Şimdi Ara

msn ve şifreli web siteleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam bir kaç gündür msn giremiyordum error 80048820 gibi bir hata veriyor ingilizce olduğu için anladığım kadarıyla firewall devre dışı gibi bir uyarı veriyor bununla birlikte e-mail adresime bakacagım sitelere girdiğimde
    There is a problem with this website's security certificate.

The security certificate presented by this website has expired or is not yet valid.

Security certificate problems may indicate an attempt to fool you or intercept any data you send to the server.
    We recommend that you close this webpage and do not continue to this website.
    Click here to close this webpage.
    Continue to this website (not recommended).
    More information

uyarı geliyor continue to this website onayladıktan sonra giriyor fakat browserda kırmızı oluyor.Güvenlik duvarların aırties modeminde dahil devre dışı bıraktım sorun çözülmedi bende bastım formatı acaba virüsmü var diye fakat sorun aynen devam ediyor özelliklede msn hiç giremiyorum
    yardımlarınızı bekliyorum tesekkurler

• Bu sorunla halen karşılaşanlar için yazıyorum. Sistem tarihini güncelleyin düzelir.
  • Evet msn probleminin % 70 - 80 ni bu hatalar yüzünden kaynalşanmaltadır . Sistem tarihini güncelleyiniz lütfen ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.