Şimdi Ara

MTK / Snapdragon Telefon İncelemeleri ve Tavsiyeleri (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.132
Cevap
119
Favori
242.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

quote:

Orijinalden alıntı: muratai

S650 yada a850 yi begeneceginizi dusunuyorum. Performanslari cok iyi.

Teşekkür ederim. Son olarak a850+ ı alabileceğim güvenli bir yer var mı bildiğiniz?

Turkiyeye yollayan pek site kalmadi, aliexpressten mesaj atip sormaniz lazim yolluyorlarmi diye saticiya. Gumrukte takilir geri iade olursa onuda konusmaniz lazim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • muratai kullanıcısına yanıt
    Arkada yazıyordu da o yüzden. Her ihtimale karşı uyarmak istedim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam zopo konusundan dikkatimi cekmistiniz orda sinirliydiniz biraz simdi konuyu bastan sona okuyunca sebebini anladim

İncelemeleriniz icin tesekkur ederim.Kolay gelsin.
    Zopo 980+ cin markalarinda gordugum en guzel foto cekimine sahip o saatteki kilcallari nasil cekmis o telefon :)

• quote:

Orijinalden alıntı: muratai

5" de zp980+ gayet iyi, ekranı olsun kamerası olsun.
    Yeni çıkan ve çıkacak telefonların hepsi 5" üzerinde, 5.5" ve üzeri oluyor genelde.

Yeni modeller çıksın beğendiklerimi yazarım ancak haziran sonuna kadar yeni telefon elime geçmeyeceği için inceleme yazamıycam.

lenovo ve zte nin yeni modelleri geliyor ancak fiyatları biraz yüksek :)

hocam benim k900 gibi elit bi telefon tavsiye ihtiyacıma da bi cevap verseniz hani. intel işlemci olunca imei yalan oldu ama mtklı güzel bi cihaz ne vardır demiştim..
  • Yurtdışından aldığımızda gümrükte takılmasa bu telefonlar çok yeterli telefonlar. Bu çeşitlilikten keşke mahrum kalmasak

• quote:

Orijinalden alıntı: quarizmamm

murat kardeş bu iki modelden hangisini tavsiye edersin? senin tavsiyene göre birazdan sipariş vereceğim.

http://www.focalprice.com/MH0508W/Star_S7189_5.3_Android_4.2.1_Quad_Core_MTK6582_1.2GHz_3G_Phablet_Smartphone.html

http://www.focalprice.com/MH0952W/JIAKE_817GA_N900W_5.5_Capacitive_TFT_Touch_Screen_960x540_Android_4.2.html

İkiside birbirinin aynısı, farklı firma üretimi sadece. Birinde 5.3 öbüründe 5.5" ekran var.
    Jiake pek hoşuma gitmiyor, Star içinde iyi şeyler duymuştum ancak çok kullanıcısı yok Türkiyede.

Elephone P7 Blade e bakabilirsin bu fiyat aralığında 5.5" ancak biraz daha ince ve şık.
    http://www.aliexpress.com/store/product/Original-Elephone-P7-Blade-Android-4-2-1GB-8GB-MTK6582-3G-1-3GHZ-Quad-Core-5/404310_1749390204.html

quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78
    Hocam zopo konusundan dikkatimi cekmistiniz orda sinirliydiniz biraz simdi konuyu bastan sona okuyunca sebebini anladim
    İncelemeleriniz icin tesekkur ederim.Kolay gelsin.
    Zopo 980+ cin markalarinda gordugum en guzel foto cekimine sahip o saatteki kilcallari nasil cekmis o telefon :)

Nem ölçer hygrometre / termometre o :) Zopo C2 nin kamerasıda çok iyiydi, buda çok iyi. MTK lı telefonlar içerisinde gördüğüm en kral kamera zoponun üst modellerinde.

quote:

Orijinalden alıntı: Grondan
    Yurtdışından aldığımızda gümrükte takılmasa bu telefonlar çok yeterli telefonlar. Bu çeşitlilikten keşke mahrum kalmasak

İleri demokrasi böyle birşey, ithalatçıyı koruyacam derkene vatandaş mağdur oluyor.

quote:

Orijinalden alıntı: JeamBeam
    hocam benim k900 gibi elit bi telefon tavsiye ihtiyacıma da bi cevap verseniz hani. intel işlemci olunca imei yalan oldu ama mtklı güzel bi cihaz ne vardır demiştim..

