Şimdi Ara

MTK / Snapdragon Telefon İncelemeleri ve Tavsiyeleri (301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.132
Cevap
119
Favori
242.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WebServisi

quote:

Orijinalden alıntı: complete_

quote:

DOOGEE Y6 Max önerirmisiniz bu cihazı arkadaşlar?

http://www.banggood.com/DOOGEE-Y6-Max-6_5-Inch-Fingerprint-3GB-RAM-32GB-ROM-MTK6750-4G-Octa-Core-Smartphone-p-1107612.html

Bu telefona 450.-tl vereceğinize lenovo k5 note 500-600 bulunabiliyor türkiyede garantili..

500 600 nerede var hocam 900 küsür gördüm hep

http://sok-aktuel.com/katalog/sok-market-8-ekim-2016-katalogu-lenovo-k5-cep-telefonu/ k5 ama note degil. 5 inc ekranli arkafadin yukarda sordugu dogee 6,5 inc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wickersan -- 17 Aralık 2016; 10:44:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: complete_

quote:

DOOGEE Y6 Max önerirmisiniz bu cihazı arkadaşlar?

http://www.banggood.com/DOOGEE-Y6-Max-6_5-Inch-Fingerprint-3GB-RAM-32GB-ROM-MTK6750-4G-Octa-Core-Smartphone-p-1107612.html

Bu telefona 450.-tl vereceğinize lenovo k5 note 500-600 bulunabiliyor türkiyede garantili..

500 600 nerede var hocam 900 küsür gördüm hep

geçen hafta n11'de 600.-TL görmüştüm kampanyalı ürün olarak,kovalarsanız düşüyor hocam..

• OnderT O kullanıcısına yanıt
    merhaba,
    Radara takılan telefon baya iyi. Bunu Türkçeye çevirme ihtimalimiz var mı?

• WebServisi kullanıcısına yanıt
    Büyük ekranda Xiaomi Mi Max 6,44 inch, ucuz alternatif pptv King 7 6 inch çok övülüyor genel olarak bir araştırın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: belmethos

Büyük ekranda Xiaomi Mi Max 6,44 inch, ucuz alternatif pptv King 7 6 inch çok övülüyor genel olarak bir araştırın derim.

pptv King 7 sipariş vermiştim fakat sipariş verdiğim gün stokları tükenmiş, 10 gün stok bekledim halen stoklara girmeyince iptal ettim bu seferde ertesi gün stok geldi şimdi onun geri ödemesini bekliyorum ardından yeni bir tane sipariş vermeyi düşünüyorum ama pptv King 7'nin yan çerçeveleri biraz kaba duruyor, ince görünüyor fakat ekran açıldığında kenarlarda siyah çerçeveler çok kalın ve kaba duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ededemen

merhaba,
    Radara takılan telefon baya iyi. Bunu Türkçeye çevirme ihtimalimiz var mı?

Türkçe dil mevcutmuş zaten. Ufak tefek kelime eksikleri varmış sadece.
  • Çok sağol cvp için.
    Biraz baktım telefonlara, Xiaomi redmi 4 Pro da çok iyi görünüyor. Kararsız kaldım. Arkadaş Çin'e gidecek, uygun ve iyi bir telefon ne olabilir?
    Yardımcı olur musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: muratai

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

5s i eleme, kamerası 5 ten kötü vs de değil. Ois yok ama eis var, az çok is görür. Ama 1500 tl vs vereceksen oralara bakmana gerek yok. Kayıtlı 5€"s 1500 civarında zaten n11 de. Ayrıca 1100 1200 e mi 5 te var kayıt vs ile de uğraşmaya gerek yok. He sd820 ama çok fark yok.

Hem mi5 hem mi5s kullanmış biri olarak mi5s in kamerası rezalet.
    OIS ile EIS aynı şey değil, öyle olsa iphone 6s ile 6s plus ın kamerası karanlıkta aynı performansı verirdi (vermiyor)

mi5s resmen downgrade olmuş mi5 üzerine. Xiaomi nin bizlere attığı bir MADİK.

