Şimdi Ara

MTB Mini Pompa Önerisi Lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Cannondale SL4 2012 model bisikletim için Aliexpress' ten mini pompalara bakınıyorum fakat hangisi işimi görecek bilemedim. Mümkün olduğu kadar uygun fiyatlı bir şey almak amacım. Giyo diye bir markanın GP-4S isimli 120 PSI pompası var ve oldukça uygun. Sizlere de sormak istedim nedir ne değildir, öneriniz MTB bisikletim için ne olur acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selam! Giyo GP41-S kullanıyorum. İşimi görüyor gayet memnunum, tavsiyem bu model için olabilir
  • Tavsiyeniz için teşekkürler, dağ bisikletinde deneyim ettiniz mi peki?

• Bende 100 psi basan modeli var ibresi 60a gelince takılıyor doğru göstermiyor. Ayrıca ileri basınçlarda basmak çok zor. Tavsiyem çok mini alma biraz uzun olsun basması kolay olur.

• They Killed Kenny kullanıcısına yanıt
    Giyo GP-41S modelini sipariş ettim. Dediğiniz gibi sorun yaratırsa para iade talebi oluştururum, sağolun

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkMallet

Giyo GP-41S modelini sipariş ettim. Dediğiniz gibi sorun yaratırsa para iade talebi oluştururum, sağolun

mtb'de 60 psi'a kadar basan pompa fazlası ile yeterli olur hocam.daha yüksek basınçlar şehir ve yol bisikletlerinde kullanılıyor, mtb lastikleri fazlasını kaldırmaz
  • Neil deGrasse Tyson kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsunuz biri 55 diğeri 65 PSI' a kadar basabilirsin diyordu ama ben ne olur ne olmaz sormak istedim, yorumunuz için çok sağolun

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkMallet

Doğru diyorsunuz biri 55 diğeri 65 PSI' a kadar basabilirsin diyordu ama ben ne olur ne olmaz sormak istedim, yorumunuz için çok sağolun

rica ederim, pompa elinize ulaştığında ufak bir inceleme vs. yaparsanız sevinirim, başka almayı düşünen arkadaşlara da tavsiye olur
  • Neil deGrasse Tyson kullanıcısına yanıt
    Tabi iyi dediniz, ürün elime geçince az çok fikrimi paylaşırım. İyi günler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.