ZTE nin 350$ üstü modelleri MTK lı değil Snapdragon lu. Snapdragon a imei işi kolaylaşıncaya kadar o telefonları önermem çünkü çok pahalıya geliyor pasaport kaydıyla bir.

Şu mtk 6595 in çıkmasıyla bir snapdragon / intel işlemci koyduğu telefonları 6595 li olarak yeniden piyasaya sürebilir zte işte o zaman iş değişir.

Hocam merhabalar. Malum gümrük olayları nedeniyle artık telefon getirtmek çok zor. Normalde HTC ONE kullanıcısıyım ama miuiyi çok sevdiğim için xiaomi hongmi buldum bir tane sıfır 550 tl sizce nasıl alınır mı ne dersiniz?
  • chevanton kullanıcısına yanıt
    260 dolara satiyor ha? Ben getirdigim telefonlara 50 dolar kar koyuyorum ve buna ragmen indirim istiyorlar. 550 tl lik hong mi pahali. Su an benim aldigim yerde promo var 165 dolar. Oncedende 170-180 dolarlarda filandi. 180 den bile almis olsa satici 80 dolar kar bu telefon icin fazla bence. Yada ben cok insafliyim?

Haklısınız ama ülkede olmayınca getirtebilen de çok düşük fiyatlara vermek istemiyor haliyle... Keşke daha ucuza bulabilsem de alsam. Peki kullandınız mı cihazı nasıl sizce?
  • chevanton kullanıcısına yanıt
    Ben fiyatı yüksek diye almamıştım, şimdi fiyatı makul seviyeye indi ancak bu seferde 8 çekirdekli modeli çıkmak üzere.
    Türkiyeden alıcısının çıkacaını bilsem alırdım 1-2 tane gelirken getirmek üzere ancak gelmeme 6 gün kaldığı için geçti artık.

550 isteyen kişiyle pazarlık yapın, telefonun fiyatı 165 dolar, 95 dolar kar çok diyin. O fiyata satabilmiş olsa şimdiye çoktan satardı, 500 den 1 tl fazla kimse vermiyordur.
    Hocam Türkiye'de nasıl geçecek bizim elimize bu telefonlar bende Lenovo istiyorum. P780 modeline kilitlenmiş durumdayım bu sıralar. ne yapmak lazım ?
  • Faydalı bilgiler vermişsiniz. Sağolun. inew v3 fiyatına göre çok iyi duruyor. Telefonda bi sorun mu var acaba?
  • mbaydogan kullanıcısına yanıt
    Inew fiyatina gore cok uygun degil? Muadili urunler daha ucuza satiliyor. Kasasi guzel ve ince diye o fiyat inew. Galaxy s4 kasasi ile gelse en cok 140-150 dolar ederdi.

• Lenovo k900 e alternatif ZTE Nubia 5s olabilir.
  • abdullahkan kullanıcısına yanıt
    Snapdragonlu oldugu icin imei isi cok zor.

• yarın ali expres te 119$a star n8000 var galaxy note un çakmasıymış nasıldır acaba alınabilirmi birde muratai hocam elinizdeki inew v3 lerden satlık olan varmı bana elinizdeki ürünlerden satlık olanlarının fiyatını mesaj atabilirmisiniz.
  • filipper F kullanıcısına yanıt
    Bu konu icinde telefon satisi yapmiyorum, ozel sorulariniz icin pm yi kullanin.

119 dolar iyi fiyat ancak o telefon 2012 den kalma bayagi eski.
    Aliexpres link varsa yazin inceliyim belki model no ayni ama daha yeni uretimmdir, yeni islemcilidir.

• filipper F kullanıcısına yanıt
    155 dolara bu telefon ucuz degil, 119 a ise cok ucuz.
    Ulefone n9002 mi ne var bu fiyata ayni ozelliklerde, yani ederi bu civarda.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.