Doğru söylüyorsunuz profesyonel fotoğraf çeken bir arkadaşım mi5 s i almış fakat beğenmemişti, mx4 makro çekimi çok daha iyi olduğunu söylüyor mi5 s arka kapak metal olduğu için aldığını söylemişti

• quote:

Çok sağol cvp için.
    Biraz baktım telefonlara, Xiaomi redmi 4 Pro da çok iyi görünüyor. Kararsız kaldım. Arkadaş Çin'e gidecek, uygun ve iyi bir telefon ne olabilir?
    Yardımcı olur musunuz?

leeco pro 3 çok iyi pahalı derseniz nubia z11 max.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lamettrie

quote:

Çok sağol cvp için.
    Yardımcı olur musunuz?

Ois ve Eis yok. Kamera konusunda vasat bir durumda. Yoksa gayet hoş telefon. Dolu dolu hatta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnderT

quote:

quote:

Çok sağol cvp için.
    Yardımcı olur musunuz?

Ois ve Eis yok. Kamera konusunda vasat bir durumda. Yoksa gayet hoş telefon. Dolu dolu hatta.

Hocam Nubia z11 derim o zaman ama fiyat artar. Geçen hafta ismi lazım değil bi satıcı leeco pro 3 4gb olanı 1150-1200 civarına z11 max i 900 civrına sattı.

• OnderT O kullanıcısına yanıt
    aklım aşağıdaki iki telefonda.

https://www.fastcardtech.com/HDC-Space-Note-7-Lte.html bunun görüntüsü çok hoşuma gitti hemde uygun.

https://www.fastcardtech.com/Xiaomi-Redmi-4-32gb.html buda dayanıklı ve özellikli bir telefon aklım buna daha çk yattı ama; türkçe menü var mı? imei durumunu nasıl yaparım hiç bir bilgim yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OnderT

quote:

quote:

Çok sağol cvp için.
    Yardımcı olur musunuz?

Hocam Nubia z11 derim o zaman ama fiyat artar. Geçen hafta ismi lazım değil bi satıcı leeco pro 3 4gb olanı 1150-1200 civarına z11 max i 900 civrına sattı.

Satıcı ismini rica edebilir miyim özelden?

• ededemen E kullanıcısına yanıt
    buyur buradan yak :)https://www.fastcardtech.com/Oukitel-K6000-Pro.html

araştırdıkça insanın kafası karışıyor.
  • lamettrie kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

yardımcı olur musunuz?

Xiaomi-Redmi-4-32gb düşünüyorum. Bunun Türkçe dilini ve imei işini çözmem basit mi? yada mümkün mü?
  • Şarj sorunları, soket, entegre vs. çok can sıkıyor. Bu sorunlar tip c lerde de oluyor mu? Şimdi yeni telefon arayışındayım ve kablosuz şarj özelliği olanlardan almak istiyorum. Kablosuz şarj özellikli uygun fiyatlı mtk işlemcili cihaz kullanan tavsiyesi olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mozden

Şarj sorunları, soket, entegre vs. çok can sıkıyor. Bu sorunlar tip c lerde de oluyor mu? Şimdi yeni telefon arayışındayım ve kablosuz şarj özelliği olanlardan almak istiyorum. Kablosuz şarj özellikli uygun fiyatlı mtk işlemcili cihaz kullanan tavsiyesi olan var mı?

Kablosuz şarj verimli bir teknoloji değil kullanmazı önermem ve ucuz ürünlerde bunu bulmanız zor ama elephone un p9000 modeli kablosuz şarj destekliyor olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benkimim50 -- 21 Aralık 2016; 21:42:56 >

• benkimim50 kullanıcısına yanıt
    Öğrendiğim iyi oldu, tavsiye için teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Merhaba,

yardımcı olur musunuz?

Xiaomi-Redmi-4-32gb düşünüyorum. Bunun Türkçe dilini ve imei işini çözmem basit mi? yada mümkün mü?

Xiaomide türkçe konusunda sıkıntı çıkmaz hocam. İmei işi ise kimine göre kolay kimine göre zor. Hazır tamir edip satanlar var onlardan alın uğraşmassınız.
  • lamettrie kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.
    arkadaş çin'e gidecek direk oradan aldıracağım.
  • 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.