Şimdi Ara

MT6735 Akıllı Saate Stok Rom yükleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar; Çin den kızım için; Abardeen V116 model akıllı saat aldım.

MT6735 işlemcisli, 512 mb ram 4 gb hafıza gibi özellikleri var.

Ancak, cihaz tamamı ile Çince. İngilizce stock rom unu firmadan aldım. SP Flash Tool ile de yükleme yapılabilceğini belirten bir dosya ve Driver dosyalarını gönderdiler.
    Ancak ne kadar uğraştı isem; Kapalı durumda cihazı bilgisayara taktığımda , bilgisayara gösteremedim.
    Bütün MTK Driverlarını kurdum. Hatta sistemdeki bütün USB sürücüleri kaldırıp, sadece MTK Driverları kurdum. Aygıt yöneticisinden baktığımda; hepsinin üzerinde ünlem işareti var. Bütün driverları manuel güncelliyorum ama yine değişmiyor.

Ama maalesef, SP Flash Tool u açıp, scatter dosyasını gösterip, Firmware Upgrade seçeneiğini seçip, Download kısmına tıklayıp, Kapalı haldeki saati bilgisayara takıyorum ancak hiçbir hareket olmuyor.
    Bilgisayarım - Yönet kısmında da hareket olmuyor yani MTK PreLoader USB VCOM üzerinde ünlem işareti aynı şekilde duruyor.

Cihazı açıkken bilgisayara takıp, öyle yükleme yapmayı denedim ama yine olmadı.

Açık durumda; bilgisayara taktığımda sürücüsünü yüklüyor, saatin içindeki programları görebiliyor.

Lütfen , anlayan birileri var ise; YARDIMCI olabilir mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.