Şimdi Ara

msn mi çalmışlar nasıl alırım geri ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
7.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar msn mi çaldılar bana gıcık olan biri çaldı tahmin ediyorum ve bunu nasıl geri alabilirim. o adres benım için deyerli

bu konuda ban yardımcı olucak arkadaş varmı

• arkadasım
    aslında msn calinmaz sen ilk kaydın sırasında verdigin gizli soruya cevap basit bir sey yazarsan herif te gelir gizli cevabını bulur sifreni sıfırlar yeni sifre belirler
    bak gir belki gizli soru ve cevabı degistirmemiştir sende aynı taktigi uygularsın
  • benimde hacklendi 2 gün oluyor.açmıyoda hiç msnyi konuşamadık daha?enterasan olan format attım 1 saat sonra hacklendi?
  • allahhala nerden cıkdı şimdi ne güzel msn adresim vardı tuh .başka secenek yok dimi geri almam için
  • sen konuştunmu çalanla? hem nasıl çalındı durduk yerdemi?trojan falan varmı pcde? bunları yazarmısın acil.

dostum sendede hata kodu veriyormu. bu ara 3-5 kişide daha rastladım buna.hack olmayabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProZeK0 -- 17 Ocak 2008; 20:38:19 >
  • pc de bişey yok du acılmıyordu msn sonra herkez diyoki çalınmış msn hem ben aöıyomusum öle diyolar ama ben açamıyomki başkası acıyor sanırım .
  • microsofta ihbar edin yoksa hackleyen kişiye karşı yemleme tekniğini kullanın acaba siz yemlemedenmi böyle oldunuz
  • ne yemlemesi kardeş.format attım ondan sonra oldu
  • Öncelikle sistem saatini ve tarihini kontrol et. Eğer bunlar yanlışsa bağlanamayabiliyorsun ki eğer sadece senin bilgisayarda açılmıyorsa başka PC lerde acabiliyorsan sorun bu olabilir yada modem. anti virüs, internet sec. vs programlar olabilir.

Eğer çalındığını düşünüyorsan girdiğin şifre ve kullanıcı adından emin olduğun halede kullanıcı adı veya şifresi yanlış şeklinde uyarı alıyorsan support.live.com adresinde ingilizce olarak bir form doldurman gerek. Sana 16 tane soru sorulan bir mail gelecek. Onları doğru cvplayıp gonderisen yeni şifre belirleyebileceğin özel bir şifre sıfırlama linki ile msn hesabına erişebilirsin
  • Mesela msni çalan kişinin bilgisayarını kullanma gibi bir şansın varsa bilgisayarına virüs yükle elemanın ne var ne yok bütün şifrelerini öğren

Eskiden alt komşum kardeşimin oyun hesabını çalmak için bizim bilgisayara yüklemişti yanlışlıkla banka hesaplarımızı bile öğrenicekti nerdeyse
  • çaldıysa niye açmıyo onuda anlamıyorum ya

ya ben şifreyi değiştirirken caplocks hatası yaptım yada başka bişey.hacke benzemiyo bu iş. çünkü yeni format atmıştım
  • kardeş şu konuya bak ben bu konu sayesinde tekrar aldım umarım sende alırsın

http://forum.donanimhaber.com/m_2615098/tm.htm
  • benimde başıma böle bişey gelmişti bi arkadaşımın msn sini patlatanlar benimkini de patlattı tabi ben daha önce verdiğim e posta adresine gönderttim adresi geri aldım bence sende böle patlatılmıyacak bir e mail adresi vermelisin diğer mailine..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.