Şimdi Ara

Msü sinavina deneme icin girmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
3.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesajlarınız için teşekkür ederim. Girmek mantikli geliyor.
    Kayit ve sinav tarihleri icin;

2019 MSÜ sınavının 2019 yılının mart ayında yapılabileceğini ve başvurularının da ocak ve şubat aylarında alınabileceği söylenebilir. Konu hakkında ÖSYM ya da MSÜ tarafından net bir açıklama yapilmamistir.
    Kaynak;https://www.google.com.tr/amp/www.hurriyet.com.tr/amp/gundem/2019-msu-sinavi-ne-zaman-yapilacak-msu-ogrenci-alimi-40947292

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-975393588 -- 4 Kasım 2018; 17:22:20 >

• Cok faydali olmustu benim icin. Tyt'nin demosu bile degil neredeyse aynı kafada bir sınav olur girebiliyorsanız girin. Zorluk acisindan gercek sinavdan farklı olabilir belki ancak sınav ortamı olarak tamamen aynıdır
  • Hocam rakip olmayin :)
  • ne zamanmıs yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: haskolastik

Cok faydali olmustu benim icin. Tyt'nin demosu bile degil neredeyse aynı kafada bir sınav olur girebiliyorsanız girin. Zorluk acisindan gercek sinavdan farklı olabilir belki ancak sınav ortamı olarak tamamen aynıdır
    Bence demosu hocam ayni demeyin.
  • Bu arada sinav ne zaman?
  • deliemre35 kullanıcısına yanıt
    Aynı kafada hocam sınav,aynı önemi vererek girmek lazım. Zaten sinavin ismi bile Tyt
  • quote:

Aynı kafada hocam sınav,aynı önemi vererek girmek lazım. Zaten sinavin ismi bile Tyt
    Hocam benim arkadasim matematikten 29 net yapti msu de gecen sene tyt ye bi girdi 12 net yapti matematikten arada daglar kadar fark var dedi hatta herkes msu ye kolay deyip normal sinavinda cok kolay olacagi dusuncesine kapildi.
    Hocam dedigim gibi zorluk fark edebilir ona bir sey demem ama Ozdebir, Toder gibi sınavlardan cok daha yakın olacak sinava cunku Osym hazirliyor
  • quote:

Hocam dedigim gibi zorluk fark edebilir ona bir sey demem ama Ozdebir, Toder gibi sınavlardan cok daha yakın olacak sinava cunku Osym hazirliyor
    Haklisiniz, bu arada sinav ne zaman?
    Bilmiyorum hocam ben universiteye yerlestim
  • hocam tek dezavantajı 85 lira olması:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enose -- 4 Kasım 2018; 16:23:28 >
  • Ne zaman başvurular açılıyor bilen var mı?
  • beyler durun sınav martta başvuru da ocaktan sonra olur
  • ÖSYM nin sınavı sonuçta girmekte fayda var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7374848B3 -- 4 Kasım 2018; 16:57:15 >
  • Ben giricem en azından msü için ilk bine oynamak istiyorum tyt oranında bir rekabet yok orada bence girilmeli de
  • Girilir
  • Girilir. Sınavın işleyişini, soru tarzlarını gerçek bir sınavda görmek için. Fakat MSÜ'nün kolaylığına kapılıp da gerçek TYT yi sallamamak büyük bir yanlıştır. 2018 de çokça yapılan bir hata oldu bu. MSÜ örnek soruların 1-2 tık üstü iken gerçek sınav MSÜ den çok daha farklıydı.
  • Girilebilir aslında
  • Hocam bana da mantıklı geliyor girmek. Ben de kendimi denemek için girmeyi düşünüyorum. Sonuçta ÖSYM hazırlıyor bu fırsatı değerlendirmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CF56195FD -- 4 Kasım 2018; 17:47:22 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.