Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

MSN MESSENGER 7.5 birden fazla oturum açma...??

13
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> MSN MESSENGER 7.5 birden fazla oturum açma...??
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    38 Mesaj
    MSN MESSENGER 7.5 birden fazla oturum açma...??
    nası oturum açarım birden fazla bileniniz varmı... msn universal patch i denedim olmadı.??
    yardımcı olursanız sevinirim
    saygılar..

|
    |
    |
    |
  • Onbaşı
    38 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Adoniss

msn ghost programı bak yukarda msn ile ilgili herşey topic'i var ona bak orda anlatıyor.

saol kardeşim..bi bakyım ozaman
    |
    |

msn ghost programı bak yukarda msn ile ilgili herşey topic'i var ona bak orda anlatıyor.

kardeşim bulamadım yaa...bi linki verebilirmisin.??
    |
    |
    ben win98 kullaniyorum we ise yariyor kolay gelsin...

http://www.mastaline.com/download/msntools/MSN7UniversalPatcherPlusPlus.exe

quote:

Orjinalden alıntı: ivory1453

quote:

|
    |

• Onbaşı
    38 Mesaj
    yok mu bilen arkadaşlar..acele ..çok önemli..
    |
    |

Orjinalden alıntı: bikan

Msn Messenger 7.5 birden çok hesap açmak için ve tabs menüsü ve reklamları kaldırmak için yama (Tavsiye ederim )
    ben win98 kullaniyorum we ise yariyor kolay gelsin...

http://www.mastaline.com/download/msntools/MSN7UniversalPatcherPlusPlus.exe

quote:

Orjinalden alıntı: ivory1453

quote:

BUNU DENEDİM AMA OOLMADI.???
    |
    |

• Yarbay
    2706 Mesaj
    yaw birini msn ile aç diğerini de windows ile aç
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: HARPOCRATES

yaw birini msn ile aç diğerini de windows ile aç

öle yapyom zaten de ...eskiside çok kötü..ama böle idare etcem artık ..neyse saolun...
    |
    |
    olmadı değil arkadaşım ama msn patchi nasıl yapıyorsun msn yi tamamen kapatman lazım sağ alt köşede msn işaretide olmmamalı bir kaç denemeden sonra başarılı olabilirsin dene olmazsa kapat mn yi tekrar sonra bir daha msn eklentisini çalıştır bendede başlangıçta olamıştı ama birkaç deneme sonunda oluyor.
    |
    |

ATATÜRK'ÜN TÜRK TANIMINI GÖRMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ. Tarih 18.05.2007 ziyaretçi sayısı 12672 / 19.09.2007 sayı 19180 :))
    "SİZE SAVAŞMAYI DEĞİL ÖLMEYİ EMREDİYORUM". Allah o emri verenden de gözünü kırpmadan ölüme gidenden de razı olsun.
    Ne Avrupa'dan ne de Arabistan'dan: Atalarım Asya'dan, dinim Allah'tan geldi.
    Sen sevilmeyi hak etmiyorsun çünkü düşmana sığınmadın, takiye yapmadın, sen bop'çu değil Kuvayi Milliyecisin.
    Bu şarkıya bitiyorum ya, tıklayın.
  • Onbaşı
    38 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: selenvirus

olmadı değil arkadaşım ama msn patchi nasıl yapıyorsun msn yi tamamen kapatman lazım sağ alt köşede msn işaretide olmmamalı bir kaç denemeden sonra başarılı olabilirsin dene olmazsa kapat mn yi tekrar sonra bir daha msn eklentisini çalıştır bendede başlangıçta olamıştı ama birkaç deneme sonunda oluyor.

öle yaptımm..zaten kullanılışını bilyodum onun..msn 7 de yapmıştım olmuştu.. ama 7.5 te olmuyo..denedim 4-5 kez olmadı..
    |
    |
    Millet bir tanesini zor açarken sen daha fazla istiyorsun ha. Allah gözünü doyursun. Neyse kardeşim, TIKLA şuraya. Kaç tane istiyorsan o kadar MSN açabilirsin. Kendi başına çalışan bir .exe dosyasıdır. Kuruluma falan gerek yok yani. Load'a tıkladıkça yeni bir MSN açılıyor. Ben on tane MSN açtım aynı anda.
    |
    |

• Kıdemli Yarbay
    2793 Mesaj
    valla arkadaşım şuanda ben kullanıyorum ve sorun yok reklamlarda kalktı 100 tane msn7.5 de kullanabiliyorum.
    bi arkadaşıma vermiştim bu linki oda başlangıçta kullanamamıştı ama sonradan defalarca denedi ve halletti. bu patch dışında windows msn ile kullanabilirsin bir kaç program birden fazla hesap açabilen ama onlar msn kadar iyi değil kamera vs ye izin vermiyor çoğu.
    |
    |

ATATÜRK'ÜN TÜRK TANIMINI GÖRMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ. Tarih 18.05.2007 ziyaretçi sayısı 12672 / 19.09.2007 sayı 19180 :))
    "SİZE SAVAŞMAYI DEĞİL ÖLMEYİ EMREDİYORUM". Allah o emri verenden de gözünü kırpmadan ölüme gidenden de razı olsun.
    Ne Avrupa'dan ne de Arabistan'dan: Atalarım Asya'dan, dinim Allah'tan geldi.
    Sen sevilmeyi hak etmiyorsun çünkü düşmana sığınmadın, takiye yapmadın, sen bop'çu değil Kuvayi Milliyecisin.
    Bu şarkıya bitiyorum ya, tıklayın.
  • Emekli Yönetici
    9417 Mesaj
    üst konuda mevcut
    oradan takip edin lütfen
    |
    |
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Blogio
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Lastik Fiyatları
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,272
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.