bu şekilde ben de 29 haziranda teslim alacağım aracı 4 temmuzda almıştım ve 6 ay az mtv ödemiştim ancak 1 ocak 2015 sıkıntılı bir tarih.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uniqlo -- 2 Kasım 2014; 23:05:41 >
  • ben ağustosta aldım arabayı haziran vergisini ödememişler. Vergisini ödemeden aracı satabiliyorlar mı .
  • benim merak ettiğim diyelimki 29 aralıkta sözleşme imzaladık ben parayı ne zaman veriyorum faturasını 30 unda keserlerse ben 30 unda mı ödeme yapıyorum yoksa 2 sinde ödesem geleceği söylenen otv zammından etkilenir miyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet Öz -- 3 Kasım 2014; 17:33:47 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.