Şimdi Ara

mss32.dll sistem hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
3
Favori
72.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar donanım haber sitesinden bugüne kadar bi çok sorunuma çözüm buldum. Şimdi benim için çok önemli olmamakla birlikte bi sorunum var çözümünü bulamadım. Üye olmaya karar verdim :) Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Kardeşim için call of duty 2 oyununu indirdim. Setup dosyasını çalıştırdığımda mss32.dll hatası verdi uygulamanın yeniden yüklenmesi sorunu giderebilirmiş. Setup dosyasını yeniden indirdim başka siteden ama aynı hatayı verdi.

mss32.dll dosyasını indirip system32 klasörü içine attım. Çalıştırdan regsvr32 mss32.dll yazıp çalıştırdım. Şu ekranlarla karşılaştım.

Miles Error
    The MSS DLL is incorrectly installed in the Windows system directory.
    Tamam

Bu ekrana tamam deyip geçtiğimde

RegSvr32
    LoadLibrary("mss32.dll") başarısız oldu- Devingen bağlantı kitaplığını (DLL) başlatma işlemi başarısız.
    Tamam

Bu ekrana da tamam deyip geçtim.

Şimdi tekrar oyunun setup dosyasını çalıştırdığımda şu hatayı veriyor

CoD2SP_s.exe Giriş noktası bulunamadı
    1884360 yordam giriş noktası, mss32.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı.

Heralde mss32.dll dosyasının yüklemesini beceremedim. Yardımlarınız önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

• Ayrıca az önce kayıt defterini registry booster ile tarattım hataları düzelttim ama hala sorun aynı devam ediyor önerisi olan ?
  • Arkadaşım sözünü ettiğin dosya Call of duty oyun klasörünün içinde bulunmaktadır. Yaptığınız ayarları geri alıp dosyayı CoD2SP_s.exe nin bulunduğu yere kopyalarsanız çalışması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01myavuz

Arkadaşım sözünü ettiğin dosya Call of duty oyun klasörünün içinde bulunmaktadır. Yaptığınız ayarları geri alıp dosyayı CoD2SP_s.exe nin bulunduğu yere kopyalarsanız çalışması lazım.

Bencede dll dosyasını COD un kurulmuş olduğu dizin içerisine atmalısınız. Nereye atmalıyım diye sorarsanız DLL dosyalarının olduğu dizine. (oyun kültürüm yok, olsaydı bakar net cevap verirdim kusura bakma)
  • İndirdiğim dosyalar içinde mss32.dll dosyası yok. sadece 3gb dosya türü bilinmeyen bir dosya ve cod2 exe mevcut. Başka setup indirdim ama yine aynı hata verdi. Win7 yükledim ama hala aynı. Heralde oyunla ilgili bi problem var. Neyse kasmaya gerek yok çalışan başka bi oyun yüklerim artık.. Saolun
  • mss32.dll dosyasını internetten arattır. Mutlaka bulursun. Yadı şu bağlantıya tıkla direkt indir http://www.driverskit.com/dll/mss32.dll/2335.html Sonrası yukarıda anlatılan gibi
  • mss32.dll dosyasını zaten buldum. Yüklediğimi de söylemiştim. Ama oyunun setup dosyasında sorun vardı heralde. Sildim kurmaktan vazgeçtim. Yinede yardımlarınız için teşekkür ederim.
  • bak ben gta türk oynamak icin girdim diyorki
    GTA TÜRK.exe Giriş noktası bulunamadı...

_AIL_set_stream_volume@8 yordam giriş noktası,mss32.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı.

diyor nababilirim sölermisiniz!
  • kısa cevap çok kolay bişi dll sitesi var ünlü adı aklıma gelmiyor mss32.dll de zaten en üstteo çıkar sorunu setup olarak çozecek bi şey indir kur bende tüm şeyler çözüm buldu
  • YAAA BEYLER BENDE M2 DE AYNI SORUNU YAŞADIM BİRİ ANLATABİLİRMİ AYRINTILI LÜTFEN ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mistik_33

quote:

Orijinalden alıntı: 01myavuz

Arkadaşım sözünü ettiğin dosya Call of duty oyun klasörünün içinde bulunmaktadır. Yaptığınız ayarları geri alıp dosyayı CoD2SP_s.exe nin bulunduğu yere kopyalarsanız çalışması lazım.

Bencede dll dosyasını COD un kurulmuş olduğu dizin içerisine atmalısınız. Nereye atmalıyım diye sorarsanız DLL dosyalarının olduğu dizine. (oyun kültürüm yok, olsaydı bakar net cevap verirdim kusura bakma)

arkadaşlar dizin derken neyi kastediyosunuz ? dizine atmayı bilsem sorunu zaten çözmüştüm
  • Oyunun kurulu olduğu yerde CoD2SP_s.exe dosyasının yanına yapıştırın. Dizin o dosyanın yolunu gösterir "G:\Call of Duty" gibi.
  • YA ARKADAŞLAR BEN OYUNU KURCAM mss32.dll hatası verdi yükledim COD 2 Yİ KURMAYA TIKLADIĞIMDA BU ÇIKIYO

_AIL_set_stream_reverb_levels@12 yordam giriş noktası,mss32.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı

Diyor lütfen YARDIM EDİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

mss32.dll sistem hatası
  • bende metin2 de pvp serverlere girerken bu hatayı veriyor tryi açıyo desem pvpnin dosyası bozuk her pvpde aynını yapıyo çözmünü bilen söylesin lütfen
     mss32.dll sistem hatası BU ARADA BİLGİSAYARIM WİN/8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MassakaTR -- 6 Mart 2015; 21:03:41 >
  • 01myavuz 0 kullanıcısına yanıt

hocam bendede aynı hatayı verdi CoD2SP_s.exe dosyasının yanına yapıştıramıyorum erişim engellendi diyor

şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.