Şimdi Ara

msn kardeşliğine ne oldu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bi ara msn kardeşliği diye bir başlık açılmıştı...ne oldu o ? yani başarılı oldu mu? ben de yeni bir başlık açmıştım? msnde karşı cinsle nasıl tanışılır diye...o da PİCASSO diye bir nickin yırtık bi yerlerden çıkar gibi gelip bize ŞEREFSİZ diyerek küfretmesiyle modlar tarafından kapatıldı...bizi sapık olarak nitelendirelen bu şahsiyeti çok merak ediyorum neye benziyor? terbiyesiz herif seni...ben yeniden başlatmış olayım ...hayırlı olsun arkadaşlar...

• yikildi

valla bilmiyorum,ama arama motoru calisiyor olamli,ya da modlara pm at sor
  • yok abi ben gayret gösteriyorum sabahtan beri bilgisayarın başındayım ilginç konular bulmaya çalışıyorum biri geliyo küfrediyo ....topiğim 621 hit yaptı silindi...soğudum abi ben...
  • editledim..

Msn kardeşliğinin silinmesi senin gibi sivri zekalıların listeye eklediği hekese küfür etmesinden kaynaklanıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Picasso -- 1 Temmuz 2005, 16:52:17 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Picasso

Hadi lan ordan karı manyağı abaza seni..

+1

abaza degilmiş abazanmış...
  • hadi ya hakkaten msn kardeşliğine noldu yaw.yazalım adresleri herkes böle msn msn olsun
  • olsun harbiii
  • msn kardeşliği felakete dönüştğünü biliyorum, yani böyle konular açılmıştı sonra bitti kardeşlik falan kalmadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: yokum

msn kardeşliği felakete dönüştğünü biliyorum, yani böyle konular açılmıştı sonra bitti kardeşlik falan kalmadı

valla ben dh den bi kişiyle görüşebildim msn den.

gönül isterdi ki msn deki kişilerimiz donanım haberdeki arkadaşlarla dolup taşsın.
  • msnlerinizi yazarken aaa@aaa.com yerine aaa[at]aaa.com şeklinde yaparsanız mailbotlar emailinizi algılamaz ve spam yapamaz.ç..
  • uf oldu
  • msn kardeşliği msn düşmanlığına dönüştü!
  • Kardeşlerim zaten msnim imzamda yazııyor isteyen ekleyebiir beni.. İlk msn kardeşliğindede vardım zaten ama ne olur sizden tek ricam daha selam b ile vermeden küfür etmeyin..
  • Kardeşlik başladıktan 3 gün sonra MSN listem full doldu. Ancak belirli bir kaç kişi dışında kimse online değil. Aslında ben de yaklaşık bir aydır sürekli online değildim ancak bu günder sonra sürekli online olacağım.
  • Biri msn kardeşliği mi dedi???
    O kontrolden çıkmış bir projeydi...
    Hiç tavsiye etmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: GurkanLee

Biri msn kardeşliği mi dedi???
    O kontrolden çıkmış bir projeydi...
    Hiç tavsiye etmiyorum

Aslında çok doğru.

MSN adresini paylaşmak isteyen zaten imzasına veya profiline yazıyor. MSN adresini buralardan temin edebileceğiniz arkadaşların da sorduğunuz (mantıklı) sorular karşısında küfür edeceğini sanmıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: [TUTH_ANKH_AMON]

Kardeşlik başladıktan 3 gün sonra MSN listem full doldu. Ancak belirli bir kaç kişi dışında kimse online değil. Aslında ben de yaklaşık bir aydır sürekli online değildim ancak bu günder sonra sürekli online olacağım.

full doldu ne demek ya doldu desene şuna ÖZ TÜRKÇE arkadaşlar lütfen hepimiz özen gösterelim Türkçe'yi yanlış kullanmazsak çok daha iyi olur ama en azından yanlışta olsa TÜRKÇE olsun lütfen herkesten rica ediyorum senden de "TUTH" HOŞÇAKALIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunemars -- 1 Temmuz 2005, 22:22:33 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: yunemars

quote:

Orjinalden alıntı: [TUTH_ANKH_AMON]

Kardeşlik başladıktan 3 gün sonra MSN listem full doldu. Ancak belirli bir kaç kişi dışında kimse online değil. Aslında ben de yaklaşık bir aydır sürekli online değildim ancak bu günder sonra sürekli online olacağım.

full doldu ne demek ya doldu desene şuna ÖZ TÜRKÇE arkadaşlar lütfen hepimiz özen gösterelim Türkçe'yi yanlış kullanmazsak çok daha iyi olur ama en azından yanlışta olsa TÜRKÇE olsun lütfen herkesten rica ediyorum senden de "TUTH" HOŞÇAKALIN

ehue full zaten dolu demek.güzel cümle olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 1 Temmuz 2005, 23:06:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Picasso

editledim..

Msn kardeşliğinin silinmesi senin gibi sivri zekalıların listeye eklediği hekese küfür etmesinden kaynaklanıyor..

bana bak adam ol da yalan söyleme bana şerefsiz diyen sensin ....adam ol itiraf et...adam değilsen o başka... artı ben msne kimseyi eklemedim kimseye de küfretmedim ...hayret yaaaa ne insanlar var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carlo -- 2 Temmuz 2005, 14:14:15 >
  • yaw ben telefondan giriom genelde zaten fazla kişi var bide dh den ekleyince telefon cok kasıo bende mecburen sildim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.