Şimdi Ara

msn hakkında bir soru acele yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAS DANISMAK İSTEDİGİM KONU İSİM YAZARKEN MSN DE(KİŞİLERİN GÖREBİLECEGİ İSİM)NASIL ÖZEL KAREKTERLER OLUSTURULOR BİLGİSİ OLAN VARSA YARDIM EDERSE SEVİNİRİZ ÖRNEK

• kardeşzaten bak :) yaptıgında gulen adam cıkıyorsa bunun aynısını isminin yanına ortasına sonuna istedigin yere yaz o gülen adam cıkar :))) oke k.i.b
  • onu biliyorum zaten diyerleri kalp filan saaty cıkartıyorlar onu soruyorum
  • msn i aç. araçlar menüsünden seçenekler-->kişisel sekmesinde adını girceğin kutu varya oraya istediğin nickini (takma ismini) gir.daha sonra uygula çık.oturumu açık birine anlık ileti gönder.orda "ifade seç" varya " " gibi orda istediğin ifadenin üstünde bi saniye bekle açıklama açılacak.orda onun kısayol adını yazar.onu en başta anlattığım şekilde adını değiştirceen yere yaz mesela " (f)sedat :) peker(l) " şeklinde adını değiştir deneyerek bulabilirsin. .kalp için (L), kırık kalp için (U) filan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musatek -- 3 Ağustos 2005, 14:41:31 >
  • messenger dan hangi ifade yi diyorsanız o ifadenin altında klavye kısayolları yazıyor....bunlardan hangilerini koyarsanız isminizin önüne ve arkasına onlar görünür...
  • normal kalp (L) kırık kalp (u) vs... hepsini ifadelerin uzerine gelerek gorebilirsin hepsinin ayrı kısayolları war mesela yıldızın ki (*) gibi kolay gelsin
  • tesekkürler arkadaslar denedim oldu sagolsınız
  • i-reca ne demek ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.